Posts by Klaymen

  Potwierdzam wszystko napisane przez OP'a. Dodatkowo odniosłem wrażenie że skille centa także mniej biją, oprócz oczywiście tego że nie trafia czasem więcej niż trafia, co jest już zupełnym nieporozumieniem, bo wcześniej miewał może 20% chybień, a teraz podchodzi to pod 50% nawet.


  Jak zawsze zamiast coś poprawić, to tylko jest spartolone.

  Cierpliwości, wyrozumiałości i przede wszystkim - mniej... (przepraszam za nazwanie rzeczy po imieniu) zawiści.

  Bardzo przepraszam, ale czy raczysz żartować? Bo jeśli tak, to nawet się uśmiechnąłem :D


  Cierpliwości i wyrozumiałości wobec wydawcy i dewelopera jest, i było aż nadto. Chyba nie masz do czynienia z romem tak długo, jak niektórzy tutaj, bo nie masz pojęcia ile razy były składane obietnice bez pokrycia. Szumne zapowiedzi o wychodzeniu wojen z beta, czy inne tego typu wspaniałości. Tu nie ma ani trochę zawiści, jest za to rozczarowanie i rozgoryczenie działaniami GF czy RW.


  Nikt tu nie słucha graczy, mimo iż ciągle jest pisane - DAWAJCIE NAM ZNAĆ CO CHCIELIBYŚCIE ZMIENIĆ i uwaga... NIC się nie zmienia :)

  Camist oj o planach w tej grze to ja słyszę non stop. Szumne zapowiedzi czego to nie będzie, jak to nie będzie wspaniale. GF przypomina mi polityków, którzy obiecają wszystko byle kasa się zgadzała, a potem cichaczem się wycofują, albo robią zupełnie coś innego, byle im było dobrze.


  Prawda jest taka, że GF od dawna nie dba o tę grę, ani o graczy. Cokolwiek nie będzie wprowadzone i tak już nie uratuje tego trupa, który został zrobiony z Runesa przez beznadziejnego wydawcę. Chociaż nie, gdyby faktycznie się zajęli porządnie tą grą, to może i dałoby się ją ożywić, ale to nie nastąpi, bo są inne projekty, inne gry, gdzie indziej można więcej pieniędzy wyciągnąć. I ja to rozumiem, jak najbardziej, to nie jest gra charytatywna, zarabiać muszą, ale takich praktyk, jak tutaj, to chyba nigdzie indziej nie widziałem. Zupełnie bezczelne dybanie na każdy grosz przy okazji nie dając NIC w zamian, a no chyba że karanie graczy za to że robią coś, co nie było przeznaczone do zrobienia XD


  Usuwam flood

  //Volveremos

  O czym ty mówisz xD Co to za brednie.

  Cóż to za zysk psychologiczny, bo mogą czuć się spełnieni, bo wbili PIĄTY POZIOM SZCZYTU?

  W obecnym momencie ten, jaki i jakikolwiek inny poziom szczytu nie daje ci zupełnie nic. Możesz się chwilę pocieszyć, że "WOW, WBIŁEM TEN POZIOM, ALE JESTEM SUPER", ale raczej w oczach innych graczy będzie to "Ło panie, że mu się chciało bić tyle mobów po nic".


  Ja czekałem z wbijaniem tego niesamowitego poziomu właśnie z tego powodu - czyli zmiany potrzebnego doświadczenia, bądź zmiany zmniejszenia zdobywanego doświadczenia z 1/100(co i tak powinno być zmienione na jakieś 1/2 może 1/3). A i tak w mojej opinii jest to nadal za dużo grindu, o wiele za dużo. Każdy ten poziom powinien być, jak zwykły poziom, na który potrzebne było około 100kk expa, a nie 6kkk xD


  Ale robią to powoli, bo nie ma nic dalej poza Panteonem, ZERO NOWEJ ZAWARTOŚCI, więc kombinują jak mogą.

