Posts by Klaymen

  But how hard is it to simply expand peak to 15. That would generate daily reset ticket sales along with a few other experience-related items. I therefore suspect there is more to it than that.

  Because if players will be able to do pantheon, they will farm it very fast, get bored and want new content - and there is no new content xD

  This way people are still waiting and at least believe that peak will be increased and there will be something to do in the future.

  How on earth do people still believe that something will change XD So much time passed, many players left the game cause of +30 or peak, but no changes came, what a surprise.

  A little enlighment:


  NOTHING WILL CHANGE


  They don't care about the game nor the players. Our suggestions are thrown into nowhere. Just get on with the fact that they simply don't care. It's a dead game and they just want to earn as much as they can before all players leave.

  Wy nic nie możecie, dopóki wam się nie chce i akurat możecie. Możecie bardzo wiele, tylko po co, skoro tytuł już dawno spisany został na straty, no ale nie przyznacie tego, żeby wydusić dodatkowe dolany z ludzi xD


  Tyle dobrego, że niedługo nie będzie już z kogo kasy zdzierać :D

  Mnie to osobiście oburza. Mam dokładne wyliczenia ile muszę farmić dziennie, by zdobyć te kilka tysięcy memo, a wy niszczycie mój terminarz. Kto za to odpowiada? Kogo mam pytać, co jest nie tak? Czemu naprawa trwa tak długo????


  Jestem absolutnie, ale to niesamowicie wybitnie zdegustowany zaistniałą sytuacją. Liczę na jakąś Krew Nosorożca w ilościach ze 2000 w ramach rekompensaty.

  What was the reason for that "big NO"?

  The reason was insanely gargantous greediness of Gameforge. They removed Cedrik, ScoreForMore, trading diamonds in auctionhouse and of course it was all TEMPORARILY. And it's temporarily for six or more years now.


  Press F for options that were player-friendly!

  But GF is not a player-friendly company, so you can see how the game is just neglected by GF and cause of that abandoned by many players.

  Co się dzieje ze skillami? Naładowanego cięcia nie można użyć z innym skillem, wygląda to tak jakby miały wspólne cd. Na dodatek skille z czarnoksiężnika też działają tak, jakby nie chciały - fala świadomości - często trzeba ją kliknąć kilka razy żeby ją "pobrać", a potem ledwo co rzucić na obszar, bo też jest jakiś problem. Zresztą inne skille też ledwo da się kliknąć.

  Zapytowuję się zatem, o co chodzi? I nie, nie tylko ja mam taki problem :)

  Świetny pomysł! Bardzo chciałbym być jeszcze potężniejszy. Inaczej nie mam motywacji żeby plusować do 30, a takie plusy do 40 bardzo by mnie zachęciły!

  szaryalcik3 pokaż mi gdzie twierdziłem że fcap/invicap jest dobry i go popieram.


  Nigdy go nie popierałem, ba nawet członkowie Venatoris, gdy tam byłem wkurzali się gdy mieliśmy wojny z Thunderdevil czy Thechiller, bo oni przejmowali zarówno w trakcie, jak i na koniec wojny :)

  Jedyne co potrafię to pisać "chyba ty"? Co to za kolejne brednie xD gościu, cokolwiek tu piszesz są to totalne ogólniki, twoje argumenty(które nawet nimi nie są) można sobie wsadzić tam gdzie światło nie dochodzi. Płacz dzieci uprawiasz ty i twój kolega szaryalcik, gdyż temat był założony w celu zaproponowania istotnych zmian w wojnach oblężniczych, a wy zrobiliście sobie krucjatę wobec jednej gildii, jest to absolutnie prześmieszne i żałosne w jednym xD


  Nie interesuje mnie już ROM

  I dlatego piszesz swoje wypociny na forum? Może już skończ i sobie idź, będzie to z zyskiem dla wszystkich :D


  Nie ma innych równie psujących rozgrywkę elementów, ciągle to samo pierdolenie o te same rzeczy

  Pisałem że są, naucz się czytać, jednak temu aspektowi gry ciężko przeciwdziałać, jeśli tego nie rozumiesz, to bardzo mi przykro.


  O wielu innych problemach pisaliśmy i piszemy nie tylko my, jednak wiele osób przestało walczyć na wojnach nie z powodu tych o których mówisz, tylko z powodu invicapa.

  Takie dziecinne zachowanie i objawiające się pseudo wątki skutecznie wykluczają mnie i zniechecają do posiadania tu konta, koniec końców ktoś musiał wam to napisać, wątpie jednak by ktokolwiek zrozumiał przekaz i z pewnością dalej będzie się to kręcić.

