Posts by Klaymen

Strata, czy zysk... prędzej korzystali z możliwości zysku jaki dają poziomy szczytu

Andrut A gdybyś tak mógł powiedzieć, cóż to za zysk? XD Cóż takiego wspaniałego daje ci obecnie PIĄTY poziom szczytu, chciałbym się bardzo dowiedzieć.

Aczkolwiek również jestem ciekaw, jak będzie wyglądała sytuacja z doświadczeniem, gdy ktoś ma go nadmiar, albo już wbił piąty poziom?

"Oh it's this thread again"

Znowu narzekania na "KOKSÓW", o jacy to oni źli, bo eq drogo sprzedajoooo REEEEEEE.

Nikt nie każe kupować tego eq, naprawdę, instancje są otwarte dla wszystkich(NO MOŻE OPRÓCZ PANTEONU, KTÓRY JEST ZAMKNIĘTY). A ceny diamentów ustalają raczej ich sprzedawcy i zapotrzebowanie, jakie na nie jest w danym momencie = kto jest w stanie więcej zapłacić.

To że ktoś jest słaby w tej grze, czy nie daje sobie rady na inście, ma byle jakie eq - nie, nie jest to wina nikogo innego tylko tej właśnie osoby. Nie jest to wina Asgardu, ani kogokolwiek innego, że nie umiecie grać, naprawdę. Każdy zaczyna tutaj z tego samego pułapu, zmieniają go jedynie diamenty i ilość czasu/zapału do gry.

I da się nie wydawać pieniędzy żeby zrobić eq, naprawdę! Wystarczy dołączyć do gildii, która coś robi, np. ASGARD i oni pomagają. Ale żeby to wiedzieć, to trzeba patrzeć dalej niż czubek własnego nosa i powodu swojego noobstwa szukać u siebie, nie u innych.

A co z tego że ktoś ma alty, robi na nich dzienne i odbiera bonus lojalnościowy, coś złego w tym jest? XD

Biedni pokrzywdzeni gracze, bo ktoś ma lepsze eq :(((((

Nudny jest już ten płacz, zmieńcie płytę.

A na burzowe nie chce mi się chodzić, bo nie będę się z altami, czy ledwo ubranymi postaciami bił o skrzynki z mobów, które ja zabije.

MY - ELITA, WY - NIE ELITA XDDD

Kto wymyślil ten podział, ty? XD

Alojzyrom skończ już pisać o contencie endgame, bo nie masz o nim zielonego pojęcia. Nie uczestniczysz w tej zabawie, bo patrząc po tym co piszesz, to najwyższą instancją jaką zrobiłeś w pt są gobliny z własnymi altami.

Jeśli chcesz biegać ciągle na instancje pomiędzy lvlem 90, a 99, to droga wolna, nikt cię nie zatrzymuje. Sęk w tym że my tam byliśmy już mnóstwo razy, czekaliśmy na nowy content rok, gdy niegdyś instancja była wypuszczana co pół roku. W obecnym momencie mija półtora i gdybyśmy sami nie wymyślili sposobu, jak robić panteon, to do tej pory byśmy czekali na cokolwiek nowego do roboty na endgame.

Poza tym, co ci do tego gdzie kto się dobrze bawi, ty wolisz wypisywać jakieś banialuki na forum, a my wolimy robić instancje i farmić z nich itemki, żeby ulepszać sobie postać. Zajmij się swoją zabawą, a nie mów innym, jak mają się tu bawić.

Może nam się pochwalisz, co ty wnosisz do tej gry/społeczności, oprócz pisania bredni na forum. Bo my próbujemy od dawna coś zdziałać pisząc wiele propozycji, nie tylko na forum. Bo jak na razie, to widzę że zrobiłeś sobie osobistą krucjatę przeciw osobom, które chcą czerpać radość z grania na endgame. Na ten temat możesz się wypowiadać, jak tam będziesz, bo nie masz zielonego pojęcia, jak to wygląda.

I can't agree with anyone that is saying it's good they closed Pantheon. Ini is fine, maybe some not translated(or named) casts, or some minor bugs, but overall it's working.

The worst thing is that some of players agree with GF and they support the decision of closing the ini. How is it good in any way? First of all there is no endgame content, you just deprived yourself of even possibility to go there and try it the way it can be done now and I guess there isn't only one way. What's the problem if some guilds got bored of the old content that's for more then one year now? You are jealous that people were actually trying to do something in this bugged game? Instead of focusing on peak levels, on how the GF + RW are treating players, on how the game is not fixed at all, you prefer to complain about the HUUUUUGE advantage that some players have over the others. How is that? EVERYONE could go there and try their luck. We spent there hours just to figure out how to do it, but you prefer to complain instead of doing something. Based on your words they should close ini's that not everyone can do, cause everyone that has eq from there has an advantage. How is that fair, that not every player can go and farm Tomb of Souls for example, unacceptable!

