Posts by Reynmar

  Siema. Wpadłem zobaczyć czy farmicie już tą hardową instę, a tu takie cyrki. Przynajmniej nie ma nudy na serwerze.

  Swoją drogą, tymi wycieczkami na wojny do Venków, Azgard tylko psuł sobie opinię wśród zagranicznych gildii.

  A ten do rak to się kiedyś jakiejś choroby nabawi od udawania, że nie jest tym kim jest :D


  Pozdrawiam, szczególnie gildię Asgard :)


  Jakiś czas temu zakończyłem swoją przygodę z RoM. Postanowiłem zrobić kolejny krok i zajrzeć na forum gry po raz ostatni w celu pożegnania.

  Spędziłem tu sporo czasu i zostawiłem dużo pieniędzy, ale nie żałuję. Pojawiłem się w tej grze w 2010 roku gdy królowało RT, z przerwami grałem jedną postacią przez 6 lat. Zasiedziałem się w Taborei dłużej niż planowałem, ale to dlatego że Runes of Magic to była bardzo dobra gra. Nie miała tylko szczęścia do wydawcy.


  Dziękuję wszystkim, z którymi miałem okazję grać. Niezależnie czy były to instancje, wojny, czy też dramy na czacie. Szczególne podziękowania dla ludzi z gildii Venatoris i Asgard, gdzie spędziłem najwięcej czasu. Mam nadzieję, że na serwerze nadal pozostanie ekipa, której gra się jeszcze nie znudziła. Dla mnie niestety romek nie miał już nic do zaoferowania. Co gorsza zanosi się na to, że moje przewidywania co do przyszłości tej gry były słuszne. Mam nadzieję, że podejście GF do graczy niebawem się na nich zemści.


  Trzymajcie się nupczaki :*

  No witam wszystkich. Nie czytałam poprzednich komentarzy, zaraz to zrobię, ale uznałam, że jest to najodpowiedniejszy temat, by wyrazić swoją opinię. Jesli się myle, to niech szanowne grono zajmie sie, zgodnie ze swoim powołaniem, tym przypadkiem. Co to jest z tym Item Shopem? Ja nie moge kupic diasow w normalnej cenie? Co to jest, ze nie ma 130% promo na diasy, a tylko 30%? Czy wy ludzie, tak wy, nie rozgraniczam na Centrale i na moderatorow i innych Coma sroma i tak tam zwal, zreszta nie znam sie w tej tematyce, ale jesli firmujecie swoim nickiem to sie sprzedajecie katabasy tej firmie, wiec czy wy nie rozumiecie, ze ja teraz, w tym momencie przestaje grac?????? Ja, kapłan, który kitrał kazdego wydropionego smiecia, by sprzedac i uzbierac na te cholernie drogie i tak diasy??? Kapłan na wojenki z niemiaszkami, kupowalam od ludzi, którzy własne zarobione swoja praca pieniadze inwestowali w te gre???? Mieli rozrywke nie?, bo Polaczki waleczne, bo jeszcze placa???? powalilo was tam???? Nie gralam ponad miesiac wracam i tu taki prezent!!! Zamiast robic promocje, to wy niszczycie wszystko, co dobre. Bez osob leczacych ta gra upadnie bardzo szybko. Mozecie mnie zbanowac, choc nie wiem w sumie za co? Kij wam gdzies i nara. Berry

  Nie wypada się nie zgodzić z tą opinią.

  Też nie widzę powodu aby logować się do gry.

  GF to [wycięto].


  PS. Oddam zwiada w dobre ręce.


  Edit by Camist

  Zdajemy sobie sprawę, że zmiana ta może sprawić, iż niektóre przedmioty są teraz na różnych krańcach "ekstremum" (dlatego pisaliśmy, że balansowanie cen w sklepie nie jest łatwe z powodu właśnie tak wysokich HH ).

  Raczej sobie jednak Celes nie zdajecie sprawy, albo udajecie tak nierozumnych.

  Jakie przedmioty? Podrożały diasy, a nie przedmioty, czyli podrożała gra!

  Ogarnij się!

  Quote from Celes  Są one w okolicach 20-50%

  CM Celes say to us a bit more about new dia promos. GF want to give us same item shop currency promo like they do in all other games 20-50%. It means they slap rom community inm the face really hard!

  Mija już sporo czasu od kiedy ostatnio doładowałem dias, w sumie głównie za sprawę tego, że nic się nie zmienia w grze, 0 nowej zawartości na przestrzeni roku. Czytając tytuł postu o zmianach w IS zamieszczonego przez CM myślałem, że może w końcu jakiś ukłon w stronę graczy. A tu jednak nie, te [wycięto] z GF postanowiły ustalić ilość otrzymywanych przy zakupie dias na około 50% tego co było przy promocji, przy jednoczesnym obniżeniu wartości promocji? Aby dostawać podobną ilość dias jak do tej pory promocje powinny wynosić około 100%. Patrzyłem pod kątem najbardziej opłacalnych pod względem dias/pln opcji z jakich korzystałem - płatności kartą za 500 pln.  Pytanie do Celes. Czy możesz potwierdzić, że gra nie podrożeje po tym zabiegu, czyli że promocje na dias będę wynosić 100% i więcej? Bez obrazy Celes, nie mam nic do Ciebie, wiem że wszystko co możesz to tylko przekazywanie wiadomości, a i na to nie zawsze bidulko masz pozwolenie.  PS. Ta gra jest tak droga, że wprowadziliście opcje doładowania dias za 1000 zł, to w naszym kraju często połowa miesięcznej wypłaty. Nieźle to chyba jakiś rekord jeśli chodzi o IS w grach dostępnych w naszym kraju?


  Edit by Camist

  Proszę o wprowadzenie do oferty sklepu przedmiotów które pojawiły się w pakietach po wejściu gry na Steam.

  Chodzi o tytuł "Nieugięty poszukiwacz przygód" z pakietu zwiadowcy oraz o "Skórzany plecak dobrej jakości" od III do VI z pakietu smoczej przygody.

  Proszę o odpowiedź czy przedmioty te pojawią się pojedynczo w Is, z możliwością zakupu bez drogiego pakietu pełnego niepotrzebnych rzeczy lub takich, które większość graczy już ma.

  Mini poradnik w formie video, może się przydać tym którzy jeszcze nie mieli okazji tak pofarmić. Fajna opcja dla zwiadów i czempionów na finansowe ustawienie się w kilka dni.
  Chciałem dodać, że jak to nagrywałem to jeszcze nie ogarniałem jak biegać do bossa. Teraz na przykład na s/wd z potką niewidzialności i zamaskowaniem zapachu przechodzę do pierwszego bossa nic nie bijąc.

  That is old sw video, but in my opinion that was the greatest battle in Runes of Magic :P
  Maybe im wrong, but show me other sw video when 40 endgame players fight in one place :D