Posts by Camist

  Witajcie,


  Obecnie występują problemy z serwerami logowania. Nasz zespół techniczny został juz o tym poinformowany i trwają pracę nad usunięciem problemów.


  Prosimy o cierpliwość i przepraszamy.

  Witajcie,


  Wspomniane konkursy są organizowane przez Kinelia, która jest członkiem zespołu angielskiego, niemieckiego oraz francuskiego. Zajmuje się ona głównie konkursami oraz wydarzeniami w grze. Jako, że jest ona członkiem tych zespołów to właśnie tam ma możliwość organizowania takich samych eventów w tym samym czasie.

  Nie jest ona członkiem naszego zespołu, a wspomniane konkursy mają charakter lokalny dla tamtych społeczności, w związku z tym konkurs "Guild Meeting 2020" nie jest u nas organizowany.


  Na naszym serwerze również odbywały się wydarzenia i konkursy lokalne, które nie miały miejsca na innych serwerach.


  Mamy jednak inne plany i mamy nadzieję że w najbliższym czasie uda nam się zorganizować ciekawe wydarzenia/konkursy.

  Drodzy gracze,


  Pragniemy poinformować, że wraz z dzisiejszą Przerwą Techniczną wystąpił problem, który spowodował przesunięcie godziny serwerów wojennych o 1 godzinę do przodu. Nie była to przez nas zamierzona zmiana.

  Problem został przez nas zgłoszony jednak jego poprawa nie będzie już najprawdopodobniej możliwa w dniu dzisiejszym. Przepraszamy za niedogodności wynikające z tej usterki. Mamy nadzieję, że problem zostanie rozwiązany najszybciej jak to możliwe.


  Dziękujemy za zrozumienie.

  Wasz Zespół RoM

  Serwery zostały ponownie zrestartowane i na ten moment wszystko powinno już działać poprawnie. Tak jak poprzednio przypominam, że uruchomienie wszystkich funkcji/stref może zająć do 30 minut.


  Ponadto serwery jak i serwery logowania będą monitorowane co do ewentualnych usterek, także jeśli pojawiłyby się ponowne problemy mamy nadzieje, że będą szybko analizowane i rozwiązywane. Ponownie dziękujemy za zrozumienie i życzymy miłej nocy.

  Jesteśmy w stałym kontakcie z Sysadminami, którzy zostali już poinformowani o ponownym wystąpieniu tego problemu.


  Informacja dla zalogowanych osób: w związku z pracami nad poprawą tego problemu mogą występować restarty serwerów. Dziękujemy za zrozumienie.

  Wygląda na to, że problem został rozwiązany i serwery logowania działają ponownie.

  Prosimy zauważyć, iż serwery zostały zrestartowane więc może zająć nawet do 30 minut nim wszystkie funkcje i strefy bedą działać poprawnie.


  Przepraszamy za niedogodności, zaś w przypadku ewentualnych ponownych problemów prosimy o stosowną informację.

  Drodzy gracze,


  Dziękujemy za Wasz feedback w kwestii Letnich Eventów. Otrzymaliśmy pytania dotyczące trwającego wydarzenia zwiększonej szansy na łup. Pragniemy poinformować, że event zwiększonej szansy na łup działa poprawnie jedynie w czasie gdy Wasza postać znajduje się w drużynie.


  Wasz zespół RoM.

  znowu planujecie uruchomić te eventy wszystkie na raz, tak żeby ludzie nie mieli czasu zrobić wszystkiego?

  Nie. Planujemy, aby wydarzenia były bardziej rozłożone w czasie. Wiemy, że forma "wszystko na raz" nie cieszy się zbyt dużym zadowoleniem i nie pozwala w pełni korzystać ze wszystkich wydarzeń.


  Mamy nadzieję, że Wam się spodoba :)

  Sam doskonale wiesz,że makra w tej grze często gęsto nie działają dobrze jeśli dana osoba ma lagi lub makro ma ustawione za niskie cd. Walki w tej grze są zbyt dynamiczne po max 15-30sekund na bosa i takie makra nie pozwolą na użycie takiej samej ilości skili , które gracz normalnie użyłby ręcznie podczas bicia bosa.