Now you will wait for maybe year or more for the ini, so have fun farming amazing peak level that won't change anything.

Shame on you GF and people that support their decisions.

Bardzo chciałbym się dowiedzieć, jak przyszłość Runes of Magic widzi Gameforge. Czy szanowna Celes mogłaby odpowiedzieć na poniższe pytania:

1. KIEDY zostaną poprawione poziomy szczytu, czyli ilość doświadczenia potrzebna na jeden poziom, lub też zmiana obniżenia ilości zdobywanego doświadczenia? Kiedy i jakie zmiany są w związku z tym planowane? Gracze czekają już prawie pół roku, poprosimy o jakieś konkretne informacje i nie są to słowa typu "mam nadzieję że niedługo coś zostanie naprawione". KONKRETY poproszę.

2. Co z instancją? Czy my - gracze, mamy rozumieć, że w grze, w której swego czasu regularnie instancja była wprowadzana co jakieś pół roku, nie uświadczymy żadnej przez co najmniej półtora roku do dwóch lat? Czy jest to jakaś kpina z graczy? Chcielibyśmy się dowiedzieć, kiedy będziemy mogli skorzystać z contentu ENDGAME.

3. Dlaczego instancja została zamknięta? Co było powodem takiej decyzji? Czemu w takim razie została w ogóle wprowadzona? Czyżby wydawca razem z twórcą gry nie wpadli na taki pomysł, jak gracze? Bo mamy czekać i czekać, aż za rok, może dwa zostanie łaskawie wprowadzony wyższy poziom szczytu i dopiero wtedy będziemy mogli się wybrać na instancję?

Dość mam już ciągłego zbywania i obchodzenia tematu oraz zdawkowych odpowiedzi. Poproszę jakieś konkrety, bo minęło pół roku i nie wiemy zupełnie nic, a i nie widać żeby cokolwiek było robione, chyba że na niekorzyść graczy.

Honorówka była błędem, czy nie, była użyteczna dla graczy. Nie naruszała struktur gry, ani nie dawała nikomu przewagi.

Czyli wlepiłbyś bany każdemu kto korzysta z peta strażnikowego, tak? Albo każdemu kto poszedł na tę instancję i zabił chociaż jednego moba? Ciekawy pomysł, oby udało ci się go wyegzekwować, wtedy w tej grze nie zostanie już nikt, życzę powodzenia!

Jaki błąd, o czym wy mówicie? xDD To działa tak od początku gry i nagle jest to błędem? Ktoś tutaj albo jest zazdrosny, albo kompletnie nie zna realiów gry.

Błędem to są jakieś bezsensowne poziomy szczytów i ilość doświadczenia potrzebna by je wbić. Nie chciało im się podnosić normalnie poziomu, to wymyślili jakieś badziewie. A dodatkowo są gracze, którzy płaczą bo nie mogą insty zrobić, bo ktoś inny wymyślił, jak ją robić mimo tego że wydawca totalnie spartolił robotę. Aż szkoda patrzeć co za pierdoły tu wypisujecie.

Problemem nie są gracze i ich klasy postaci, problemem jest gameforge z runewakerem, którzy robią graczy w balona od długiego czasu.

Czy ludzie odpowiedzialni za tę grę - czytaj gameforge - na głowę upadli? To jest rozwiązanie próśb i propozycji graczy? Po prawie pół roku zamiast zwiększyć poziom szczytu, zwiększyć ilość doświadczenia jaką się otrzymuje żeby wbić poziom szczytu, to wy ZAMYKACIE INSTANCJĘ? XD

Nie wiem, kto wpadł na tak beznadziejny pomysł, ale szczere gratulacje za praktycznie dobicie i tak ledwo żyjącej gry. Widać jak macie w poważaniu tę grę, a w jeszcze większym graczy, którzy nadal wspierają wasz produkt. Potwierdzacie tylko opinię, jaka krąży o GF, czyli najgorszym wydawcy na rynku. Dobra robota!

Edited by: Volveremos

Usunąłem flood

Celes , ja rozumiem długoterminowe, tylko dlaczego pierwszy raz od kiedy gram w tę grę, instancja jest nie do zrobienia w normalny sposób, bo nie da się po prostu trafić mobków większością skilli - przez właśnie różnicę lvli.

Ba, na dodatek, nawet gdy ktoś wbija najwyższy obecnie poziom szczytu, czyli piąty, na poziomie HARD nie jest w stanie trafić bossa, a trash co 10/20 uderzenie.

Pierwszy raz gracze czekają na instancję półtora roku. Półtora roku bez nowego contentu, to jak dla mnie niebywałe nieporozumienie.

Zeno, proszę cię, ale co ty za banialuki tutaj wypisujesz?

