Posts by Tosia

Ekhem

Dzięki za odpowiedź. Co do instancji, to zawsze było tak, że strefa była dostępna a instancja dłużej lub krócej, ale ruszała z opóźnieniem. Nie można otworzyć chociaż strefy? Wybacz, ale nauczona doświadczeniem śmiem twierdzić, że pomimo testów GF i tak wyjdą błędy. Więc lepiej oddać strefę jak najszybciej a gracze i tak wszystko przetestują ;)

Celes, co w takim razie z nową strefą? Zdajesz sobie chyba sprawę, że czekamy ponad rok. Nie podajecie żadnych informacji, ludzie czekają, ale ile można czekać? Podaj chociaż w przybliżeniu, czy już niebawem, czy może jeszcze hoho, nie róbcie sobie nadziei na zbyt rychłe nadejście strefy. Cokolwiek.

A co się stało się? Oby nowa strefa, bo nuda, nuda, nuda!

Nie nadążam za Twoją matematyką, szalonyjohnie, ale to widać wina mojego fistaszka w głowie...

Rabaty są faktycznie przyznawane przy zakupie większej ilości Pakietów. Pamięć mnie zawodzi (to wina fistaszka!), więc niech mnie ktoś oświeci, czy pojedyncze Pakiety były wcześniej w promocji ze zniżką?

Z tego co pamiętam, to duży pakiet oczyszczenia kosztował około 200 diasków za 1 szt. Jak widać GF, zgodnie z zapowiedzią Celes, zaczyna wdrażać "zaplanowane dostosowania" cen w IS. Niestety w odwrotną stronę niż się spodziewaliśmy. Przynajmniej ja w swojej naiwności myślałam, że skoro diaski poszły w górę, to ceny zostaną "dostosowane" w dół :/

Ja pierdzielę, bosakos Ty leć szybciutko do apteki po maść na ból d. Dziewczyna kombinuje, jak tu na własną rękę uatrakcyjnić zdychającą grę, a taki roztropek jak Ty już na wstępie próbuje podkopać ciekawy pomysł. Nie martw się, GMi na pewno się sami uaktywnią jeżeli coś nie będzie zgodne z regulaminem.

Mogę powiedzieć, że level cap zapewne będzie "następny w kolejce" po tym jak wejdziemy już na Steam i wszystko się ustabilizuje.

Nie chciałabym się czepiać, ale mówiąc, że coś się ustabilizuje w kontekście RoMka, to jak czekanie do końca świata i o jeden dzień dłużej. Proszę nie czekajcie z nową strefą jak się wszystko ustabilizuje, bo to nigdy nie nastąpi ;)

czysty kamień many poziomu 6 za 39 diamentów

Dziękuję Vimko za Twój post i sugestię, zauważ jednak, że T6 kosztował w promocji 29, nie 39 (to tak, by wszystkie fakty były prawidłowe ;) ).

Niemniej, wyślę sugestię zmiany odpowiedzialnej osobie.

Osobie odpowiedzialnej za promocje należy się kubeł zimnej wody na głowę i porządny opieprz za takie partactwo, a nie sugestia. Jak można, nie po raz pierwszy zresztą, wypuszczać taki bubel? To nie jest jakaś nietrafiona i mało potrzebna promka, jak np. amulety, to jest jawna kpina z graczy.