Posts by Camist

  Witaj,


  Dziękujemy za wyrażenie Twojej opinii. Zazwyczaj staramy się odpowiadać na zgłoszenia w przeciągu 48 godzin, jednak czas ten może być wydłużony ze względu na sprawy których dotyczy zgłoszenie, weekendy, święta itp. W niektórych przypadkach zgłoszenia mogą również zmieniać poziomy, jeśli dana kwestia jest dyskutowana i analizowana wewnętrznie przez poszczególne poziomy Supportu.


  Zgłoszenia są przez nas sprawdzane regularnie, a dobro graczy jest naszym najwyższym priorytetem, dlatego prosimy o zrozumienie i zaufanie. Jeśli Twoje zgłoszenie wciąż jest nie zrealizowane prosimy o podanie jego numeru za pośrednictwem wiadomości prywatnej, a przyjrzymy się tej kwestii.

  to byt i kolegów w EU zazwyczaj jest juz policzony

  Jako ciekawostkę możemy podać, iż nie zawsze tak to wygląda. Przykładem jest gra 4Story, również wydawana przez naszego wydawcę. Międzynarodowe serwery producenta (Zemi) zostały niespodziewanie zamknięte, zaś europejskie serwery Gameforge'a wciąż działają nie przerwanie od jakiegoś czasu.

  Azjatyckie serwery RuneWaker'a to były jak nazwa wskazuje - ich serwery, więc mogli samodzielnie decydować o ich stanie, przyszłości etc. Podjęli natomiast decyzje o ich dezaktywowaniu, jednak prac nad samym produktem nie porzucili i pracują aktualnie nad nowościami dla nas.

  Witam ponownie,


  Z informacji które posiadamy: owszem RuneWaker zamyka swoje własne serwery tajwańskiej wersji gry, nie ma to natomiast żadnego wpływu na sam produkt, bądź działanie europejskich serwerów. Prosimy się nie martwić nasze serwery pozostaną otwarte, zaś aktualizacje wciąż tworzone i wydawane. Ponadto trwają również pracę nad nowym Chapterem, w związku z tym prosimy o cierpliwość i oczekiwanie na nowości!

  Witajcie,


  Dziękujemy za Wasze pytania oraz oczywiście prosimy o zachowanie spokoju.

  Nie mamy na ten moment informacji czy zamknięcie serwerów tajwańskiej wersji gry, wpłynie w jakimś zakresie na sam produkt (Runes of Magic), bądź nasze serwery (Gameforge'a). Postaramy się w najbliższym tygodniu uzyskać więcej informacji w tej sprawie i jak tylko będziemy je posiadać - natychmiast Wam je przekażemy.


  Tymczasem bardzo prosimy o cierpliwość i życzymy udanego weekendu ;)

  Witaj,


  Jak najbardziej Support w pełni pracuje i stale realizuje przesyłane zgłoszenia. Zazwyczaj staramy się odpowiadać w przeciągu 48h od wysłania ostatniej odpowiedzi przez użytkownika, jednak z różnych przyczyn czas ten może ulec wydłużeniu. Jeśli masz jakieś wątpliwości co do pracy Supportu, Supporterów - zapraszamy do kontaktu.

  Upominki za udział w poszczególnych dniach konkursowych oraz nagrody za wykonanie wszystkich zadań, zostały dostarczone!

  Nagrody możecie odebrać na Skrzynkach Pocztowych Waszych postaci - w grze.


  W przypadku ewentualnych nieprawidłowości lub pytań - zapraszamy do kontaktu na adres email: event@runesofmagic.pl, wysłając wiadomość z adresu którego użyliście do dostarczenia pracy.


  Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za udział i życzymy miłej gry!
  Wasz Zespół Runes of Magic Polska

  Dziękujemy za przedstawienie pomysłu!

  Przekażemy Waszą propozycję wzbogacenia oferty Handlarza Kawałków Luster - do odpowiednich osób. Jeśli chcielibyście dodać kolejne własne pomysły co powinno również znaleźć się w ofercie wspomnianego handlarza, zachęcamy do zamieszczania odpowiednich informacji poniżej, a również dołączymy je do tej sugestii.

  Informujemy, iż czas na wysyłanie prac konkursowych z ostatniego czwartego dnia - dobiegł końca.

  Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w naszym konkursie!


  Nagrody dla uczestników zostaną dostarczone na Skrzynki Pocztowe Waszych postaci, w przeciągu 7 dni. O zakończeniu tego procesu zostaniecie poinformowani w tym temacie, aby zgłosić ewentualne nieprawidłowości.

  Drodzy gracze,


  W środę, 27.03.2019 odbędzie się Przerwa Techniczna serwerów forum. Przerwa rozpocznie się o godzinie 10:00 CET.

  Oczekujemy, że potrwa w przybliżeniu od 1 do 20 minut.