1. Wiele razy ludzie przychodzili postaciami altowymi i podbierali skrzynki i nikt z tym nic nie robił. Czemu nie zmienić że mogą tutaj wejść tylko postacie powyżej 90 lvlu, czy 95?

2. Czemu mam nie wypowiadać wojen gildii? Istnieje taka opcja w grze, jeśli chcę mogę zapłacić złotem i wypowiedzieć. Czemu mam być traktowany jak ktoś zły, jeśli to robię? Jeśli ta opcja krzywdzi innych, niech zostanie wyłączona.

3. Jeśli tak, jak wczoraj było dużo ludzi, to nie ma różnicy czy na środku ktoś stoi czy z boku, wszystkie mobki były bardzo szybko zbijanie, a skrzynki podnoszone. To że było to trochę szybsze niż zwykle było spowodowane nie za szybkim biciem mobów, a tym że było tam naprawdę sporo graczy.

4. To samo co punkt 3, jeśli jest dużo osób i każdy podnosi, to co za problem? Jest różnica w eq między graczami, jeden zbija szybciej, drugi wolniej. Czasem ludzie aggrowali żeby zabić alty które kradły im skrzynki i tylko w tym celu.

5. Jeśli jest mało osób i chcesz się wyrobić w czasie, to nie możesz szybciej zbić mobów? Poza tym, jak zbijesz kilka mobów, to raczej nie będziesz miał czasu na bieganie do innych, bo podnosisz swoje skrzynki. Moje pytanie brzmi, ile mobów możesz zaagrować? Jest jakaś granica czy limit? Jeśli zaagruje 3/4 burzowych i zbiję, to mogę podnosić i nikt mi nie może podbierać, tak?

A co za akcja była wczoraj? Co tu komentować? Było na burzowych ze 20+ osób i szybko się zakończyły, co w tym dziwnego? Nie wyglądają tak na codzień bo nie ma tam tylu ubranych end-game osób, bo szkoda im czasu na użeranie się z altami i osobami które ledwo jednego moba zbiją, a potem podbierają ci skrzynki.

Trochę obiektywnego spojrzenia, naprawdę.

Że co? XD SPECJALNIE założyłeś konto, bo na burzowych ktoś za szybko zbijał moby? Taka sytuacja miała miejsce tam tyle razy, że nie idzie zliczyć, a nagle teraz ktoś konto zakłada żeby się pożalić xD

Jak ktoś biega altem na niskim lvlu i kradnie skrzynki - nic się nie stało.

Jak ktoś jest słaby i ledwo moba może zabić, a potem zabiera innym - nic się nie stało.

Jak ktoś aggruje za dużo mobów, a potem mówi że były jego - nic się nie stało.

KTOŚ ciut szybciej zbił kilka fal mobów, pomimo tego że z ostatnich fal spokojnie można było zbierać, a po to tam głównie chodzą wszyscy gracze - POWAŻNA SPRAWA, ZGŁOŚMY TO, NAPISZMY NA FORUM, DAJMY OSTRZEŻENIA, BANY xDDDDD

PARODIA

Aż cieszę się że nie poszedłem na ten tryb trudny xD

Ktoś z twórców w ogóle sprawdzał, jak to wygląda i jak bardzo jest to nie do zrobienia? A nawet jeśli jest do zrobienia, to niemożliwością jest, by będąc tam kilka godzin nie dostać crasha, albo komuś może połączenie urwać i trzeba ponownie płacić? Kto by chciał na coś takiego chodzić, nikt o zdrowych zmysłach.

Fajnie że jest coś nowego, ale to prawie tak jakby tego nie było xD Trzeba było zostawić sam tryb solo i byłoby po problemie :)

Czas jaki trzeba poświęcić na zrobienie tego strasznego dworu jest niewspółmierny do otrzymanych nagród. Lepiej już zrobić kilka altów na ogrodzie, albo na dziennych i lepiej się na tym wyjdzie. Jeszcze gdyby aktywności w środku były ciekawe/rozrywkowe, to może jakoś by się ten nowy twór ratował, ale nie są.

Moby są zdecydowanie przesadzone, albo nazwa danego trybu jest zła. Niektóre połączenia klas, bądź osoby z nie TOP eq nie są w stanie zbić mobów nawet w trybie SOLO, więc coś jednak nie pykło. Na easy stworki biją jak na normalu/hardzie na Grobowcu Dusz, więc nie powiedziałbym że jest to easy xD

Sam pomysł całkiem przyjemny, ale wykonanie to nieporozumienie, szczególnie Ensia. Jeżeli poziom easy - DPS + Leczyk robi się ponad godzinę, a potem dostaje potkę przemiany na 15 minut, to ktoś tu raczy żartować xD

A nazwa straszny chyba wzięła się od tego, że to strasznie ...(tu każdy może sobie dopisać swój wulgaryzm) dwór :D