Posts by Razz

Patrzycie na to, złej strony. Problemem roma nie jest to, że obsługuje maks 2gb i jest 32bitowy. Problem jest to, że gra jest niestabilnym śmieciem.

Rom mógłby obsługiwać dowolną ilość pamięci i tak by się prędzej czy później wysypywał.

Grzebanie w ustawieniach buforów GPU i strumieniowaniu nie ma sensu w przypadku roma. Tekstur jest tyle co kot napłakał.

Odblokowywanie z poziomu systemu dostępności większej ilości rdzeni nic nie daje. Gra jest napisana bodajże pod dwa wątki i z większej ilości nie potrafi korzystać.

Na koniec dodam, że 32 bitowego programu nie da się od tak przerobić na 64bit :P Jedyną możliwością jest przekompilowanie całości na wersję 64bit.

Zajmuje się programowaniem to wiem, niestety czasem kombinatoryką również ;)

Masz rację są ify, ale nie ma zależności od zapełnienia postaci czy posiadanych przedmiów. Po prostu są ustawione progi wypadnięcia danego przedmiotu.

Nie krytykuje wszystkiego, po prostu doszukujesz się skomplikowanych teorii, tam gdzie rozwiązania są proste :P

Nie ma żadnych takich dziwnych zależności od "zapełniania" postaci.

Po prostu masz zwykłego "randa" generującego liczby, oraz ustawione progi wypadnięcia poszczególnych itemków.

Nie prawda, generatory są dostatecznie dobre na potrzeby gier. Można śmiało założyć, że błąd jest pomijalny, a rozkład równomierny.

Dziwne masz tradycje i kulturę 🤔

Ja gram trochę, bo mam tam jeszcze grających znajomych 😂

Niestety sama gra zaszczytnie walczy o miano jednej z najgorszych 😂

Skoro gashe lecą na nie na wszystkich postaciach niezależnie od wieku konta/postaci/lvl to jest to błąd. Bo teraz kilku znajomym wypadła gasha na wysokolvl starej postaci. WTF???

Raczej im się bugnęły, bo na jednym koncie, które jest starsze niż rok (w poprzednim evencie postacie brały udział) wpadła gasha. Na innym nie :F

EDIT:

wychodzi na to, że gashe wpadają tylko postacie, które nie mają wysokie poziomu. Nie ważne czy stare, czy nowe.

Jaki falstart? Po prostu pracuje tam banda nieudaczników co nic nie potrafi :P przecież co druga konserwa się przedłuża/wysypuje/nie działa.

??? co , mnie tam po odebraniu bije licznik 24 h

Nie takie znowu śmieci. Znaczy - one też, ale nie tylko.

Mnie na 9 kont same śmieci (najlepszy gift 10 doładowań, najgorszy 1000 energii domku) , jak to są urodzinowe prezenty to nie mam pytań?

Po za tym czemu wszyscy nie dostają jednakowych prezentów , tylko losowe?

A to po prostu nie zmienili sposobu działania skrzynek za logowanie?

Nie to tak nie działa ;) Komunikacja clienta z serwerem jest mniej więcej stała, niezależnie od miejsca ;), liczba graczy w koło ma marginalne znaczenie w wymianie informacji. Ustawienia gry także nie mają na to wpływu ;)

Crash jest spowodowany nędznie napisanym silnikiem gry nic po za tym ;)

rom to stara gra (32 bit) nie trawi więcej na dłuzsza mete (64bit)

ramu nie wiencej niz 3 gb (2 max na wykorzystanie przez gre)

cała filozofia

A co ma piernik do wiatraka? Crashe są dlatego, że gra jest nędznie napisana, a nie dlatego, że jest 32 bitowa.

Przecież GF nic nie zrobił w Terze. To producent wszystko zrobił. RW dawno porzuciło romka, skupiając się nad swoimi nowymi crapami.

Jak ktoś ma jakieś wąty (nie ważne, słuszne, czy nie) to pisze się ticketa do supportu, a nie wylewa się przez kilka dni w grze/na forum swoje żale.

PS pls nie piszcie głupot, plotek o RODO. To nie jest kwestia "wydaje mi się", tylko konkretnych przepisów 😉