  Dziękujemy za zrozumienie.


  Z poważaniem,

  Zespół Runes of Magic

  Witajcie,

  Eventy Wymiany: powitajcie po raz kolejny naszych przyjaznych handlarzy i wpadnijcie do nich koniecznie między 22.03. a 31.03.!

  Ktos ich widzial?

  Aktualnie na Rynku Varanas znajduje się Owenstein, który pozwala na wymianę Monet na Dowody Mitu. Jeśli chodzi o liczbę mnogą w ogłoszeniu oraz brak dodatkowych handlarzy w grze - będziemy w stanie zweryfikować to najprawdopodobniej najszybciej w poniedziałek. W związku z tym prosimy o cierpliwość, a jak tylko otrzymamy więcej informacji w tej kwestii, zamieścimy odpowiednią informacje na ten temat.


  Prosimy o cierpliwość ;)

  Warunki uczestnictwa oraz Regulamin Konkursu

  Biorąc udział w powyższym konkursie "Weekendowe Zabawy Urodzinowe - Dzień: 1/2/3/4" akceptujesz poniższe Warunki uczestnictwa oraz Regulamin Konkursu. Są to zasady opracowane dla powyższego konkursu przez organizatorów - zespół Runes of Magic Polska.


  1. Uczestnicy oraz udział.

  1. W konkursie może wziąć udział każda osoba (z wyjątkiem osób określonych w 1.4), posiadająca konto w grze Runes of Magic oraz postać na polskim serwerze Nawia.
  2. Każda osoba ma prawo do jednorazowego udziału w konkursie, w każdym z 4 dni.
  3. Uczestnikiem konkursu będzie mogła zostać osoba, która w regulaminowych ramach czasowych konkursu, dostarczy prace konkursową na adres e-mail: event@runesofmagic.pl, która będzie spełniać wymogi przedstawione w niniejszym regulaminie.
  4. Do udziału w konkursie nie uprawnieni są pracownicy oraz inne osoby powiązane z firmą GameForge.

  2. Ramy czasowe konkursu.

  1. Konkurs składa się z 4 etapów, podzielonych na 4 dni konkursowe.
  2. Konkurs oraz pierwszy etap rozpoczyna się w piątek, zaś każdy kolejny etap w następny dzień tygodnia.
  3. Czas na wysłanie pracy konkursowej to 48 godzin od momentu opublikowania danego etapu konkursu.
  4. Nagrody dla uczestników uczestników konkursu zostaną dostarczone za pośrednictwem wiadomości na Skrzynki Pocztowe Waszych postaci w grze. Czas, w którym to nastąpi to maksymalnie 7 dni od momentu zakończenia ostatniego konkursu. Zakończenie tego procesu zostanie potwierdzone odpowiednim postem w poniższym temacie, który potwierdzi koniec tego procesu.
  5. Odwołanie od jakichkolwiek decyzji organizatorów konkursu może nastąpić w ciągu maksymalnie 7 dni od momentu dostarczenia nagród oraz za pośrednictwem adresu e-mail, z którego wysłana została praca konkursowa, jak również na adres e-mail, na który praca konkursowa została dostarczona.
  6. Czas na rozpatrzenie odwołania przez organizatorów konkursu, to maksymalnie 14 dni od momentu jego przesłania.

  3. Zadanie konkursowe.

  1. Każdy z etapów konkursu posiada odmienne zadanie konkursowe.
  2. Zadanie konkursowe do każdego z etapów zostaje opublikowane w ogłoszeniu konkursowym danego etapu.
  3. Przesyłając zgłoszenie uczestnik gwarantuje, iż jego praca została wykonana samodzielnie i jest wolna/nie narusza praw osób trzecich.

  4. Dostarczenie pracy konkursowej oraz parametry techniczne.

  1. Pracę konkursową należy dostarczyć za pośrednictwem wiadomości e-mailowej - na przygotowany przez organizatorów adres e-mail: event@runesofmagic.pl .
  2. Tematem wiadomości powinno być: "Weekendowe Zabawy Urodzinowe - Dzień X (cyfra dnia)".
  3. W treści wiadomości zamieść: pełną nazwę Twojej postaci, na którą również życzysz sobie, aby dostarczona była nagroda oraz nazwę serwera, na którym znajduje się wspominania postać.
  4. Praca konkursowa powinna zostać zamieszczona w treści wiadomości e-mail lub załączniku w wybranym formacie pliku obrazowego z pośród: *.jpg, *.png, lub *.bmp lub pliku tekstowego.
  5. W przypadku wysłania błędnego zgłoszenia, można wysłać je ponownie do czasu zakończenia danego etapu.


