Posts by Tosia

  Kiedyś była taka możliwość, ale GF nie potrafił poradzić sobie ze złodziejami, więc zamknął tą możliwość nabycia diasów. Ileż to było już dyskusji na ten temat na forum, ameryki nie odkryłaś :)

  Ogólnie tendencja jest taka: jeżeli w grze występuje błąd, który pozwala graczom na osiągnięcie dodatkowych korzyści, to zamiast to naprawić, zamyka się dla wszystkich możliwość korzystania z tej opcji. Można walić głową w mur, płakać na forum, prosić o przekazanie sugestii i jak grochem o ścianę.

  Niestety komp, którego zazdroszczą nawet w NASA, nie robi najmniejszego wrażenia na RoMku. Temat crashy, to temat rzeka i jak pogrzebiesz na forum, to znajdziesz jakiś wątekna ten temat. Na starym forum na pewno. Jeżeli w ogóle cokolwiek pomaga, to niskie ustawienia, a zwłaszcza dystans widoczności, a tak naprawdę, to każdy musi wypracować sobie własny patent. Co przeszkadza? Komputery z NASA, na tym RoMek nie chodzi dobrze. Ta gra najlepiej chodzi na starych, wysłużonych gratach.

  Ekhem  Dzięki za odpowiedź. Co do instancji, to zawsze było tak, że strefa była dostępna a instancja dłużej lub krócej, ale ruszała z opóźnieniem. Nie można otworzyć chociaż strefy? Wybacz, ale nauczona doświadczeniem śmiem twierdzić, że pomimo testów GF i tak wyjdą błędy. Więc lepiej oddać strefę jak najszybciej a gracze i tak wszystko przetestują ;)

  Celes, co w takim razie z nową strefą? Zdajesz sobie chyba sprawę, że czekamy ponad rok. Nie podajecie żadnych informacji, ludzie czekają, ale ile można czekać? Podaj chociaż w przybliżeniu, czy już niebawem, czy może jeszcze hoho, nie róbcie sobie nadziei na zbyt rychłe nadejście strefy. Cokolwiek.

  A co się stało się? Oby nowa strefa, bo nuda, nuda, nuda!

  Nie nadążam za Twoją matematyką, szalonyjohnie, ale to widać wina mojego fistaszka w głowie...


  Rabaty są faktycznie przyznawane przy zakupie większej ilości Pakietów. Pamięć mnie zawodzi (to wina fistaszka!), więc niech mnie ktoś oświeci, czy pojedyncze Pakiety były wcześniej w promocji ze zniżką?

  Z tego co pamiętam, to duży pakiet oczyszczenia kosztował około 200 diasków za 1 szt. Jak widać GF, zgodnie z zapowiedzią Celes, zaczyna wdrażać "zaplanowane dostosowania" cen w IS. Niestety w odwrotną stronę niż się spodziewaliśmy. Przynajmniej ja w swojej naiwności myślałam, że skoro diaski poszły w górę, to ceny zostaną "dostosowane" w dół :/