  W gwoli ścisłości chodziło o makro używające jedną umiejętność. Inaczej -> zastąpienie np. jednej umiejetności na pasku akcji - jednym makrem które pokazałem powyżej; używającym tą umiejętność z księgi skilli. Więc wtedy bez żadnych wait, lub innych.


  świetna porada. zwłaszcza dla kogoś, kto ma tylko kilka miejsc wolnych w makrach.

  Tak to jest prawda i to jedna z wad, ale jako że wciąż czekamy na informację od producenta to postanowiliśmy pokazać Wam coś takiego, co może komuś, w jakiś sposób pomoże. Ja jestem świadomy, że to nie jest idealne nie musicie mnie do tego przekonywać ;)

  PROPOZYCJA PŻ : OK 1.000.000 ORAZ OBRONA NA POZIOMIE OK 2.000.000


  Poprosze zglosic to do rw badz sami zmiencie statystyki tym bosa na panteonie :) chodzi o obrone i hp :)

  Rozumiem, że w Twojej propozycji chodzi jedynie o punkty życia, bo sama obrona (Nowy Panteon) jest właściwie na bardzo podobnym poziomie o którym wspomniałeś (około 2.000.000). Mówię tutaj o poziomie trudnym, być może miałeś inny poziom trudności na myśli.


  Nazwa lokacja Obrona Fizyczna Obrona Magiczna +/- Wzrost w stosunku do poprzedniego
  Strażnik Golema (Boss 1; Świątynia Słońca Wiecznego Snu);
  Poziom trudny
  802.537 800.277 -
  Yanamorsi (Boss 1; Grobowiec Dusz); Poziom trudny 1.158.325 1.158.610 +/- 44%
  Czerkonis (Boss 1; Nowy Panteon);
  Poziom trudny
  1.954.696 1.952.098 +/- 68%


  Chyba, że miałeś na myśli coś innego to daj znać, przekażemy.

  Nie wiem czy odkryliście to już samodzielnie, jednak z naszych obserwacji wynika, że tym zjawiskiem dotknięte są jedynie umiejętności użyte z pasków akcji lub makr typu /run UseAction(numer slotu);, nie natomiast bezpośrednio z "Księgi/Interfejsu Umiejętności".


  W związku z tym jako rozwiązanie tymczasowe/zastępcze możemy zalecić korzystanie z umiejętności bezpośrednio z książki, stosując chociażby takie makra:


  Code
  1. /run UseSkill(2,1);

  Takie makro używa umiejętności bezpośrednio z książki, nie natomiast z pasków akcji. Dla przykładu, takie makro spowoduje użycie pierwszej umiejętności po lewej z umiejętności "głównych" dla danej klasy.


  Prosimy jednak zauważyć, że taki sposób nie będzie działał dla jedzonka czy też umiejętności setowych.


  Mamy nadzieje, że chociaż w minimalnym stopniu ułatwi to w jakiś sposób korzystanie z umiejętności w sposób bardziej dynamiczny :)


  Jak tylko będziemy mieć jakieś informacje od producenta (na które wciąż czekamy), to Wam je przekażemy.

  Przerwa techniczna w Sklepie z Przedmiotami dobiegła końca, w związku z tym sklep jest już ponownie dostępny.

  Niepoprawna promocja została zdezaktywowana i zastąpiona poprzednią.


  W przypadku jakichkolwiek problemów związanych z przedmiotami, które zostały zakupione podczas dzisiejszej promocji, zachęcamy do kontaktu z nami za pośrednictwem Systemu Support.


  Dziękujemy za Waszą cierpliwość.

  Drodzy gracze,


  Ze względu na problem który wystąpił w związku rozpoczynającą się dziś promocją w Sklepie z Przedmiotami - w sklepie został uruchomiony tryb Przerwy Technicznej.

  Mamy nadzieje, że problemy zostaną rozwiązane najszybciej jak to możliwe, zaś sklep będzie niebawem ponownie dostępny.


  Prosimy o cierpliwość i przepraszamy za niedogodności.


  Wasz Zespół RoM