  Ale ty nic sensownego nie napisałeś, tylko twoje własne problemy i jedyne twoje własne przedstawienie tej sprawy, kiedy cała społeczność Runes of Magic widzi problem z invicapem, więc jeśli ktokolwiek ma tu rozumieć jakiś przekaz, to raczej ty xD


  Na aktualną chwilę wyśmiewam bzdurność i bezzasadność tego, że to nie jest możliwe i tego jak to jesteście poszkodowani z powyższego problemu.

  Kolejny bełkot. Nie my jesteśmy poszkodowani, tylko cała społeczność i gracze którym taki proceder rujnuje radość z rozgrywki.

  Szansa na powodzenie jest duża i tym bardziej nie losowa, jednak jak wspomniałem, nie potrafisz wcisnąć jednego przycisku o danym czasie to trudno.

  Mówi to ktoś kto sam w niektórych sytuacjach nie był w stanie przerwać łotrowi przejmującemu w niewidce xDDDDD


  I ciągłe mówienie, jak to inni nie umieją grać, a ty potrafisz. Skoro jesteś taki super, to czekam z niecierpliwością aż nie będzie się dało przejmować wież na bańce i zobaczymy ile jesteś wart :)

  trainer , czytam te twoje wypowiedzi tutaj i jedyne co widzę to straszny żal do wszystkich i niesamowity ból czterech liter. Założyłeś konto tylko po to żeby wypowiedzieć się w tym temacie, więc wygląda na to że wybitnie cię on dotyczy. Nikt cię z nikim nie pomylił, ty po prostu nie masz odwagi podpisać się pod tymi wypowiedziami, bo wiesz że każdy cię wyśmieje(co i tak robią xD).


  Bawią mnie twoje ciągłe zarzuty i wycieczki osobiste w stronę osób, które chcą sensownych zmian w tej grze. Czemu tak cię boli ta propozycja? Ach, no tak, bo nie będziesz mógł wygrywać - co pokazuje, że to tobie i osobom używającym fcapa/invicapa na koniec zależy tylko na wygraniu i tych mitycznych punktach, o których wspomniałeś. Nie potrafisz przegrywać, co już pokazałeś nie raz używając niedozwolonych metod(co zresztą czynisz do tej pory).


  Twoja opinia(w sumie to żadna opinia, tylko typowy flame) nie dość, że nic nie wnosi to jest zupełnie nic nie warta, bo nie należysz do uczciwych graczy.


  Jak najbardziej 100% odporność na magię k/m i inne tego typu rzeczy powinny zostać zmienione, ale na to są jeszcze jakieś kontry. Zaraz pewnie napiszesz, że przecież na takiego łotra przejmującego na niewidce też są kontry, z czym się nie zgodzę, bo szansa na powodzenie jest bardzo losowa i do tego niewielka, ach i co ciekawe, to nawet tobie czasem się nie udawało użyć czystki na przejmującym łotrze xD


  Zanim zaczniecie na kogoś stękać i mówić jaki to ktoś jest słaby i stosuje najprostsze umiejętności to spójrzcie na siebie i swój talent. Mówicie o "uczciwym graniu" i zarzucacie, że ktoś nie powinien się na ten temat odzywać, a piszą to osoby nieskalane i czyste jak łza? Mówicie o prostych i za mocnych umiejętnościach, a sami przerzucając się na dane klasy ich nie używacie?

  Co to za brednie xD kpisz czy o drogę pytasz? Nikt nie mówi o indywidualnych umiejętnościach, chyba że ty - obrażając graczy że są nieudolni, bo nie potrafią sobie poradzić z invicapem. Osoby nieskalane i czyste jak łza? Co to za kolejne brednie xD my chcemy zmian, aby więcej graczy znowu chciało walczyć, bo przez invicap im się odechciało, znowu masz jakieś urojenia.


  Najlepiej to nic nie używajcie, bo każdy jest zbugowany i za mocny, bo ta klasa ma to i płaczą jak dzieci, przestańcie grać bo jeszcze zobaczycie jakiegoś buga na wojnie i pomyślicie, że to było nieuczciwe, wszystko wam przeszkadza, najlepiej wykasować wszystko co ma przeciwnik.
  Za to wam pasuje jak coś używacie czy stosujecie, u was jest w porządku, my możemy, inni nie.

  Kolejne brednie. Wielu osobom chodzi o to, żeby nie dało się po całej godzinie walki przegrać tylko przez to, że ktoś altem na niewidce przejmuje ci wieżę pod nosem. Może wreszcie to zrozumiesz, chociaż wątpię, bo już byś do tej pory to pojął.


