Posts by Camist

  Dziękujemy za Wasz feedback zamieszczony w tym temacie oraz przedstawienie z Waszej strony problematyki przejmowania wież przy użyciu Eliksiru Niewidzialności oraz braku możliwości przerwania tego procesu.


  Wasze spostrzeżenia i pomysły zostały przekazane do odpowiedniego działu, który będzie analizował te propozycje zmian. Jeśli chcielibyście zamieścić swoje dodatkowe (konstruktywne) przemyślenia na ten temat - serdecznie do tego zachęcamy, na pewno okażą się pomocne przy rozpatrywaniu tej sugestii i będą stanowić cenne urozmaicenie raportu.

  Witaj Avaxis,


  Dziękujemy za zamieszczone przez Ciebie informację.


  Wspomniane przez Ciebie błędy są nam znane i zostały przekazane do producenta gry.


  Celes robicie te bezsensowne konswery zamiast zajać się istotnymi rzeczami.


  Kiedy te błędy naprawicie?

  Przerwy techniczne nie mają związku z poprawkami błędów. Zarządzanie i utrzymywanie techniczne serwerów to nasze zadanie jako wydawcy, zaś poprawkami błędów zajmuje się producent - Runewaker. W związku z tym to do dwa oddzielnie podmioty.


  Nie mamy jednak informacji kiedy można spodziewać się poprawy tych błędów. Prosimy o cierpliwość.

  Witajcie,


  Dziękujemy za Wasze informacje odnośnie zmian w celności zwierzaków strażnika (Centaurów).

  Wystosowaliśmy pytanie do producenta czy zmiana w celności zwierzaków na strefach/instancjach sprzed wprowadzenia systemu Poziomów Szczytu - była zamierzona czy nie. Jeśli nie to oczywiście z prośbą o przysłanie poprawki.


  Nie mamy jednak na ten moment jeszcze odpowiedzi więc prosimy o uzbrojenie się w cierpliwość :)

  A gdybyś tak mógł powiedzieć, cóż to za zysk? XD Cóż takiego wspaniałego daje ci obecnie PIĄTY poziom szczytu, chciałbym się bardzo dowiedzieć.

  Owszem obecnie osiągnięcie maksymalnego poziomu szczytu (poz. 5) nie gwarantuje nam wiele - poza wzmocnieniem Poziomu Szczytu, które minimalnie zwiększa nasze atrybuty. Proszę jednak pamiętać, że są plany urozmaicenia systemu Poziomów Szczytu poprzez chociażby dodanie ekwipunku Poziomów Szczytu. Więc może obecnie osiągnięcie X poziomu nie wiele nam zmieni, co jednak nie koniecznie będzie tak w przyszłości.

  Jak zawsze wszystko hejtuje, to wam powiem, że ten launcher otwiera mi all (9 szt) konta w 10 sekund,

  Taki był też jeden z naszych celów modyfikacji interfejsu, aby przyśpieszyć proces uruchamiania kont (i zarządzanie nimi), by za każdym razem nie było wymagane przełączanie się na poszczególne konta, a jedynie uruchamianie ich z listy kont. Pozwala to na znacznie szybsze uruchamianie kont gry, a zdajemy sobie sprawę iż chociażby w Runes of Magic gracze posiadają ich wiele.  Jeszcze jak byście naprawili to pobieranie listy serwerów, to was pochwale, a tak to nie.

  Pozyskiwanie listy serwerów i występujący przy tym błąd jest nieco bardziej złożony i ma też swoje pewne podłoże w samym produkcie. Jednak mamy to na uwadze i mamy nadzieje, że zostaną poczynione pewne zmiany również w tym kierunku.  Nadal, próba zmiany ustawień, czy nowego drugiego hasła powoduje otworzenie strony internetowej z komunikatem:

  Jesteśmy świadomi tego problemu i możemy tutaj na ten moment poprosić jedynie o kontakt z Systemem Suppportu, a tam umożliwimy zmianę hasła dodatkowego. Jesteśmy świadomi, że nie jest to najwygodniejsza forma (tj. kontaktu z Supportem, celem zmiany hasła dodatkowego), jednak możemy jedynie prosić o cierpliwość do czasu, aż ten problem zostanie naprawiony.

  Celes po kij dodaliście nowy luncher.Dodajecie zupełnie niepotrzebne rzeczy,zamiast zająć się stabilnością gry,zbugowanymi instami/bosami.

  Poza tym ten luncher po raz kolejny wydłuża proces logowania gratuluje nobki

  Gameforge launcher, który miał dziś aktualizacje to aplikacja firmy Gameforge. Wydajemy wiele gier i tym samym aplikacja ta otrzymując swoją aktualizacje otrzymuje ją na wszystkie gry, które posiadają Gameforge Clienta, nie tylko dla Runes of Magic.

  Poprawkami które wspominasz zajmuje się producent konkretnej gry, w przypadku Runes of Magic jest to Runewaker, który nie ma związku z naszym launcherem/Gameforge Clientem.


