Posts by thormord

?? Jakoś nie było i nie ma starych przemian, będą jeszcze w ogóle czy teraz już tylko te nowe (beznadziejne) ?

Faktycznie nie były one dostępne w skrzynkach ani w Kole, ale poprosiłam by w niedalekiej przyszłości je ponownie dodać. Choć z tego co wiem, to nowe potiony są chyba troszkę lepsze po względem statystyk?

Z której strony lepsze? xDDD śmiechłem, ja chce Kamiennego strażnika i cienistego strażnika, a nie jakiś szajs na 15 minut

Po dzisiejszej konserwie, zniknęły moje konta z klienta, to jeszcze nic, nie moge ich dodać, nie da się!!!

Po ponownym wylogowaniu z klienta i zalogowaniu się naprawiło,

żeby mi to było ostatni raz, bo możecie tak kogoś zabić, na zawał np

Witam

Sell full eq magowe częściowo robione pod k/m , potem wrl/Ch

Sprzedam , lub częściowo wymienie na kolcze (100-99lvl) zrobione (pod str/patt / niezrobione

Tylko poważne oferty pozdrawiam

r55uigt4h7pd_t.jpg

4rdr2h1eargu_t.jpg

igpbhudpgscw_t.jpg

zeyi2dnmtrv8_t.jpg

oweut37567rg_t.jpg

b36ga1re6jq3_t.jpg

To przeczytaj teraz faq Celes, nie jest to kompletnie intuicyjne, instalator sam powinien sprawdzić czy gra jest zainstalowana czy ma ją tylko uaktualnić, poza tym nie pamiętam bym miał tam jakiś wybór.Poza tym kto tak wymyślił ? xD skoro gra jest na kompie, a raczej 99% osób tak miało, to po co mam dodawać grę ? czy ją instalować? ehhhh, gra już była zainstalowana, więc wybór instaluj lub dodaj grę jest bez sensu.

Ejj czemu ten wasz instalator zmienił mi język na angielski, i gdzie to naprawić?

i gdzie się zmieniało czcionkę , ta jest jakaś do d...y

Celes ,

robiłem wszystko tak jak napisałaś w faq, a i tak były problemy,także nie wiem czy to faq jest wyczerpujące :)

Jeśli posiadasz już zainstalowaną grę Runes of Magic na swoim komputerze, proszę wybierz folder instalacyjny.

Tak uczyniłem, a instalator zainstalował nową kopię gry w środku starej.

Co ci mam napisać, że launcher nie lokalizuje gry, ale teraz to już na pewno jej nie znajdzie bo ją usunąłem całą.

Właśnie pobieram od nowa, ale jak dalej nie bedzie widziała ustawień i addonów, to mi się już nie chce z tym bawić,

niestety dalej to samo, gra nie widzi folderu z ustawieniami w moich dokumentach

Czy da sie wrócić do starych ustawień , i czemu addony nie działają (żadne) ? ??[ciach]

Nie no serio, naprawcie to, ja na razie nie gram , podziękuje :/

[ciach], ZNALAZŁEM PROBLEM , WASZ [ciach] KLIENT ZAINSTALOWAŁ GRĘ OD NOWA W FOLDERZE Z GRĄ XDDD

Mam teraz romka w romku , lol co to ma być xD , tęczowo to brzmi

Jak to teraz naprawić bez usuwania wszystkiego i instalowania od nowa ?

//usunęłam flood i zbędne komentarze

Orestes

Dzizazzzz , CzY WysTarcZy podać maila do JeDneGo z kont, czy można podać nowy mail , czy co? bo dalej mie nikt nie odpowiedział!

W celu połączenia swoich dotychczasowych kont w grze z kontem Gameforge, najpierw należy stworzyć swoje konto Gameforge, które możemy stworzyć podając dowolny adres email. Następnie nowo stworzonym kontem portalu Gameforge, logujemy się w nowym launcherze. Po dokonaniu tego procesu możemy dodać do naszego konta - swoje dotychczasowe konta Runes of Magic.

Mam nadzieje, że rozwiałem wątpliwości dotyczące procesu :)

Nie można było tak od razu napisać , xDD

Kto mi powie czemu wyrąbało wszystkie ustawienia i addony?

Dzizazzzz , CzY WysTarcZy podać maila do JeDneGo z kont, czy można podać nowy mail , czy co? bo dalej mie nikt nie odpowiedział!

DoDam iż nie cHcE zakałdać nowego konta, Po cO mI.

Czy jaK podam mAilA z jednego konta i PoTeM dodam inne konTA , to wszYsTkO bĘdZie nA jeDnyM maIlu ?

Którego maila podać?

wybrać sobie jeden?

czy nowy sobie dać?

Ava, to jest po to, że iż , jakby zamk:Dnęli serwy roma, byś mógł sobie pograć w inny tytuł z GF

Halo?

jest tu jakiś gm?

Ciekawe ile osób przestanie grać? ,

mam wrażenie że to specjalne metody GF by zamknąć tytuł

edit:

EEe, jakiego maila mam podać? xDDDD ja je... ;(,

Nie no poważnie, jakiś poradnik do wprowadzenia?

poklikam, a potem się okaże że jestem w d....

Nagrody dość beznadziejne, praktycznie 95% to śmietnik, do niczego nie potrzebny,

jedyny gift jak dostałem to 10 doładowań . Jak do tej pory najgorsze urodziny, nawet zdaje się event na pd,pt będzie najkrótszy xD