Najdłuższy event walentynkowy czyli Urodzin w tym roku nie będzie :D

Rekrutacja do zespołu RoM PL została otwarta! Więcej informacji: Rekrutacja do zespołu RoM.
  • Chyba Runes of Magic w tym roku jest mocno zakochany i niegrzeczny :P, ponieważ wydawca gry zafundował nam naajjjjdddłłłłuuuuużżżżższy event Walentynkowy w historii Runes , oraz chyba nie planuje wprowadzić nam eventu urodzinowego :D. No chyba ze ktoś im tam kalendarze podtentego i nie zauważyli ze już prawie 19.03 ( dzień "urodzin" RoM ) :D:D:D:D:D.


    Aż strach pomyśleć co będzie później , może Wielkanoc bez eventu wielkanocnego , notabene święta są 04.04 wiec mogą się nie wyrobić z jego wprowadzeniem . przecież to tylko za dwa tygodnie .....



    No cóż pewnie cały team zajęty jest wymyślaniem jak by tu jeszcze trochę kasy wycisnąć z pozostałej garstki graczy :cursing::cursing::cursing::cursing::cursing::cursing::cursing::cursing:

  • Dotarło do teamu, że gra umiera i nie ma co świętować, więc nie ma festiwalu.


    A poza tym za dużo leciało darmowych rzeczy dostępnych tylko w IS także tego...

  • ja już doszedłem do jedynie słusznego wniosku i wobec arogancji wydawcy juz nigdy nie doładuje konta diamentami jak oni mnie tak ja im nara!!!!!!!

  • oraz chyba nie planuje wprowadzić nam eventu urodzinowego

    Wprowadzenie Festiwal Urodzinowego jest w tym roku opóźnione, jednak wciąż jest on planowany. Mamy nadzieje, że w przyszłym tygodniu będziemy mogli przekazać więcej informacji na ten temat.

  • Taa, już to pisałem na discordzie, że tegoroczny event urodzinowy będzie w przyszłym roku XD - na ostatnim połączonym serwerze :(


    Pozdrawiam,

    B.

    (Prawie zbanowany, jeszcze ciut, ciut i…)

    "Cenzura jest potrzebna.

    Cenzurowanie jest sztuką.

    Dobry cenzor powinien być artystą.

    Poza tym to jest gra."


    Ucieczka z kina "Wolność"

  • Wprowadzenie Festiwal Urodzinowego jest w tym roku opóźnione, jednak wciąż jest on planowany. Mamy nadzieje, że w przyszłym tygodniu będziemy mogli przekazać więcej informacji na ten temat.

    Mam nadzieje ze wprowadzenie tego eventu nie będzie opóźnione tak jak "wyprowadzenie wojen z Beta" ( co tez jest planowane od kilku lat ) bo przy waszym "planowaniu" może się okazać ze doświadczymy tego eventu za rok albo dwa albo nie daj Boże na 15 urodziny :D:D:D:D.

    Znamienne jest właśnie Twoje stwierdzenie ze event jest "planowany" a nie ze event będzie wprowadzony tylko z opóźnieniem.


    a tak poza tematem mam pomysł na nowy event z udziałem teamu RoM :D. Marsz pokutny z logar do Ystra ( Shame ; Shame ; Shame ) 8)

  • Wprowadzenie Festiwal Urodzinowego jest w tym roku opóźnione, jednak wciąż jest on planowany. