Posts by Aheo

  "Zakaz kradzieży" jak to brzmi... co za piękny relatywizm :D

  Kolejny dowód na to ,że gry MMORPG , szczególnie system PVP przyciąga, zaburzonych emocjonalnie dzieciaków, którzy zamiast skorzystać z psychoterapeutów, dają upust swoim brakom w tychże aktywnościach. Tak, tak, Panie Be... i Panie Do... ^^

  Co tu się kłócić z graczami, których jedyną ambicją są codzienne gobki w 6-cio osobowym pt, casualowa gra itp. Oni graja sobie na luzie, nie spinają się ambicjonalnie, im nawet trociny podane przez GFa będą będą smakowały jak kawior, a jednocześnie mówią innym graczą jak mają żyć ^^

  Koncert życzeń Panie kolego, chociaż pomysły dobre i szlachetne to za długo gram żeby się zdziwić ,że ruszą tyłki ,aby zrobić takie rzeczy. Tymbardziej na serverze PL.

  client.config.ini - zoabcz czy plik nie jest ustawiony "tylko do odczytu", jak tak odhacz to. Możesz po wykonaniu ustawień ustawic go spowrotem "tylko do odczytu" aby na sztywno pamiętał Twoje ustawienia. Dla pewności w Moich Dokumentach folder z grą też odhacz "tylko do odczytu".

  W/M niebezpieczny bo "3-5kk sekundowego na bosie" na endgame ? Fiknij takim w/mem do zwiadów i ich przycelki ^^ Co do bossów taktycznych, owszem tu się zgodze, sprawa wygląda nieco inaczej.

  Typowa mentalność Janusza - aby somsiadowi sie auto posuło, aby mu się córka sypneła z Mokebe. Chcecie coś osiągnać to weźcie się do roboty, a nie jęczycie i chcielibyście, żeby Wam eq endgameowe leciało z goblinów :D i za leżenie do góry fają. A jeśli się nie mylę i Ty jesteś Ty to Asgard Cię nie przyjął bo miałeś nienajlepszą opinię wsród gildyjnych pochodzących z Cath , to by tłumaczyło ten toksyczny ton :p

  Heh

  Skoro Panteon na poziomie łatwym jest teraz instancją endgem to znaczy ze staty lecą z niej zdatne do eq?: tzn: dex/patt, str/patt, int/matt, stam/wis.

  hmmmm.

  Hehehe, mozesz próbowac je farmić ,ale GF od dobrych paru instancji zabrał dobre staty i jakieś sensowne eq (np ekawiczki czy spodnie randomowe) z izi, bo przecież było to szkodliwe i gracze mieli za dużo atrakcji w grze, ... ręce opadają i nie powiem co jeszcze.

  No to brawo, bolała tylnia cześć ciała teutońskich graczy zza zachodniej granicy ,że polska gildia dzięki swojej dociekliwości i upartości potrafiła na sposób robić instę. Szkoda bo dzięki sprzedaży itemów upuściłoby się z graczy trochę tej nachomikowanej z altów ilości golda, którą jeszcze trochę i zabiorą do grobu. ^^ Szkoda bo dzięki tym itemom, tacy gracze jak Alolojzy rom mogliby robić goby wwe hardzie, który podobno miałby być wprowadzony dla takich graczy. :D Przyjacielu, za 2 lata to ty zobaczysz co najwyżej kabel po spakowanym serwerze zamiast robić pierwsze podejście do goha ^^  W zasadzie już na tym globalu nie ma co robić i na co czekać, a oferty z serverów lincencjonowanych trochę inną nazwą gry ,brzmią zachęcająco.

  No to brawo, bolała tylnia cześć ciała teutońskich graczy zza zachodniej granicy ,że polska gildia dzięki swojej dociekliwości i upartości potrafiła na sposób robić instę. Szkoda bo dzięki sprzedaży itemów upuściłoby się z graczy trochę tej nachomikowanej z altów ilości golda, którą jeszcze trochę i zabiorą do grobu. ^^ Szkoda bo dzięki tym itemom, tacy gracze jak Alolojzy rom mogliby robić goby wwe hardzie, który podobno miałby być wprowadzony dla takich graczy. :D Przyjacielu, za 2 lata to ty zobaczysz co najwyżej kabel po spakowanym serwerze zamiast robić pierwsze podejście do goha ^^  W zasadzie już na tym globalu nie ma co robić i na co czekać, a oferty z serverów lincencjonowanych trochę inną nazwą gry ,brzmią zachęcająco.:thumbup:

  Rozwiązanie jest proste:


  Stwórz altowa gildie , wyleweluj sobie ile chcesz postaci (po 1 na kazde konto) do 100 lvl ; zapisuj dziennie na wojne, loguj alty i przegrywaj :D codziennie na każdym alcie 3 pakiety z czystymi itemami na T6. ^^:D:):P8) normalnie nie nadążysz robić dziennych na tych altach by kupowac pfs'y xD na te tiery.

  Hmmm.. otóż nie. Mamy już farmę itemów z izi, acz pomysł Twój bardzo podniecający z punktu widzenia wrażeń sadomasochisty ;)

  Pytanie, a raczej sugestia do Celes i administracji, o wprowadzenie NPCa z czystymi itemami do t6. Jak wiadomo po wprowadzeniu kontrowersyjnego poziomu szczytu zaburzony został naturalny cykl wprowadzania itemów z wyższym tierem - wprowadzane są nowe mapy, instancje a ten temat lezy, w normalnym cyklu levelowym mielibyśmy dostępność już do takiego NPC'a. Obecnie, aby tworzyć tiery zmuszeni jesteśmy do żmudnej długotrwałej farmy itemów, a wprowadzenie takiego z NPC'a rozruszałoby rynek i upłynniło te tony złota zalegające na serwerze powodujące inflacje.