Posts by thormord

Ja już byłem w banku by zapytać o moja zdolność kredytową , i tak ! będzie mnie stać na wbicie +40 na całe eq :):):)

Już nie mogę się doczekać, jak wieczorkami będe klikać na te plusiki i apgrejdować moje eq w t9 i broń w t12.

Ja i tak uważam że jest to mega nieporozumienie, mało kto ma ochotę to wbijać.

zazwyczaj na 12 osób w party jedna osoba ma więcej niż pierwszy lvl szczytu.

Zróbcie coś z tym bo to JEST JEDNO WIELKIE NIEPOROZUMIENIE.

Niech ktoś mnie poprawi jeśli się mylę, wbicie jednego poziomu to jak wbić 50 poziomów? czyli 10 x poziom szczytu = 500 lvli ?

Jeśli tak jest, to ten co to wymyślił, to chyba się zderzył główką ze ścianą.

Wejście na lustra,przeniesienie do strefy Reifrot bez powodzenia (cooldown jakby przeniosło),

Itemy wyciągane z depozytu nie trafiają do plecaka handlowego , tylko znikają.

A w czym problem? Na dobieg i użycie kilku umiejętności potrzeba czasu, nie dasz rady w przeciągu tej 1 sekundy wcisnąć przycisk? Nie ma co się ośmieszać, bo to nic trudnego.

Nie wiem co ty pierniczysz, makro twojej własnej roboty można spamować co pół sekundy a i tak nie zadziała, mogę nawet stać w tym samym miejscu co przejmujący, mam kilka nagrań jak to na prawdę działa.Czy przejmujesz ty czy Wogi na alcie, nie ma szans wyczyścić was. Ciekawe ,że wszyscy gracze są tacy tępi i beznadziejni i nieumiejący grać.Dodam że głównie dlatego odszedłem z Venków, bo byłem brany za nieuczciwego przez innych graczy, tfu ,nawet mnie obrażano . To piszę Ja Thor = Vikos, nie ukrywam się pod jakimś nieznanym nickiem.

1. Czytaj ze zrozumieniem

2. Zmień kompa, albo nowy system postaw,albo grę od nowa zainstaluj , a nie wciskaj takie popierdółki że ci się 15 minut konto otwiera. Bo to z lekka niemożliwe, nie wiem czy ktoś w to w ogóle uwierzy xD

3. Taak, kiedyś byłem mistrzem w hejtowaniu na forum xD , ale pewnie za krótko grasz by to wiedzieć

Jak zawsze wszystko hejtuje, to wam powiem, że ten launcher otwiera mi all (9 szt) konta w 10 sekund, nie wiem o co wam chodzi :)

===========================================================================================================

Edit: Jeszcze jak byście naprawili to pobieranie listy serwerów, to was pochwale, a tak to nie.

Czy ktoś wie co może powodować wyrzucanie mnie z niewidki po 1 sek? (dodam że po użyciu nawet się nie ruszam)

Rozmawiałem z kilkoma osobami, i nikt nie ma tego problemu, a myślałem że krasnal jest zbugowany i każdy tak ma.

Nieznajomek nie znasz gry widać bo chyba nie wiesz ze dajesz prawo czegoś takim 2 gildiom na serwie zrobić zadania reszta ma nic nie mięć choć tez wydaje kasę na diasy i tez maja prawo się rozwijać 100+ zawsze tak było ważne było zęby nikt nie miał przewagi twoje podejście dzieli graczy po prostu pograj 10 lat jak ja w tej grze dopiero zrozumiesz

Są conajmniej 2 proste wyjscia - a) randomy, b) DOŁĄCZ do silnej gildii, nie kiś ogóra.

Proszę was, gra pada na pysk, jeden random na tydzień xD , poza tym dwie gildie które zrobią nowe insty.

ludzi prawie nie ma, a gf wymyślił [wycięto] poziom szczytu BRAWO

Poza tym żeby zaliczyć tego questa ,trzeba nie raz iść 15x na daną instę, jak chcesz to zrobić w randomach???

A może mam zmienić gildię, i powiem nowym " Hej, cześć ja do was po poziom szczytu i itemy. a potem możecie mnie [wycięto]"

//Edited by Volveremos - niedozwolone treści