Posts by BugInject0R

  I love reading to what you write, it's so fantastic no one is right, but more and more people are going into this and more and more ideas are being invented.


  I wonder what else will be invented.


  Better than a movie ;D

  If you want to talk about it and about this, write to me on PM, i will tell you, why some people are crying always about one player and i will tell you everything about this, if you want to listen both sides, not only one page

  FCAP = HATE/CHEATER


  P.S i waiting on proofs, you'll send me or just write you like that?

  Całkiem dobry pomysł aczkolwiek właśnie gracza, który organizuje coś takiego na własną rękę, ogranicza coś takiego jak uatrakcyjnienie takowych turniejów, czy też ogólnie eventów i tu nawet nie chodzi o pojedynek, lecz rozgłos. Przyjdzie kilka osób pobawić się, może i nowe, ale większość wiedzie nagroda, i jak był event o fotkę za kilka pierożków, to naprawdę masę postaci się pojawiło (w tym alty rzecz jasna). Bo właśnie to organizowali GMi, a jak to gracz słyszy to zapala się zielona lampka, że "warto" tam być.

  GMi moglibyście wspomóc tego typu inicjatywę i zaproponować coś od Siebie, w grze jest tyle zaimplementowanych rzeczy, dalibyście coś co graczowi jest naprawdę potrzebne, wyczarowanie kilku rzeczy z bazy na podstawie ID to kwestia kilku kliknięć, a i dodatkowa promocja od was jeszcze bardziej zachęci graczy do skierowania się na tego typu zabawę. Nie dość, że byłby fun z walki to na dodatek byłoby o co walczyć i nie o standardowe przedmioty, ale te "niedostępne" , więc i sama zabawa byłaby znacznie lepsza

  Lilciak  Quote


  dodatki nazwane DLC

  DLC to rozszerzenie do gry, nie tylko w postaci map, bo jako rozszerzenie może mieć ogólną definicję, czyli nowe mounty to jakby nowa zawartość gry, ponieważ zostały dodane nowe elementy do już wydanej gry. Jakby nie patrzeć to określenie jest stosowane przez wiele firm i wydawców i ma to częściowo prawidłowe odniesienie, co do tego terminu, choć jest też nadużywane.

  Nie zawsze dodatki do gry, muszą zmieniać mechanikę czy ją usprawniać, bądź znacznie rozbudować samą grę o nowe obiekty, mapy, ekwipunki czy inne tego typu dobra.

  Mogą to być inne niepotrzebne, ale możliwe do zdobycia przedmioty wyłącznie w charakterze wyglądu, małe dodatki, lub inne mniejsze rzeczy, które dla endgame gracza są bezużyteczne, ale dalej ma to odniesienie do terminu DLC, ponieważ nowy "content", a raczej nowe rzeczy zostały dodane.


  Co nie zmienia faktu, że jest tyle dobra zaimplementowanego w bazie gry, różnej maści potki, jedzenia, niedostępne już w ItemShopie rzeczy, które mogłyby zostać dodane i nie powinno być to jakoś specjalnie trudne, zwłaszcza, że jest to w grze, wystarczy tylko i wyłącznie to udostępnić gdziekolwiek, a to z koleiż powinna być bułka z masłem.

  Nowe mounty to kolejny niepotrzebny crap w tej grze, który nic nie zmienia, nawet prędkość nie zmienia się, nie mają powyżej 75% do biegania, żeby przebić taki dysk, tylko mają mniej i jedynie wyłącznie ich atutem jest wygląd, a znowu większość graczy na low, to i tak nie widzi róznicy