Posts by Klaymen

  Że co? XD SPECJALNIE założyłeś konto, bo na burzowych ktoś za szybko zbijał moby? Taka sytuacja miała miejsce tam tyle razy, że nie idzie zliczyć, a nagle teraz ktoś konto zakłada żeby się pożalić xD


  Jak ktoś biega altem na niskim lvlu i kradnie skrzynki - nic się nie stało.

  Jak ktoś jest słaby i ledwo moba może zabić, a potem zabiera innym - nic się nie stało.

  Jak ktoś aggruje za dużo mobów, a potem mówi że były jego - nic się nie stało.

  KTOŚ ciut szybciej zbił kilka fal mobów, pomimo tego że z ostatnich fal spokojnie można było zbierać, a po to tam głównie chodzą wszyscy gracze - POWAŻNA SPRAWA, ZGŁOŚMY TO, NAPISZMY NA FORUM, DAJMY OSTRZEŻENIA, BANY xDDDDD


  PARODIA

  Aż cieszę się że nie poszedłem na ten tryb trudny xD

  Ktoś z twórców w ogóle sprawdzał, jak to wygląda i jak bardzo jest to nie do zrobienia? A nawet jeśli jest do zrobienia, to niemożliwością jest, by będąc tam kilka godzin nie dostać crasha, albo komuś może połączenie urwać i trzeba ponownie płacić? Kto by chciał na coś takiego chodzić, nikt o zdrowych zmysłach.


  Fajnie że jest coś nowego, ale to prawie tak jakby tego nie było xD Trzeba było zostawić sam tryb solo i byłoby po problemie :)

  Czas jaki trzeba poświęcić na zrobienie tego strasznego dworu jest niewspółmierny do otrzymanych nagród. Lepiej już zrobić kilka altów na ogrodzie, albo na dziennych i lepiej się na tym wyjdzie. Jeszcze gdyby aktywności w środku były ciekawe/rozrywkowe, to może jakoś by się ten nowy twór ratował, ale nie są.

  Moby są zdecydowanie przesadzone, albo nazwa danego trybu jest zła. Niektóre połączenia klas, bądź osoby z nie TOP eq nie są w stanie zbić mobów nawet w trybie SOLO, więc coś jednak nie pykło. Na easy stworki biją jak na normalu/hardzie na Grobowcu Dusz, więc nie powiedziałbym że jest to easy xD

  Sam pomysł całkiem przyjemny, ale wykonanie to nieporozumienie, szczególnie Ensia. Jeżeli poziom easy - DPS + Leczyk robi się ponad godzinę, a potem dostaje potkę przemiany na 15 minut, to ktoś tu raczy żartować xD


  A nazwa straszny chyba wzięła się od tego, że to strasznie ...(tu każdy może sobie dopisać swój wulgaryzm) dwór :D

  For lvling you can use whatever(whatever gives you more of patt/hp) to be honest, but for the end game content warrior/rogue is not very strong. Consider changing to another class combo, like warrior/scout or if you are elf - warden. And on every warrior you go full str/patt(end game ofc).

  They could just make two types of diamonds - if you buy them for real money they are unbind and if you buy them from auction house they are bind. Simple as that. That would stop people from reselling them and keep the diamonds trade healthy.

  Rycerz jest lepszy niż kiedyś, znacznie lepszy, to akurat swego czasu poprawili mu skille. Balans co do itemów płytowych im nie wyszedł raczej, bo przy instach w większości na full dps i bossach które mało co biją nikt nie będzie chodził w itemach płytowych, które tak naprawdę nic rycerzowi nie dają.

  Tak, już widzę jak RW robi ROM 2. Tego dobrze nie ogarnęli, a co dopiero nowy. Oni mają nowe projekty, ktoś by musiał im srogo zabulić żeby zrobili coś takiego jak ROM 2.


  Co do ryca, to mało kto w płycie chodzi, bo nie dość że nie daje pattu i kryta, to różnica w defie nie jest specjalnie zauważalna. Dodatkowo po co chodzić w płycie, skoro na kolczym eq też bez problemu da się przeżyć na instancji? Kolejna sprawa to potem problem ze sprzedażą eq płytowego, jest ono niewiele warte i nikt w nim nie może chodzić oprócz rycerza i strażnika/wojownika.

  Płytowe eq nie zachęca do grania rycerzem, a do kolczego zawsze jest spora kolejka, dlatego też mamy mało rycerzy na serwerze.

  15 proofs for a person for one week is nonsense tbh.

  First thing number ot proofs from the wbs should be changed, cause 5 is a joke when items on the current level cost 15. GF/RW should change lvl, hp, def/mdef of worldbosses or make proofs drop from some ini. For me sardo event was pretty good, cause people actually needed to be there and do that, rarely solo, but mostly in party with other people - that's what mmo is about, playing with other people. But for some reason they changed it - IDK why.

  I won't be writing more in this case, cause it's all just wishful thinking, cause propably nothing will change, cause in this game rarely anything changes. Players are treated like enemies or just bags of money that should be drained to the bottom.