Propozycja turnieju pvp - Wasze opinie i sugestie.

  • Witam :)


    Już od jakiegoś czasu chodziło mi to po głowie... Sama za pvp nie przepadam, ale wiem, że ludziki lubieją - no i wiele razy prośba o event pvp pojawiała się na starym forum. Pomyślałam, że skoro team jakoś się nie kwapi, to sama to zorganizuję. I tu podkreślam: SAMA. Dlatego, jak już zaczniecie komentować, opiniować i sugerować, o co bardzo proszę, to weźcie pod uwagę to, że mam ograniczone możliwości, pewnych rzeczy nie jestem w stanie "wyczarować", bo nie jestem GM i nie mam jego magicznej pałeczki (hmmm... ^^ ) czy co to tam oni używają...


    Pierwsze, co się Wam na pewno rzuci w oczy, to brak konkretnej daty. Nie wpisywałam, bo nie wiem, czy po zakończeniu eventu na Mity będzie konserwacja jedynie wyłączająca go, czy też dadzą nam coś nowego? To tylko moje spekulacje, ale wiadomo, że gdyby w najbliższym czasie ruszyła nowa strefa, to ludziki zajmą się czym innym, a nie wzajemnym tłuczeniem się. Poza tym chciałam dać sobie czas na zebranie Waszych opinii i ewentualne przeredagowanie zasad turnieju.


    Tak więc, zapraszam do lektury i czekam na komentarze :)


    Edited once, last by Vimka ().

  • Ja bym prosił kogoś z teamu o wypowiedzenie się w kwestii legalności tego eventu pod względem regulaminów.


    Co mam na myśli to konkretnie nagrody.


    Czy rozdawanie itemów za uczesnictwo/wygranie itp. (teoretycznie za darmo - bez wymiany za złoto inne przedmioty...) przez użytkownika jest dozwolone ?


    Jakie itemy byłby nie dozwolone? czy jeżeli bym rozdawał np. kamienie many poziomu 14 to by też było ok ?


    Jeżeli bym dawał pełny ekwipunek dla każdego / jednej osoby na full statach to by było ok. ?


    Czy jest tu jakaś granica tajemna ?


    Czy konkurs musi być konkretny i czy musi być zatwierdzany przez team ?


    Czy moge storzyć konkurs na zasadzie: Jak napisze tutaj "start" to kto pierwszy znajdzie mnie w grze to dostanie odemnie przdmiot X Y Z ? itp.



    Pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

    I`m no hero. Just a yordle with a hammer.

  • Serio pytasz się czy danie komuś w "nagrodę" jedzenia, bądź kart bez opłaty w postaci złota jest legalne? Chyba po to są opcje wymiany, poczta by dzielić się nieprzypisanymi przedmiotami. Jeśli przedmioty nie są generowane to można je dawać komu się chce 😃

  • Ja pierdzielę, bosakos Ty leć szybciutko do apteki po maść na ból d. Dziewczyna kombinuje, jak tu na własną rękę uatrakcyjnić zdychającą grę, a taki roztropek jak Ty już na wstępie próbuje podkopać ciekawy pomysł. Nie martw się, GMi na pewno się sami uaktywnią jeżeli coś nie będzie zgodne z regulaminem.

  • Witam,

    Ja bym prosił kogoś z teamu o wypowiedzenie się w kwestii legalności tego eventu pod względem regulaminów.

    Tego typu inicjatywa ze strony użytkownika, nie będzie przez nas w żaden sposób traktowana oficjalnie jako konkurs/event, dlatego też nic nie reguluje legalności/nielegalności powyższego.

    Sama tego typu inicjatywa jest jak najbardziej legalna, to też użytkownik ma prawo zainicjować tego typu wydarzenie dla społeczności serwera, swoich znajomych, członków gildii itp. Nie ma znaczenia dla nas czy ta inicjatywa obejmie zasięgiem kilka osób czy też dużo dużo więcej - to jest decyzja tylko i wyłącznie organizatora, który sam dyktuje zasady w swoim wydarzeniu/zabawie i o ile nie wychodzi poza Ogólne Warunki Użytkownia, Zasady Gry - jest to dozwolone.