  5. System Nagród.

  1. Każda praca konkursowa dla danego etapu spełniająca Warunki uczestnictwa oraz Regulamin Konkursu będzie uprawniona do otrzymania nagrody dla uczestników konkursu "Forumowe Zabawy Urodzinowe"
  2. Skład nagród dla uczestników konkursu został podany poniżej w ogłoszeniu konkursowym dla danego etapu.
  3. Nagrody zostaną przyznane zgodnie z ramami czasowymi, zaprezentowanymi w punkcie 4 Warunków Uczestnictwa oraz Regulaminu Konkursu.
  4. Nagroda specjalna dla uczestników każdego z etapów została wymieniona w ogłoszeniu konkursowym.

  6. Postanowienia końcowe powyższych zasad.

  1. Biorąc udział w konkursie udzielasz zespołowi Runes of Magic Polska, pozwolenia do wykorzystywania/zamieszczania Twojego zgłoszenia na oficjalnym forum Runes of Magic.
  2. Przesłana przez Ciebie praca konkursowa jest jednoznacznie akceptacją powyższych Warunków uczestnika oraz Regulaminu Konkursu.
  3. Dokument ten jak również Ogólny Warunki Korzystania są dokumentami obowiązującymi w zakresie powyższego konkursu.
  4. Wszelkie działania mające na celu zakłócenie odpowiedniej zabawy konkursowej/uniemożliwiające stabilne konkurowanie pomiędzy uczestnikami, będzie odpowiednio traktowane zgodnie z wewnętrznymi procedurami Zespołu Runes of Magic Polska.
  5. Konkurs ma charakter rozrywkowy, użytkownik bierze w nim udział z własnej woli - wysyłając zgłoszenie.
  6. Zespół Runes of Magic zastrzega sobie prawo zmienienia zasad konkursu lub przedwczesnego zakończenia konkursu w każdej chwili, jeśli zajdą nieprzewidziane okoliczności techniczne, prawne lub inne, które wpłynąć mogą na przebieg i/lub wyniki konkursu.
  7. Osoby niestosujące się do powyższych zasad mogą zostać zdyskwalifikowane i/lub potraktowane odpowiednio według wewnętrznych zasad organizatorów.

  Witam,

  Ogłosili BUG'a.

  Ktoś, pewnie zamiast siedzieć i świętować, usiłuje to naprawić.

  Owszem trwają pracę nad naprawą wspomnianego Eventu Logowania - poinformowaliśmy o tym w temacie: Patch 7.3.0.2866 - Festiwal Kwiatów , poście #2.

  Może jakoś to zrekompensują.

  Podjęta zostanie decyzja o nowych ramach czasowych trwania wydarzenia. Jak tylko zostanie to poprawione, stosowna informacja zostanie zamieszczona na naszym forum.

  PS. Jak sprawdzić kiedy konto zostało założone, bo obawiam sie że też powinienem dostać te kostiumy a tu lipa ;(

  W tym celu możesz skontaktować się z naszym Systemem Supportu :)

  Witam,

  Informacja o zakonczonej przerwie zostala podana juz dawno aczkolwiek wpis zostal usuniety...hmm no moze uda sie wlaczyc serwery jeszcze dzis..skoro 2 nowe wydarzenia to sporo pracy

  Owszem informacja została przez pewien błąd podana zbyt szybko. Bardzo przepraszamy za wprowadzenie w błąd. Jednak jak najbardziej serwery już działają i przerwa techniczna dobiegła końca.

  A i co będzie po tym 10 dniu dalej co 10 dni czy wróci co 28?

  Po zakończeniu specjalnego, urodzinowego Bonusu Lojalnościowego (który trwa właśnie teraz), wprowadzony zostanie nowy, przerobiony codzienny bonus lojalnościowy. Nie mamy jeszcze dokładnych informacji jak będzie wyglądać ta nowa wersja, jednak jak tylko będziemy znali więcej szczegółów w tej kwestii postaramy się je Wam przekazać.

  Na razie cieszy mnie chyba najbardziej fakt, że wygląda na to, iż resetuje się o północy (licznik do następnych zbiorów) :):):)

  Owszem wraz z kolejnym dniem, rozpoczyna się możliwość pobrania kolejnej skrzynki bonusu lojalnościowego. Prosimy zauważyć, iż aby otrzymać nagrodę za 10 dzień bonusu lojalnościowego, należy otwierać skrzynki codziennie przez 10 dni, rozpoczynając od dzisiaj tj. dnia wprowadzenia specjalnego urodzinowego bonusu lojalnościowego. Nie ma możliwości pominięcia jednego z dni, a następnie otrzymania 10 skrzynki kilka dni później niż po 10 dniach.


  A to po prostu nie zmienili sposobu działania skrzynek za logowanie?

  Tak jak już wspomniałem aktualnie trwa specjalny bonus lojalnościowy, stworzony z okazji urodzin naszej gry. Bonus ten będzie trwał przez najbliższe 10 dni, a po tym czasie zostanie zaprezentowany nowy przerobiony system bonusu lojalnościowego.