  Na resztę twojego płaczu nawet nie chce mi się odpisywać, bo tylko po to piszesz z anonimowego konta żeby wylać swój żal i gorycz na innych.


  Przyznaj że po prostu się boisz i to panicznie, że jeśli nie będzie się dało przejmować na koniec, to na wojnach co najwyżej będziesz mógł bić balony pod zamkiem.

  Nie, lepiej przejmować wieże tak samo i mówić tym samym, że Ci drudzy powinni to przestać robić, choć my robimy dokładnie to samo.

  LOL, co za fikołek xDDDD to WY przejmujecie wieże i narzekacie, gdy inni robią przeciw wam to samo. Nie jesteś z żadnej z tych gildii, przecież widzę że to ty <ciach> - cenzura wymagana, żeby nie było zaraz że polecisz z płaczem do supportu, że "OBRAŻAJO".

  Najzabawniejsze są właśnie takie pachołki nieposiadające własnych zdań, wiernie kopiujące te same teksty od miesięcy z podobnymi do siebie synonimami, ale tą samą narracją.

  To u ciebie standard, potrafisz tylko obrażać. Gdyby nie ten invicap, to byś nie miał co robić na wojnach, bo twoja rola opiera się na czekaniu na koniec, lub ewentualnym łapaniu kogoś w stunie który trwa 9 sekund XD niesamowicie trzeba ogarniać żeby to robić.

  Śmieszy mnie kiedy piszesz o graniu uczciwie, kiedy nigdy nie byłeś uczciwym graczem, więc zaprzestań, bo zalatuje olbrzymią hipokryzją xD


  Fakt jest taki i zawsze był, że fcap czy invicap skutecznie psuły wojny i psują nadal, gdyż możesz godzinę się starać i wszystko zależy od ostatnich 20-30 sekund. I już sobie tak nie dodawaj, że tacy są niesamowici ci co przejmują, bo naprawdę nie jest aż tak ciężko to zrobić przy 20s niewrażliwce na praktycznie wszystko xD do tego dochodzi święta aura - kolejna niewrażliwka, no strasznie ciężko podbiec do wieży i kliknąć miksturę niewidzialności.


  Ale tak czy siak w sumie, nie jestem za blokowaniem potki niewidki, wystarczyłoby żeby wieży nie dało się przejąć, gdy strażnicy żyją. Dopiero po zbiciu strażników można przejąć wieżę. To by skutecznie zakończyło przejmowanie wież na bańce i trochę urozmaiciło wojny :)


  Nie Klaymen - pseudocenzura też nie przechodzi :>

  //Volveremos

  Prawda jest taka, że fcap niszczył wojny, ale dało się jeszcze mu jakoś przeciwdziałać. Za to invicap kompletnie odebrał wielu gildiom chęć walki i zupełnie zniszczył pvp. Jeśli ktoś nie ma mega reakcji graniczącej z setnymi sekundy, to można sobie co najwyżej popatrzeć, jak wieża jest przejmowana i liczyć że da się ją odbić zanim wojna się skończy.


  Najlepszą zmianą byłoby aby nie dało się przejmować wież gdy strażnicy żyją - wtedy nikt by nie mógł fcapować ani invicapować :)

  Pejnu czy ty się dobrze czujesz? xD w jakim celu się tu wypowiadasz, jeśli nie masz nic sensownego do powiedzenia.

  Osoby które wbiły poziom szczytu robiły to, bo mogły i nie ma to żadnego związku z oczekiwaną rekompensatą. Dodatkowo wyobraź sobie że ten poziom jest NIEZBĘDNY, żeby móc korzystać z zawartości ENDGAME, która ma kiedyś zostać udostępniona. Używali odpałek zarówno własnych, jak i z IS - czyli zużyli ich więcej, niż teraz będzie trzeba. Dodatkowo poświęcili na to sporo czasu - więcej niż teraz będzie trzeba.

  Jeśli tego nie rozumiesz i nadal uważasz, że wydawca w żaden sposób nie powinien naprawić własnych zmian/błędów, to szkoda czasu żeby ci to tłumaczyć.


  A to że mają w poważaniu graczy, to od dawna wiemy, co nie zmienia faktu, że można i trzeba walczyć o swoje, bo a nuż coś się jednak zmieni w tej kwestii.


  Dodatkowo ta zmiana i tak jest zbyt niewielka żeby ją odczuć, potrzebne doświadczenie powinno oscylować wokół 1/100 tego początkowego.