    Tak jak najbardziej. Jest to przez nas traktowane po prostu jako ofiarowanie, prezent i każdy gracz ma prawo podarować dowolnie wybranej osobie, dowolnie wybrany przez siebie przedmiot. Dlatego też nie ma tutaj żadnych granic czy restrykcji odnośnie wartości przedmiotów. Prezent może być zarówno niskiej wartości możliwy do zdobycia w kilka chwil, jak również drogocenny przedmiot wymagający dużej pracy. O ile przedmiot prezentowy nie będzie pozyskany przez exploit, programy trzecie lub inne metody zabronione przez Ogólne Warunki Korzystania, nie będzie to w żaden sposób przez nas "blokowane".

    Czy konkurs musi być konkretny i czy musi być zatwierdzany przez team ?


    Czy moge storzyć konkurs na zasadzie: Jak napisze tutaj "start" to kto pierwszy znajdzie mnie w grze to dostanie odemnie przdmiot X Y Z ? itp.

    Nie nie ma żadnych restrykcji w tej kwestii, ponieważ taka inicjatywa nie jest przez nas traktowana jako oficjalny konkurs/event, a ogólna inicjatywa/zabawa danego użytkownika.


    Tak jak najbardziej możesz stworzyć tego typu zabawe, za udział w której przyznasz odpowiednie przedmioty dla uczestników.


    Jednak prosimy zauważyć: My jako zespół nie traktujemy tego jako oficjalny konkurs, dlatego też w żadnych kwestiach dotyczących przeprowadzenia takiego wydarzenia (które pragnąłby przeprowadzić samodzielnie użytkownik) nie udzielamy żadnego wsparcia. Dopóki sama zabawa lub czynności podczas niej wykonywane nie będą łamały Ogólnych Warunków Korzystania oraz Zasad Gry, nie będą przez nas podejmowane również żadne działania interwencyjne w tej kwestii. Nie ponosimy również żadnej odpowiedzialności oraz nie udzielamy pomocy, jeśli organizator (użytkownik) nie wywiązałby się że swojej "umowy" i nie przyznałby np. udziału lub przedmiotów, które wcześniej zapowiedział. Jesli również doszłoby do sytuacji, w której organizator takiej zabawy np. próbowały nadać tej inicjatywie charakteru oficjalnego lub wmawiałby tego typu teze innym graczom czy też pragnąłby z takiej tezy czerpać ewentualne korzyści - mogłyby zostać wyciągnięte przez nas wobec takiej osoby odpowiednie konsekwencje.


    Tymczasem mogę powiedzieć że bardzo cenimy sobie integrację społeczności naszego serwera i życzymy sukcesu oraz udanych zabaw spędzonych w naszej grze, jak również sukcesu tego typu inicjatywom :)

  • Całkiem dobry pomysł aczkolwiek właśnie gracza, który organizuje coś takiego na własną rękę, ogranicza coś takiego jak uatrakcyjnienie takowych turniejów, czy też ogólnie eventów i tu nawet nie chodzi o pojedynek, lecz rozgłos. Przyjdzie kilka osób pobawić się, może i nowe, ale większość wiedzie nagroda, i jak był event o fotkę za kilka pierożków, to naprawdę masę postaci się pojawiło (w tym alty rzecz jasna). Bo właśnie to organizowali GMi, a jak to gracz słyszy to zapala się zielona lampka, że "warto" tam być.

    GMi moglibyście wspomóc tego typu inicjatywę i zaproponować coś od Siebie, w grze jest tyle zaimplementowanych rzeczy, dalibyście coś co graczowi jest naprawdę potrzebne, wyczarowanie kilku rzeczy z bazy na podstawie ID to kwestia kilku kliknięć, a i dodatkowa promocja od was jeszcze bardziej zachęci graczy do skierowania się na tego typu zabawę. Nie dość, że byłby fun z walki to na dodatek byłoby o co walczyć i nie o standardowe przedmioty, ale te "niedostępne" , więc i sama zabawa byłaby znacznie lepsza

  • po prostu mam team do d**** któremu się nic nie chce tylko kopiuj wklej z innych lat ;) a Niemcy dalej altami dostają pierogi... super równowaga by GF and team runes of magic!


    Super pomysł Vim! Gratulacje dla Ciebie za jakiekolwiek chęci do rozruszania gry! mam nadzieję że to wypali! powodzenia <3

    "Nothing is true, everything is permitted"


    The only thing GM can do is delete and close topics -GF

  • Camist

    Closed the thread.