  Strata, czy zysk... prędzej korzystali z możliwości zysku jaki dają poziomy szczytu

  Andrut A gdybyś tak mógł powiedzieć, cóż to za zysk? XD Cóż takiego wspaniałego daje ci obecnie PIĄTY poziom szczytu, chciałbym się bardzo dowiedzieć.


  Aczkolwiek również jestem ciekaw, jak będzie wyglądała sytuacja z doświadczeniem, gdy ktoś ma go nadmiar, albo już wbił piąty poziom?

  "Oh it's this thread again"


  Znowu narzekania na "KOKSÓW", o jacy to oni źli, bo eq drogo sprzedajoooo REEEEEEE.


  Nikt nie każe kupować tego eq, naprawdę, instancje są otwarte dla wszystkich(NO MOŻE OPRÓCZ PANTEONU, KTÓRY JEST ZAMKNIĘTY). A ceny diamentów ustalają raczej ich sprzedawcy i zapotrzebowanie, jakie na nie jest w danym momencie = kto jest w stanie więcej zapłacić.


  To że ktoś jest słaby w tej grze, czy nie daje sobie rady na inście, ma byle jakie eq - nie, nie jest to wina nikogo innego tylko tej właśnie osoby. Nie jest to wina Asgardu, ani kogokolwiek innego, że nie umiecie grać, naprawdę. Każdy zaczyna tutaj z tego samego pułapu, zmieniają go jedynie diamenty i ilość czasu/zapału do gry.

  I da się nie wydawać pieniędzy żeby zrobić eq, naprawdę! Wystarczy dołączyć do gildii, która coś robi, np. ASGARD i oni pomagają. Ale żeby to wiedzieć, to trzeba patrzeć dalej niż czubek własnego nosa i powodu swojego noobstwa szukać u siebie, nie u innych.


  A co z tego że ktoś ma alty, robi na nich dzienne i odbiera bonus lojalnościowy, coś złego w tym jest? XD


  Biedni pokrzywdzeni gracze, bo ktoś ma lepsze eq :(((((


  Nudny jest już ten płacz, zmieńcie płytę.


  A na burzowe nie chce mi się chodzić, bo nie będę się z altami, czy ledwo ubranymi postaciami bił o skrzynki z mobów, które ja zabije.


  MY - ELITA, WY - NIE ELITA XDDD

  Kto wymyślil ten podział, ty? XD

  Alojzyrom skończ już pisać o contencie endgame, bo nie masz o nim zielonego pojęcia. Nie uczestniczysz w tej zabawie, bo patrząc po tym co piszesz, to najwyższą instancją jaką zrobiłeś w pt są gobliny z własnymi altami.

  Jeśli chcesz biegać ciągle na instancje pomiędzy lvlem 90, a 99, to droga wolna, nikt cię nie zatrzymuje. Sęk w tym że my tam byliśmy już mnóstwo razy, czekaliśmy na nowy content rok, gdy niegdyś instancja była wypuszczana co pół roku. W obecnym momencie mija półtora i gdybyśmy sami nie wymyślili sposobu, jak robić panteon, to do tej pory byśmy czekali na cokolwiek nowego do roboty na endgame.

  Poza tym, co ci do tego gdzie kto się dobrze bawi, ty wolisz wypisywać jakieś banialuki na forum, a my wolimy robić instancje i farmić z nich itemki, żeby ulepszać sobie postać. Zajmij się swoją zabawą, a nie mów innym, jak mają się tu bawić.

  Może nam się pochwalisz, co ty wnosisz do tej gry/społeczności, oprócz pisania bredni na forum. Bo my próbujemy od dawna coś zdziałać pisząc wiele propozycji, nie tylko na forum. Bo jak na razie, to widzę że zrobiłeś sobie osobistą krucjatę przeciw osobom, które chcą czerpać radość z grania na endgame. Na ten temat możesz się wypowiadać, jak tam będziesz, bo nie masz zielonego pojęcia, jak to wygląda.

  I can't agree with anyone that is saying it's good they closed Pantheon. Ini is fine, maybe some not translated(or named) casts, or some minor bugs, but overall it's working.

  The worst thing is that some of players agree with GF and they support the decision of closing the ini. How is it good in any way? First of all there is no endgame content, you just deprived yourself of even possibility to go there and try it the way it can be done now and I guess there isn't only one way. What's the problem if some guilds got bored of the old content that's for more then one year now? You are jealous that people were actually trying to do something in this bugged game? Instead of focusing on peak levels, on how the GF + RW are treating players, on how the game is not fixed at all, you prefer to complain about the HUUUUUGE advantage that some players have over the others. How is that? EVERYONE could go there and try their luck. We spent there hours just to figure out how to do it, but you prefer to complain instead of doing something. Based on your words they should close ini's that not everyone can do, cause everyone that has eq from there has an advantage. How is that fair, that not every player can go and farm Tomb of Souls for example, unacceptable!

  Now you will wait for maybe year or more for the ini, so have fun farming amazing peak level that won't change anything.

  Shame on you GF and people that support their decisions.

  Bardzo chciałbym się dowiedzieć, jak przyszłość Runes of Magic widzi Gameforge. Czy szanowna Celes mogłaby odpowiedzieć na poniższe pytania:


  1. KIEDY zostaną poprawione poziomy szczytu, czyli ilość doświadczenia potrzebna na jeden poziom, lub też zmiana obniżenia ilości zdobywanego doświadczenia? Kiedy i jakie zmiany są w związku z tym planowane? Gracze czekają już prawie pół roku, poprosimy o jakieś konkretne informacje i nie są to słowa typu "mam nadzieję że niedługo coś zostanie naprawione". KONKRETY poproszę.


  2. Co z instancją? Czy my - gracze, mamy rozumieć, że w grze, w której swego czasu regularnie instancja była wprowadzana co jakieś pół roku, nie uświadczymy żadnej przez co najmniej półtora roku do dwóch lat? Czy jest to jakaś kpina z graczy? Chcielibyśmy się dowiedzieć, kiedy będziemy mogli skorzystać z contentu ENDGAME.


  3. Dlaczego instancja została zamknięta? Co było powodem takiej decyzji? Czemu w takim razie została w ogóle wprowadzona? Czyżby wydawca razem z twórcą gry nie wpadli na taki pomysł, jak gracze? Bo mamy czekać i czekać, aż za rok, może dwa zostanie łaskawie wprowadzony wyższy poziom szczytu i dopiero wtedy będziemy mogli się wybrać na instancję?


  Dość mam już ciągłego zbywania i obchodzenia tematu oraz zdawkowych odpowiedzi. Poproszę jakieś konkrety, bo minęło pół roku i nie wiemy zupełnie nic, a i nie widać żeby cokolwiek było robione, chyba że na niekorzyść graczy.

  Honorówka była błędem, czy nie, była użyteczna dla graczy. Nie naruszała struktur gry, ani nie dawała nikomu przewagi.


  Czyli wlepiłbyś bany każdemu kto korzysta z peta strażnikowego, tak? Albo każdemu kto poszedł na tę instancję i zabił chociaż jednego moba? Ciekawy pomysł, oby udało ci się go wyegzekwować, wtedy w tej grze nie zostanie już nikt, życzę powodzenia!

  Jaki błąd, o czym wy mówicie? xDD To działa tak od początku gry i nagle jest to błędem? Ktoś tutaj albo jest zazdrosny, albo kompletnie nie zna realiów gry.

  Błędem to są jakieś bezsensowne poziomy szczytów i ilość doświadczenia potrzebna by je wbić. Nie chciało im się podnosić normalnie poziomu, to wymyślili jakieś badziewie. A dodatkowo są gracze, którzy płaczą bo nie mogą insty zrobić, bo ktoś inny wymyślił, jak ją robić mimo tego że wydawca totalnie spartolił robotę. Aż szkoda patrzeć co za pierdoły tu wypisujecie.

