Eventy in-game, a raczej ich brak :P

  • Znaczy, nie żebym się czepiał, ale po takim czasie przygotowań, tak bardzo szumnie zapowiadanych eventach, danie czegoś takiego to naplucie graczom na mordę xD. Ale, w sumie, czego spodziewać się po CoMa, który nie gra w grę którą zarządza :D :D :D

  • Lup? spoko ale po co xd

    PD PT - 3 osoby sie uciesza

    Mity - zawsze spoko tylko fajnie wiedziec za co i jak


    Przygotowanie eventu - 2 min wszyscy biora premie


    A co z insta?

  • XD Dalej te zasrane 500% PT, po co to komu, Wy serio tam nie rozumiecie,że po dobiciu 4kkk PT więcej się już nie da, a zanim ktoś wbije 10poziom szczytu dawno wymaksuje wszystkie skile.



    Serio zawiodłem się na tym evencie, bo o ile z expa jeszcze skorzystam tak z reszty grindu nie zamierzam, bo nie pomoże to w zrobieniu panteonu. Liczyłem na co najmniej 300% do expa skoro tak szumnie zapowiadaliście mnóstwo eventów i o ile +,że są rozłożone w czasie to wielki minus za odgrzewane kotlety.


    Naprawdę zero inwencji twórczej z Waszej strony...

  • Ja to sie ciesze :) w koncu bedziemy mogli zrobic challenge ''nie przekrec znowu licznika PT '':D przyznam ze P O T Ę Ż N Y event na drop, pd i pt najbardziej mnie uradował XD

  • Może będzie coś do roboty w tej grze , bo obecnie nie ma tam czego szukać za bardzo.

    Przy takim trupie ,to takie i inne tego typu eventy powinny być cały czas , smutne, ale prawdziwe.

  • Dobra coś tam daliście a co z eventami organizowanymi przez was w grze? Czyżby brak event-gm skutkował brakiem jakichkolwiek eventów w grze? Co roku odgrzewacie te same kotlety trochę słabo mam chociaż nadzieję że insty zmieniliście do farmienia mitów

  • yeaaaaaaaaaaaa


    event na PT wreszcie wbije postanowienie na 100 ale bedzie HP mmmm



    daje okejke na takie eventy jest super mozna rzec nawet ze jest w pyte :D


    Usuwam niedozwolone treści w odnośniku

    //Volveremos

  • Świetne wymiany. Wszyscy na serwerze już się rzucili do dropienia runek i robienia alchemii na 98 lvl. Gra dzięki temu tak odżyje że hoho.


    edit:


    Tak, żeby każdy mnie zrozumiał:


    50 runek na jedną wymianę przy możliwych 10 wymianach dziennie na jednej postaci, to daje 500 runek dziennie i 3500 runek w ciągu tygodnia. O ile jeszcze runki wiążące bym mógł zrozumieć, bo przy odpale na drop lecą po 2-3 z jednego moba, tak trwałość III i witalność III nie leci z każdego moba, a więc daje to (pewnie grubo) ponad 3500 mobów do zabicia, żeby zrobić wymiany tylko u jednego npc. Nawet jeśli ktoś by składował takie runki na altach, to wciąż wątpię, że składowałby je w takich ilościach, ponieważ tylko trwałość III i witalność III wypełniłyby (a nawet nie zmieściłyby się) standardowy plecak (z 2 zakładkami bez rozszerzeń z IS) jednej postaci.

    Lekarstwo wybawienia x30 na jedną wymianę i 10 wymianach dziennie daje 2100 lekarstw w tydzień, do czego trzeba 2100 runek łączących. Dodatkowo nie sądzę, że każdy, kto rozwijał alchemię, rozwinął ją aż do takiego poziomu, bo po 61 poziomie nie ma za bardzo żadnych eliksirów, które by były regularnie używane przez graczy.

    Podsumujmy, żeby wykonać wszystkie wymiany trzeba zabić minimum 7000 mobów (przy BARDZO optymistycznym założeniu że z każdego wypadnie witalność III albo trwałość III oraz jednocześnie runa wiążąca lub łącząca) w ciągu tygodnia.

    Przepraszam, czy organizatorom tych letnich eventów nie pomyliły się gry? Nazwa tej gry to Runes of Magic a nie Metin 2 czy Runes of Metin 2.

    Edited once, last by Lavix ().

  • dobry event jest swietnie :)


    czu on ma na celu prowokowanie graczy do uzywania botow na farme runek? resztki graczy juz maja byc do wybanowania i serwer do zamkniecia czy jak? swietne az chce sie grac zadzieram kiece i lece farmic runki -_-

  • Dla nowych graczy którzy przegapili event urodziny to obecne wymiany są fajne. Jednakże ilość run wymaganych jest kosmiczna. Wczoraj przez 2h dropienia na wszelkich opałkach poleciało ok 10 runek Trwałości III. W takim tempie niemożliwością jest uzbieranie 1 wymiany nie mówiąc o 10. Mam zatem prośbę o zmianę liczby wymaganych runek na np 30 albo/i podniesienie ilości wypadania tych run. Można też rozważyć pomysł kolegów o możliwości rozmienienia run wyższego stopnia na niższy stopień.
    Jako gracz z krótkim stażem, podnoszący dopiero lvl, na prawdę potrzebuje jedzonka na exp i talent.

  • Przecież to powinno być za pradawne pamiątki, ew kawałki luster, gdyż są to waluty które da się w miarę rozsądnie farmić. Ale lepiej dać za runki, które każdy wyrzuca xD

    Wybitnie przyjazne graczom XD