Posts by Klaymen

From what I know the content is there, but I guess they are just waiting to release it. They want to earn as much as they can before releasing new zone and ini. I am just courious if they will get it out like half a year after the 100,5 instance, or one year. If one year - again lots of people will stop playing for a while, that's just how it is.

They could make new elite skills, like for lvl 80-90-100, that would make the game much more interesting. And probably lots of other things, but that is just wishful thinking(as always).

This game had and even maybe still has so much potential but GF just wasted it, that's pretty sad.

Też się zastanawiam gdzie są ci "PRZYJAŹNI HANDLARZE" od wymian. Chyba że Owenstein identyfikuje się jako kilka osób, to wtedy nic nie mówię, bo jeszcze mnie o dyskryminację posądzą!

People spending money cause they want to be THE BEST, have THE BEST eq. But where will they use this eq if there will be no one to play with?

Succes, error or fail rate in plussing jewels have not changed. There is nothing strange because there are no changes.

What did you expect them to respond? They will always say everything is fine, game is going in the good direction, soon we will have improvements, we are in constant connection with RW and we are making the game better. But as we can see, those are all lies.

We can't see the percentage success possibility or whatever that is of the plussing jewels, so it's always a lottery. Either you are lucky or not.

I remember when they were saying "we can't change the success chance of jewels!". Some time later there was an in game event for plussing equipment xDDDD that's all I can say about their honesty and being fair to the people playing the game.

Nope, matt doesn't give you anything as far as I know. It depends on every druid how they are making their gear. But after some point, wisdom doesn't scale so well and don't give more to regen skills, so like one or two stam/wis in eq.

And I think it's better to just make some items for farming, and make them purely matt.

Odnoszę wrażenie, że jakakolwiek zmiana w romie wiążę się z niesamowitym nakładem pracy, albo jest niemożliwa, albo tak trudna, że trzeba by do tego tysiąca programistów i dodatkowo jeszcze wsparcia komputerów z NASA.

To ciągłe mydlenie oczu jest już nudne, każdy wie że przeprowadzić jakieś zmiany nie byłoby trudno tylko:

a) GF nie chce

b) GF'owi się nie opłaca

Gdy coś psuło się z is, to poprawka od razu była, a tutaj takie problemy, kto tworzy taki beznadziejny system i kto za to płaci? xD

W związku z brakiem aktywności temat zamykam.

/ Vinelya

Osobiście najchętniej nie robiłbym żadnych dziennych na altach, ale obecnie w tej grze nie da się inaczej funkcjonować.

Kiedyś był podział na osoby które spędzają więcej czasu w grze i przez to farmią gold, w ten sposób zdobywać eq, robiąc mocną postać i na te, które wolą wydać złotówki żeby zrobić sobie postać na tzw. "end game".

Obecnie podział ten jest zaburzony w olbrzymim stopniu, gdyż osób które doładowują diamenty jest bardzo mało. Spowodowane to jest tym, że aby zrobić eq end game, potrzebujesz niewspółmiernie więcej diamentów = złotówek, niż kiedyś. Dodatkowo gold nie jest w żaden sposób odprowadzany z serwera, a na nowej mapie za 10 dziennych dostajesz ponad 1kk :D

Opcji żeby uzdrowić jakoś gospodarkę roma jest sporo, a twoja opcja nie ma żadnego sensu. Możliwości które pomogą naprawić ekonomię serwera/serwerów było już mnóstwo, od dawna podawanych, pomysły możliwe do zrealizowania, ale wydawca gry NIE JEST zainteresowany, by wyciągnąć rękę do graczy i faktycznie ułatwić rozgrywkę. Za to z roku na rok coraz bardziej ją utrudnia, przez anulowanie cedrica, diamentów na ah, SFM, zmniejszenie ilości rubinów, coraz gorsze promocje w is, zmniejszenie promocji na dias. Nie jestem w stanie nawet przypomnieć sobie jakiegoś ukłonu w stronę graczy, chyba tylko lustrzany świat, gdzie można nabyć aniołki i feniksy.

W obecnej sytuacji powinien pojawić się npc, który sprzedaje itemki z is za ZŁOTO w grze. Jasne, nie mogłyby to być wszystkie rzeczy z is, ale mogłyby to być też feniksy, aniołki, talony na dzienne, plusy do 6/12, zwykłe odpisy, nawet losowe wydobycia, to oczywiście do przemyślenia. Wtedy przynajmniej gold by odpływał z serwera, a ludzie by mogli rozwijać swoje postacie nie tylko ładując diamenty, bo na tym polega F2P.

Ale można się tak produkować, ciężko mi uwierzyć że nagle coś się w tym temacie zmieni, bo wydawca jest zbyt pazerny, żeby coś takiego zrobić,

1. Nie podoba mi się

2. Znowu mi się nie podoba, ceny są zdecydowanie za wysokie w stosunku do ilości otrzymywanych rubinów.

3. W mojej opinii ceny przedmiotów za diamenty i rubiny powinny zostać obniżone, aby równały się obniżce jaką zastosowano wobec otrzymywanej ilości diamentów za realną walutę. Aktualnie jest drożej niż było wcześniej, promocje są mniejsze, rubinów jest o wiele mniej niż kiedyś.

Dodatkowo uważam że powinna zostać wprowadzona możliwość zdobycia zarówno diamentów, jak i rubinów w grze oraz powrót diamentów do domu aukcyjnego z rozdzieleniem na diamenty nabyte za walutę realną - które można sprzedać w domu aukcyjnym, jak i diamenty nabyte w domu aukcyjnym za walutę w grze, w tym wypadku złoto, których NIE DAŁOBY się z powrotem wystawić w domu aukcyjnym.

Problem z diamentami na ah, czy Cedriciem jest taki, że GF/RW zamiast naprawić, bądź usprawnić działanie tego (wymagałoby to oczywiście trochę pracy), woli po prostu to wyłączyć i mieć w poważaniu graczy. Osobiście nie rozumiem takiego postępowania, gdyż jestem pewny że gdyby ROM był bardziej przyjazny graczowi nadal grałoby tu sporo osób i wybitnie łasy na pieniądze GF miałby znacznie większe zyski.

Zawsze czekałem na jakąś dłoń wysuniętą do graczy, tylko że ta dłoń raczej zasadza porządnego liścia, a nie wyciąga grę z dołka w jakim się znajduje.