  Problemem nie są gracze i ich klasy postaci, problemem jest gameforge z runewakerem, którzy robią graczy w balona od długiego czasu.

  Czy ludzie odpowiedzialni za tę grę - czytaj gameforge - na głowę upadli? To jest rozwiązanie próśb i propozycji graczy? Po prawie pół roku zamiast zwiększyć poziom szczytu, zwiększyć ilość doświadczenia jaką się otrzymuje żeby wbić poziom szczytu, to wy ZAMYKACIE INSTANCJĘ? XD


  Nie wiem, kto wpadł na tak beznadziejny pomysł, ale szczere gratulacje za praktycznie dobicie i tak ledwo żyjącej gry. Widać jak macie w poważaniu tę grę, a w jeszcze większym graczy, którzy nadal wspierają wasz produkt. Potwierdzacie tylko opinię, jaka krąży o GF, czyli najgorszym wydawcy na rynku. Dobra robota!


  Edited by: Volveremos

  Usunąłem flood

  Celes , ja rozumiem długoterminowe, tylko dlaczego pierwszy raz od kiedy gram w tę grę, instancja jest nie do zrobienia w normalny sposób, bo nie da się po prostu trafić mobków większością skilli - przez właśnie różnicę lvli.

  Ba, na dodatek, nawet gdy ktoś wbija najwyższy obecnie poziom szczytu, czyli piąty, na poziomie HARD nie jest w stanie trafić bossa, a trash co 10/20 uderzenie.

  Pierwszy raz gracze czekają na instancję półtora roku. Półtora roku bez nowego contentu, to jak dla mnie niebywałe nieporozumienie.

  Zeno, proszę cię, ale co ty za banialuki tutaj wypisujesz?


  1. Wiele razy ludzie przychodzili postaciami altowymi i podbierali skrzynki i nikt z tym nic nie robił. Czemu nie zmienić że mogą tutaj wejść tylko postacie powyżej 90 lvlu, czy 95?


  2. Czemu mam nie wypowiadać wojen gildii? Istnieje taka opcja w grze, jeśli chcę mogę zapłacić złotem i wypowiedzieć. Czemu mam być traktowany jak ktoś zły, jeśli to robię? Jeśli ta opcja krzywdzi innych, niech zostanie wyłączona.


  3. Jeśli tak, jak wczoraj było dużo ludzi, to nie ma różnicy czy na środku ktoś stoi czy z boku, wszystkie mobki były bardzo szybko zbijanie, a skrzynki podnoszone. To że było to trochę szybsze niż zwykle było spowodowane nie za szybkim biciem mobów, a tym że było tam naprawdę sporo graczy.


  4. To samo co punkt 3, jeśli jest dużo osób i każdy podnosi, to co za problem? Jest różnica w eq między graczami, jeden zbija szybciej, drugi wolniej. Czasem ludzie aggrowali żeby zabić alty które kradły im skrzynki i tylko w tym celu.


  5. Jeśli jest mało osób i chcesz się wyrobić w czasie, to nie możesz szybciej zbić mobów? Poza tym, jak zbijesz kilka mobów, to raczej nie będziesz miał czasu na bieganie do innych, bo podnosisz swoje skrzynki. Moje pytanie brzmi, ile mobów możesz zaagrować? Jest jakaś granica czy limit? Jeśli zaagruje 3/4 burzowych i zbiję, to mogę podnosić i nikt mi nie może podbierać, tak?  A co za akcja była wczoraj? Co tu komentować? Było na burzowych ze 20+ osób i szybko się zakończyły, co w tym dziwnego? Nie wyglądają tak na codzień bo nie ma tam tylu ubranych end-game osób, bo szkoda im czasu na użeranie się z altami i osobami które ledwo jednego moba zbiją, a potem podbierają ci skrzynki.

  Trochę obiektywnego spojrzenia, naprawdę.