Posts by mustek

Gf tego nie zrobi

...także darujmy sobie dodawanie nowego dodatku co i tak będzie do niczego bo i tak działać nie będzie.

"Gf tego nie zrobi"? (ten element nadaje się chyba do moderacji:P) Jestem zdania że nadzieję trzeba mieć.

Przypominam że Ty tak pisałeś więc to podlega u Ciebie pod moderacje. Więc nie wiem po co cytujesz mojego posta z i tak piszesz.

Załóżmy że dropnie item z bosa na sell sprawdzasz na tablicy że ktoś go szuka. Ten tupta na instancje i go podnosi nie trzeba odpiski ani nic. Taniej? Taniej.

Tylko na inste chodzi 12 osób, i jak coś dropnie a ktoś tam tego potrzebuje to musisz wyrzucić kogoś z pt by ten zainteresowany wszedł na inste po ten itemek i jeszcze musi ktoś trzymać drop by ta osoba przyszła - totalnie bez sensu i strata czasu.

W romie jest cos podobnego, i jest to interfejs poszukiwania drużyny lub jakoś tak, ale z tego co wiem nikt z tego nigdy nie korzystał i dalej nie korzysta.

No ale jak ktoś chce prosić o pomoc to ma do tego kanał Rynek lub świat, więc tworzenie czegoś takiego nie ma w ogóle sensu.

Lepiej niech nie wprowadzają czegoś takiego, bo znając wprowadzanie czegoś nowego na serwer kończyło się porażką i posypaniem się serwera.

Przypomnę tutaj takie coś jak odrębny system prezentu za login co swego czasu było i kończyło się to posypaniem się serwera, znikaniem gildii, brakiem możliwości zrobienia czegokolwiek grze, także darujmy sobie dodawanie nowego dodatku co i tak będzie do niczego bo i tak działać nie będzie.

Jesteśmy za starzy na gashe na 10 urodziny to nam się nie należą :D:D

Tak poważnie już to też nic poza certyfikatem nie dostałem, to jestem rozczarowany brakiem mimo że nie leciały z niej jakieś przydatne itemki ale jednak była ...

No chyba że my zamiast gash dostaniemy te jakieś skiny zamiast gash 8o8o8o

z tego co pamiętam o czym Korim pisał to była ta modlitwa wojenna

A skąd wie? bo na którymś forum, nie wiem czy na tym nowym czy na starym Celes pisała o tym że mają umowę do 2020 roku.

Camist wstyd żeby takich rzeczy nie wiedzieć o jakiś było mówione...

Oczywiście dyskusja będzie jałowa bo - tak jak napisałam - nie odniosę się do Twojej wypowiedzi, ponieważ nie zamierzam z Tobą dyskutować.

Ten fragment jest the best - nie odpowiem Ci bo nie mam argumentów więc nie będę z Tobą dyskutować.

Oczywiście masz prawo wyrażać swoje zdanie, bo forum jest miejscem ogólnodostępnym.

Dziękuję za pozwolenia wyrażenia swojego zdania jestem pod wrażeniem że mi na to pozwoliłaś.

Nie Ty decydujesz o zasadach gry, ani o tym kto i co może napisać.

Ty także o tym nie decydujesz więc po co takie rzeczy piszesz?

Poza tym nie życzę sobie odnoszenia się do mnie w taki, a nie inny sposób na owych kanałach. Mogę, czy nie bardzo?

w Jaki sposób bo nie wiem i się zastawiam czy możesz czy nie.

Berry wiek nie jest danymi osobowymi także argument jaki podałaś umarł, chyba musisz sobie poczytać poczytaj sobie. Nigdzie nie jest opisane że kanał Rynek jest tylko i wyłącznie kanałem handlowym - a że tak było na cath to sorry ale to już nie ten serwer i on już nie wróci.

Nie pasuje Ci ten kanał wyjdź z niego i po problemie jaki tam widzisz. Oferty handlowe jak tylko takie Cię interesują możesz pisać na świecie.

Z tego co widzę po tym co napisałaś zachowujesz się jak dziecko któremu zabrano zabawki i wyrzucono z piaskownicy, bo każdy jest zły każdy coś do mnie ma a ja jestem nietykalna i nie zawiniłam nikomu i nigdzie

Tak teraz czekam aż mnie będziesz hejtować bo wyraziłem swoje zdanie, które nie jest po Twojej myśli.

Tak sobie to czytam i nie wierzę w to co widzę Destroy Ty tak na serio z tym co piszesz? bo nie wiem czy się śmiać czy płakać czy może jedno i drugie.

No to nie robisz dps/nie tankujesz/nie leczysz sam zresztą powiedziałeś że koksem nie jesteś

No a ja lecze i też koksem nie jestem bez plusów bo też nie mam, więc też jestem inny i w ogóle nie dzisiejszy,więc nie wiem czemu się tak uparłeś że diaski musisz mieć, ja nie mam nie ładuje i żyje i nie uzalezniam mojego grania od tego czy mam diaski czy nie mam czy będe ładował czy nie.

Hmmm więc nie chcesz zmiany bo ktoś może coś schrzanić? Ciekawe... No ale cóż... Ale gdyby ten ktoś się by przyłożył i zrobił to jak należy to byłbyś za taką zmianą?

w przypadku RW to nie możliwe by ktoś się przyłożył, za długo w to gram by uwierzyć w to że ktoś tam do czegoś zwiazanego z romem się przykłada.

Tutaj nie istnieje słowo "jak należy" bo z tego co pamiętam chyba nigdy nie tak nie było