  Dzisiejsza aktualizacja wprowadziła lekką zmianę interfejsu, w tym nowy interfejs kont gry pozwalający na chociażby dynamiczne uruchamianie wszystkich kont czy też wyszukiwanie kont po nazwie oraz poprawioną stabilność aplikacji.


  Jeśli jednak pojawiłyby się ewentualne błędy zachęcamy do dzielenia się nimi.

  Przypominamy, iż rekrutacja jest wciąż otwarta. Zachęcamy zainteresowanych do składania podań.

  W przypadku ewentualnych pytań prosimy o kontakt za pośrednictwem Prywatnej Wiadomości na forum lub wiadomości e-mail.

  Witaj Rizelmine90 ,


  Z posiadanych przez nas informacji obecnie Zhargos posiada:

  • 2.348.282.410 Punktów Życia
  • 1.346.205 Ataku fizycznego
  • 168.561 Ataku magicznego
  • 3.132.944 Obrony fizycznej
  • 2.387.004 Obrony magicznej
  • 3000 Oporu krytycznego

  Drodzy gracze,  Postaram się wyjaśnić kilka kwestii, jako administrator tego serwera.


  Duch Burzowego Wzgórza jest wydarzeniem otwartym do którego każda postać ma równy dostęp i może z niego korzystać gracz bez żadnych przeszkód i na takich samych zasad. Wydarzenie zostało zaprojektowane w taki sposób, że występują na nim fale potworów, które zmieniają się po wyeliminowaniu wszystkich potworów z danej fali. Pokonany potwór pozostawia po sobie zestaw skrzyni, jednak niezebrane skrzynie znikają wraz z pojawieniem się kolejnej fali potworów. Zdajemy sobie sprawę, że obecny system otwartego wydarzenia nie przypadł Wam do gustu, zarówno z racji na duże zainteresowanie wydarzeniem pośród społeczności serwera, jak i sposobem zbierania łupów, ich znikania czy tez nie przydzielenia skrzynek do danej grupy czy osoby która pokonała potwora. W związku z tym złożyliśmy do producenta gry sugestie, aby uczynić to wydarzenie wydarzeniem zamkniętym, gdzie każda z osób lub każda z drużyn posiadałaby własny "pokój", tak jak ma to miejsce w chociażby popularnej Kopalni Goblinów.  Nie wiemy jak ta propozycja rozstanie rozpatrzona, zaś samo wydarzenie obecnie posiada tryb o którym wspomniałem na początku mojego posta i do tego należy się w obecnej chwili dostosować. Duch z Burzowego Wzgórza nie posiada własnego regulaminu ponieważ jest to część gry i obowiązują tam standardowe Ogólne Warunki Korzystania z produktów Gameforge takich jakim jest Runes of Magic.  W grze są przeróżni gracze dla których różne przedmioty mają różną wartość. Część z nich jak można wywnioskować również po powyższych postach zbiera skrzynie niższych poziomów, zaś są osoby które potrzebują jedynie przedmiot możliwych do uzyskania ze skrzyń wyższego poziomu. Należy uszanować potrzeby zarówno graczy bardziej doświadczonych, jak i tych którzy dopiero zaznajamiają się z grą i zdobywają doświadczenie.


  Działania graczy które będą powodowały przyśpieszanie wydarzenia, jako przykład mogę podać sytuację w której pokonywany jest "boss" danej fali, pomimo tego że gracze nie zakończyli procesu pozyskiwania skrzyń z danej fali będą mogły być postrzegane jako naruszanie rozgrywki, doświadczenia tych graczy, poprzez utrudnianie im korzystania w pełni z wydarzenia. Zgodnie z Ogólnymi Warunkami Korzystania - chociażby pkt. 8.2 istnieją przesłanki do wypowiedzenia umowy użytkownikowi, jeśli narusza on w znaczny sposób doświadczenie innych graczy.


  Skoro jak wspomniałem nie ma regulaminu wydarzenia ponieważ regulują je Ogólne Warunki Korzystania, to też w związku z pytaniami, informuje iż nie ma określonej ilości czasu ile powinno trwać wydarzenie, ponieważ to jest zależne od ilości uczestników oraz ich siły walki. Jest to zupełnie normalne działanie, że większa liczba osób w szybszym czasie wykona wydarzenie, jednak zawsze musimy mieć na względzie poszanowanie innych uczestników oraz ich możliwości czasowych na pozyskanie przedmiotu.


  To działa również w obie strony i gracze, którzy czują się pokrzywdzeni że naruszone zostało ich doświadczenie, gdy po uciążliwej walce z potworem skrzynki pobiera osoba, która nie uczestniczyła w tej walce, mogą również domagać się odpowiednich działań z naszej strony ze względu na naruszenie swojego doświadczenia w grze.


