Posts by Klaymen

  Problem z diamentami na ah, czy Cedriciem jest taki, że GF/RW zamiast naprawić, bądź usprawnić działanie tego (wymagałoby to oczywiście trochę pracy), woli po prostu to wyłączyć i mieć w poważaniu graczy. Osobiście nie rozumiem takiego postępowania, gdyż jestem pewny że gdyby ROM był bardziej przyjazny graczowi nadal grałoby tu sporo osób i wybitnie łasy na pieniądze GF miałby znacznie większe zyski.

  Zawsze czekałem na jakąś dłoń wysuniętą do graczy, tylko że ta dłoń raczej zasadza porządnego liścia, a nie wyciąga grę z dołka w jakim się znajduje.

  Chciałbym wyjść z pomysłem zwiększenia limitu ceny za jaką można wystawić przedmiot w domu aukcyjnym. Cały zrobiony item często jest wart znacznie więcej, niż maksymalne 999kk, a zatem byłoby wskazane aby limit był zwiększony.

  Pozdrawiam!

  Na szybkie walki strażnik/woj, na długie walki strażnik/zwiad. Chyba że dps party jest już duży, to lepszy strażnik/zwiad, żeby morale jeszcze rzucić, które znacząco zwiększają dmg pt.


  Strażnik/wojownik ma lepszą przeżywalność, dużo obrony ze skilli, czy pięć wchłonięć, i większe obrażenia na 30 sekund.

  Strażnik/zwiadowca ma buffka na obrażenia dla całego pt, centałra, który z elitką na 70 daje ci stałą lutnię na długiej walce.


  I zawsze trzeba pamiętać o odpalaniu peta strażnikowego, można nawet sigila(mieczyk), to co zwiększa siłę ataku i obrażenia, wyfarmić przed instą, bo to zwierzątko potrafi swoje zbić. Można nawet przed instą się odpalić na patt - bo od tego się skaluje zwierzak i wbiec do insty, gdyż pet zapisuje swoje statystki przy zmianie strefy.


  Można też pobawić się wd/m, gdzie samemu się nie bije wybitnie mocno, ale właśnie zwierzak ma buffki, które dają mu niezłego kopa i ten pet potrafi nastukać dmg, oczywiście tylko przy dłuższej walce, przy krótkiej nie zdąży się rozkręcić.


  Skille do rozwijania, to wiadomo:

  1. Naładowane cięcie

  Dalej to już w sumie kwestia wyboru subki :D


  Pytanie też, czy dobry tank czy nie, bo np strażnik/woj robi wielkie aggro, jeśli bijesz nawet bez skilli tworzących aggro. Ale te co robią największy dmg, to mistrz pulsu i bestialskie cięcie, ja osobiście nie biję z podwójnego cięcia, gdyż czasem nakłada ono gcd na skille.


  Na strażniku/zwiadzie zdecydowanie podporządkowanie do rozwinięcia, morale oczywiście.


  Ogólnie wszystko co do 50, to rozwinąć na 50.


  Potem wedle uznania, ale dzikie ciernie, ukośne cięcie, pasywka do siły i wytrzymałości.


  Polecam set skill z kości, jeśli nie da rady, to z gc. Dodatkowo na przyzywanie peta z tosha, czy przywrócenie energii z dalanis. Z GOH'a również przydatny skill zwiększający nieznacznie dmg otrzymywane przez bossa.


  Co do bicia na strażniku, ponieważ naładowane nie ma gcd, można bić dwoma skillami jednocześnie, łatwo się idzie tego nauczyć i można kręcić całkiem niezły deps.


  Strażnik/łotr całkiem spoko połączenie, ale nie jest tak dobre jak te dwa wspomniane wyżej, raczej do zabawy, a strażnik/druid to raczej tank/leczyk i to na wojny prędzej.


  Statować się 6x str/patt, set z auli masakry, najlepsze dostępne sety kolcze, ew mieszane eq za mity, to już kwestia wyboru, co kto woli, lub czego brakuje na danej postaci.

  O rany, Celes, serio cytujesz regulamin w momencie kiedy ludzie po raz kolejny są niezadowoleni z zachowania GF?

  Co by stracił gejfordż gdyby faktycznie dał tym osobom, które się odpaliły te buffki od nowa? Nic, ale nikt tego po prostu nie zrobi, bo nie liczą się pojedynczy gracze. Tak bardzo jak GF ma gdzieś swoją społeczność, ludzi którzy grają w tą grę, to jest coś niebywałego. Dziwię się osobom, które jeszcze dają im zarobić.

  Niekompetencja, fuszerka, bumelanctwo, olewanie graczy i samego tytułu, nie jestem w stanie nawet nic pozytywnego wymienić, co by zachęcało kogokolwiek do płacenia za taki szajs, jaki odstawia wydawca.

  Zapewne liczą na to, że nowe osoby złapią się na "darmowości" ROM'a i doładują diamenty, a potem chcąc grać dalej znowu je będą ładować, ale moim zdaniem nic specjalnie nie ugrają. I tak już źródełko jest u kresu i jak najmniejszymi nakładami chcą zarobić, jak najwięcej.

  Nowi gracze też pewnie krzykną z zachwytu, gdy nagle dadzą promo "WOOO 140% ŁADUJĘ", a potem zobaczą że to kropla w morzu potrzeb, jeśli chce się mieć naprawdę mocną postać :D