Posts by Zeno

  Marcik ;(

  Mieliśmy okazję trochę popisać, było fajnie i wiedz że nie zapomnę pomocy za którą jestem Ci wdzięczny.


  Trzymaj się i powodzenia :)

  Roszondas niektóre addony (jeszcze:-P) próbują pobrać czas z diamentowego sklepu i w tym celu go otwierają. Przedstawione objawy pasują. Dojdź który to addon. Potem go usuń lub spróbuj rozwiązać problem w inny sposób. Niestety bardziej ci nie pomogę bo nie praktukuje już tego.

  Słuszna uwaga, zapomniałem o tym. Zobacz czy masz addon d303Fix, można było w nim ustawić by pobierał czas z IS i właśnie przez to go otwierał.

  Event Loginu odbędzie się również między 10.03. a 19.03. i zagwarantuje Wam fantastyczne prezenty, jeśli tylko nie omieszkacie codziennie wpadać do gry. Pod koniec pomyślnej serii loginów czeka na Was wspaniała finałowa nagroda!

  Cały ten event logowania... porażka, czego ja się spodziewałem X(


  Ostatnia skrzynka odebrana na 30 kontach, to tylko alty ale odbierałem by sprawdzić na ilu wpadnie tytuł widoczny w "możliwej zawartości".

  Nie wpadł ani 1, szansa ustawiona na 0,01% albo jest tylko w opisie. Ogólnie wpadły 2 stałe alpaki...


  Czy w tym pakiecie z IS za 5 dias szansa również jest tak niska? Ten sam tytuł dodany do opisu by zachęcić i wydoić graczy :thumbdown:

  Za każdym razem jak tylko nacisnę ikonkę łapki koło portretu następuje Crash, zaznaczam że to jest od dzisiaj, mniej więcej od godziny 12.

  z doświadczenia wiem, że addony czasem się "wysypują". Spróbuj proszę odinstalować je i pojedynczo zainstalować powtórnie. Jednocześnie sprawdzaj, czy któryś z nich nie odpowiada za Twoje problemy.

  Na początek odinstalował bym addon PetAutoCraft, jeśli go masz a pierwszy slot w menu zwierzątek jest pusty to zawsze kończy się crashem.

  Zakładam że jednak miałeś tam peta skoro błąd pojawił się nagle, może wystarczy przeinstalować. Niedawno słyszałem o błędzie w którym pet wyparował bez konkretnej przyczyny <odpukać>...


  I problem ze sklepem jest też od dzisiaj, wystarczy użyć jakiegokolwiek teleportu i po pojawieniu sie planszy gry odrazu stronka sklepu.

  Polecam wejść do folderu w którym zainstalowałeś grę i edytować tam nazwę folderu thirdparty (wystarczy skasować 1 literkę w nazwie). Powoduje on większość problemów z IS, a do niczego nie jest potrzebny.


  Więcej o tym poruszane było w tym temacie.


  Daj znać czy pomogło ;)

  Poza tym tam stało 2 npc jeden od ogrodów a 2 od tych karteczek i raczej ten od ogrodów miał inną nazwe niż Kekonee

  To ten sam NPC, Kekonee przenosiła do ogrodu i wymieniała karty na klucz. Ten drugi informował jedynie o evencie spadających żab na jeziorze, jak dobrze kojarzę.

  I co z tym fantem zrobić??

  Pobierałem patch ręcznie i już myślałem że to coś u mnie. Wygląda że serwery są nadal offline http://www.mmoserverstatus.com/runes_of_magic tylko coś cicho na forum.


  Tą misje która wymieniłaś polega na zbieraniu z moobów karteczek dokładnie 7 " Wszystkiego najlepszego na 10 urodziny od Runes of magic " i wymienieniu na pradawny klucz a nie wejście do tajemniczego ogrodu proponuje się doedukować Salamandra


  " Zadanie: Znajdz i zbierz zestaw kart, by wymienic je u Kekonee "


  śmiech na sali z takimi gm

  Salamandra słusznie zaznaczyła ten wpis. Jest o to ten sam NPC, tylko opis mylący bo "zbieranie kart" powinno być dodatkiem do ogrodu a nie odwrotnie.

  Więc mówisz Propelerek że grałeś jeszcze na międzynarodowych? 8|

  Niewielu zostało z tych co kojarzę a zaczynali w tym czasie co ja, chociaż przechodząc z Saoraid na nowy serwer Perun tworzyłem inne czyste konto.


  Jeśli będzie tak jak myślę to niewielka strata, chociaż na ten drugi się załapie ;)

  Data otwarcia Opis
  16/02/2010 Open beta pierwszego polskiego serwera Cath
  02/03/2010
  Oficjalne otwarcie pierwszego polskiego serwera Cath
  23/03/2010
  Oficjalne otwarcie drugiego polskiego serwera Saoraid
  11/10/2011 Oficjalne otwarcie trzeciego polskiego serwera Perun
  24/11/2015 Łączenie polskich serwerów Saoraid i Perun (Vesna)
  14/09/2017 Łączenie polskich serwerów Cath i Vesna (Nawia)


  Fajnie tylko żaden polski serwer nie ma jeszcze 10 lat. Chyba że ktoś grał na tych pierwszych serwerach (DE/EN?) i obecną postać ma na tym samym koncie, jak dobrze rozumiem to liczony jest czas od utworzenia konta a nie postaci.


  Zobaczymy jak już zostanie wgrany patch :)

  PPS 21:52 06.02.2019


  I... $%#^%$@$%$#!


  Na stacjonarnym teraz lecę (necie)... a chodzi jak krew z nosa...


  @^%$@&%$@&%$&

  Ja bym obstawiał że to jednak wina dostawcy internetu, sam mam obecnie problem i kilka osób w gildii ale nie wszyscy, orange... nie polecam...


  Ostatnia godzina gdzie widać że problemy zaczęły się o 21:10, profilaktyczny reset routera o 21:30
  Wykres z 5 min, traci masę pakietów... dodam że to tylko w połączeniu z serwerem GF, w tym samym czasie pinguje 212.77.100.101 wp i tam spokój.  bez sensu . pewnie albo dzialalby diuk albo legendy zatem bylby to strzal w piete osoba ktore robily diuka droga normalna - wojenna

  Pewnie się znoszą nie wykluczone, gdy je zobaczyłem pomyślałem że ma być to alternatywa dla tych co zaczynają lub wybrali złą ścieżkę a teraz mieli by to za diasy i wcale mi to nie przeszkadza, może kiedyś ale teraz, wiedząc ile to trwa i że pewnie nigdy ich nie zdobędą.

  Jak robiłem te tytuły to byłem pierwszą osobą na Perunie co zdobyła diuka albo jedną z pierwszych i wcale nie biegałem na wojny specjalnie dla tego tytułu, teraz mam 7k zasług na plusie i gdybym mógł je sprzedać...


  Widać są problemy w dodawaniu nowych rzeczy do IS albo się rozmyślili.


  Co do tytułu na aggro czemu nie, chociaż zamiast robić nowy (bo takiego nie ma) łatwiej by było im zmienić ceny lub dodać Pojednania X do IS. Tego też nie rozumiem, Nienawiść VIII kosztuje 30 dias (+30% aggro) a Pojednanie VII (-25% aggro) za 350 dias, gdzie nienawiść możesz sobie zrobić łącząc zapore + agresje, pojednania z postępu + tarczy już nie bo ta druga nigdy nie byłą dostępna na wyższych poziomach.