  Jeżeli dany gracz otrzymuje od nas ostrzeżenie, to zapewniam Was, że jest to zasadne i jest dokładnie analizowane co do zasadności według naszych wewnętrznych zasad. Jesteśmy w stanie za pomocą naszych narzędzi sprawdzić jakie oraz w jakiej ilości potwory dany gracz pokonał, ile jakich skrzyń pozyskał czy też ile skrzyń nie zostało pozyskanych i zniknęło. Dlatego jeszcze raz zapewniam iż wszelkie nasze działania mają swoje podstawy i prosiłbym o nie insynuowanie nam tego typu kwestii, co do zasadności naszych działań.  W przypadku otrzymania danego zgłoszenia o takich sprawach jesteśmy zobligowani podjąć odpowiednie działania zgodne z naszymi wewnętrznymi zasadami oraz procedurami.

  Zachęcamy wszystkich uczestników tego wydarzenia do dobrej komunikacji między sobą, chociażby na kanale strefy, aby porozumiewać się między graczami o gotowości do podjęcia kolejnej fali potworów, o zakończeniu procesu zbierania wszystkich skrzyń, pozwoli to na poprawę wielokrotnie wspominanej tutaj przez Was niezbyt dobrej atmosfery między uczestnikami oraz zapewni uczciwość w udziale w wydarzeniu, każdemu z uczestników.


  Jeżeli macie jakiekolwiek zastrzeżenia do działalności Game Masterów czy to Super Game Masterów na naszym serwerze, jak najbardziej służę pomocą wyjaśnianiu wszelkich wątpliwości, jednak zapewniam że nie miało miejsce tu żadne naruszenie zasad.


  Liczymy na Wasze zrozumienie oraz stosowanie się do zasad sprawiedliwej rozgrywki, fair-play oraz zasad korzystania z produktu. Chcemy aby rozgrywka na naszych serwerach była możliwie jak najbardziej przyjemna oraz pozwalała miło spędzać czas, szczególnie w panujących na świecie nieprzyjemnych okolicznościach spowodowanych trwającą pandemią. Dlatego zapewnienie miłej, sprawiedliwej atmosfery fair-play na serwerze jest naszym szczególnym priorytetem.


  /Ponadto temat zostaje zamknięty, jako iż przybrał on formę dyskusji na temat działań członka zespołu, a takowe przypominam iż na naszym forum nie są dozwolone. Każdy gracz, ma prawo odwołania się od jakiejkolwiek sankcji w grze w tym ostrzeżenia i jeśli ma wątpliwości co do jego zasadności zachęcany jest do kontaktu z nami za pośrednictwem Systemu Support.

  Wszystkich którzy czują się dotknięci naruszaniem doświadczenia w grze przez innych graczy są zachęcani do kontaktu z nami również za pośrednictwem Supportu.

  Witaj Avaxis ,


  W przypadku ewentualnych pytań na temat działań danego członka zespołu zachęcamy do kontaktu z nami za pośrednictwem Systemu Support, a z pewnością zostanie wytłumaczony powód ewentualnych działań czy decyzji.


  Jeśli zaś masz zastrzeżenia dotyczące pracy danego członka zespołu zachęcam do kontaktu z objaśnieniem za pośrednictwem wiadomości.


  Jako, że forum nie jest miejscem dyskusji na tego typu kwestie - temat zostaje zamknięty.

  Z przyjemnością informujemy, iż nagrody za udział w wydarzeniu zostały przesłane na Skrzynki Pocztowe Waszych postaci w grze i tym samym dobiegł proces wysyłania nagród.

  Mamy nadzieje, że wzmocnią Was podczas przemierzania ścieżek Taborei oraz pozwolą na osiąganie niesamowitych celów!


  Serdecznie zapraszamy do udziału w przyszłych wydarzeniach.

  W przypadku ewentualnych nieprawidłowości bardzo prosimy o kontakt na adres event@runesofmagic.pl, za pośrednictwem adresu z którego informowaliście o Waszym uczestnictwie. Zgodnie z Regulaminem Wydarzania przeznaczone jest na to maksymalnie 7 dni od momentu zakończenia procesu wysyłania nagród.


  Z poważaniem,

  Zespół Runes of Magic Polska

  Informujemy, iż czas przeznaczony na udział w wydarzeniu dobiegł końca. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za poświęcony czas na wykonywanie misji w wydarzeniu "Czas na misje".


  Osoby, które w dalszym ciągu nie przesłały informacji o swoim uczestnictwie, zgodnie z Regulaminem Wydarzenia mają na to czas do 4 dni.

  Nagrody dla uczestników zostaną przesłane na Skrzynki Pocztowe Waszych postaci w grze do 14 dni od momentu zakończenia wydarzenia. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt.

  Przypominamy, iż wydarzenie dobiega końca już w najbliższy piątek (27.03) o godzinie 23:59.

  Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału. W przypadku ewentualnych pytań prosimy o kontakt.