Game Over - Rey

  • Jakiś czas temu zakończyłem swoją przygodę z RoM. Postanowiłem zrobić kolejny krok i zajrzeć na forum gry po raz ostatni w celu pożegnania.

    Spędziłem tu sporo czasu i zostawiłem dużo pieniędzy, ale nie żałuję. Pojawiłem się w tej grze w 2010 roku gdy królowało RT, z przerwami grałem jedną postacią przez 6 lat. Zasiedziałem się w Taborei dłużej niż planowałem, ale to dlatego że Runes of Magic to była bardzo dobra gra. Nie miała tylko szczęścia do wydawcy.


    Dziękuję wszystkim, z którymi miałem okazję grać. Niezależnie czy były to instancje, wojny, czy też dramy na czacie. Szczególne podziękowania dla ludzi z gildii Venatoris i Asgard, gdzie spędziłem najwięcej czasu. Mam nadzieję, że na serwerze nadal pozostanie ekipa, której gra się jeszcze nie znudziła. Dla mnie niestety romek nie miał już nic do zaoferowania. Co gorsza zanosi się na to, że moje przewidywania co do przyszłości tej gry były słuszne. Mam nadzieję, że podejście GF do graczy niebawem się na nich zemści.


    Trzymajcie się nupczaki :*

    The real question here seems to be "Don't you see that the Upgrade System of RoM is way to expensive? "

    To that question I would say, what is too expensive? To expensive is a price no one is willing to pay...


    by Phelan (responsible for the Community Management, Support, Localization, Facility Management and Human Ressources departments in Gameforge)


  • Smutek, kolejny weteran RoM odchodzi przez brak nowości i perspektyw na poprawę ;(


    Trzymaj się Reyu, miło było poznać i powodzenia w nowym hobby ;)

    [Ukończone misje: 7277] [Zdobyte tytuły: 763] [Zdobyte karty: 1969]


    RAScrn-Shot-20221112-17523236-cleanupoy.jpg

  • pa Reyu Trzymaj się cieplutko szkoda naprawdę szkoda.I ja się pytam czy naprawdę to tak ma wyglądać aby tacy świetni gracze jak np Reyu żegnają się z romem ???????. Wiecie co tak naprawdę nic nie róbcie!!!!! GF co za szajs.

  • Camist

    Closed the thread.
  • Camist

    Added the Label Polski