Posts by Klaymen

  It definitely removes stun from rogue/knight - strike of punishment, stun from knight - charge.

  Doesn't work against blasting cyclone or savage whirlwind from warrior/warden. Not sure about shout, but I think not working against that too.

  Removes shadow prison and all roots like lighting, movement restriction.

  Wasn't testing it if you use it before stun, but I guess you won't get stunned from most of the skills.

  And it doesn't remove Holy Chains from knight/scout.

  M/wrl is not that bad, but it doesn't have so much dmg as for example mage/warrior You can do some dmg, but it wouldn't be so much. It's mostly used by everyone cause of 70 elite skill which reduces def and mdef by 30% so it gives huge boost to the whole party.

  In long fights m/wrl can do some harm, but on short fights you will not be able to do much.


  Wrl/m can do better dmg than m/wrl. You have more skills to attack/cast and also you can buff party pretty well. If the party is good you can just cast those basic buff skills and focus on doing damage. And in long fights you really can do much, sometimes maybe as much as some pure damage dealers if you use your buffs correctly. Very useful combination.

  If the fight is short you won't do much apart from buffing your party.

  Sadly this is all just wishful thinking for now, cause noone here can answer our questions or propositions.

  I strongly agree with what you wrote, but not even Community Manager can tell us what's going to happen, nor when.

  Like always, we just have to wait and count for the best.

  Nie jestem w stanie powiedzieć kiedy ani czy możemy spodziewać się zmian - możemy przekazać feedback i sugestie, ale to RW musi je wprowadzić jeśli uznają to za stosowne.

  Ale to jak to w ogóle funkcjonuje, połączenie na linii RW - GF?. To gry które są starsze niż RoM mają lepsze wsparcie i są lepiej rozwijane.


  To jak i skąd gracze mogą się dowiedzieć, kiedy i czy w ogóle, będą mogli wybrać się na nową instancję, zdobyć staty z insty, czy poziomy szczytów zostaną jakoś zmienione? Trzeba pisać do Runewakera? Oni będą w stanie odpowiedzieć?

  Zapytam zatem ponownie:

  Kiedy możemy spodziewać się jakichś zmian związanych z systemem poziomów szczytu? Bardzo bym chciał skorzystać z nowego contentu tj. - instancja czy worldboss, a aktualnie nie jestem w stanie.

  Nie wiem nawet czy wbicie tego poziomu szczytu pozwoli mi w pełni cieszyć się instancją na hardzie, czy worldbossem.

  A jeśli tak, to o który poziom poziomów szczytu chodzi.


  Jak przekłada się poziom szczytów na poziom mobków, czy mając 100(5) w nawiasie będę mógł wybrać się na trudny tryb nowej instancji i trafiać moby?

  Czyli takie 50/50, albo coś zostanie zmienione, albo nie.

  Niezbyt obszerna ta odpowiedź, tak naprawdę nic się nie dowiedzieliśmy, a myślę że gracze chcieliby przeczytać jakieś konkrety.

  Zrobiłem quest na nowy system Poziomów Szczytu i zainteresował mnie fakt, że na drugi poziom potrzeba 130 mln doświadczenia. Nie widziałbym w tym nic złego, jednakże doświadczenie zdobywane za questy/mobki/kule doświadczenia jest w przypadku tego systemu 100-krotnie mniejsze.

  Czyli przyjmijmy, że średnio przy niezłej odpałce za mobka na inście dostanę 2,5k xp(nie liczymy bonusu z domku, bo raczej dosyć szybko się skończy). Wychodzi wtedy na to, że trzeba zabić 52k mobów, żeby wbić drugi poziom. To jest bardzo dużo mobów, długie godziny, ba, nawet dni - bicia po prostu mobów.

  Czy to nie aby przesada? Nowa instancja jest w tym momencie nieosiągalna ze względu na dużą różnicę lvli. W jaki sposób poziomy szczytów wpłyną na to? Na piątym poziomie da się normalnie próbować swoich sił na instancji? Tak czy siak, piąty poziom to niebywale odległa sprawa, gdyż nawet drugi to długie godziny bicia mobów. Czy na kolejne poziomy szczytów będzie potrzeba więcej doświadczenia? W mojej opinii przesadzone jest obniżenie otrzymywanego doświadczenia do 1/100.


  Jedno to farmienie czegoś przez 2-3h, a drugie to siedzenie po kilkanaście godzin i bicie mobów by w ogóle móc spróbować się na instancji.

  Charged chop and power of the wood spirit has no gcd, but those two skills share their own gcd. You can use them simultaneously with every other skills if you do it correctly.


  Also casted skills has no gcd.

  Celes, czemu na siłę próbujecie uszczęśliwiać ludzi tworem, który nie jest w pełni sprawny, a nawet nie jest dobrze zaprojektowany?

  Wcześniej nikt nie narzekał na launcher, czy logowanie do gry, tak teraz nawet tu potrafiliście stworzyć problem, bo widzę bardzo wiele niezadowolonych głosów.

  Tym launcherem można w łatwy sposób zabrać komuś konto i ta osoba nic nie będzie mogła z tym zrobić? Jest jakaś możliwość "odpięcia/odłączenia" konta rom, od konta gf?

  Tut mir leid für den Buff. Es war nicht absichtlich. Um fair zu sein, hat es auch unsere Seite zum Absturz gebracht. Und es waren nur zwei Spieler

  :)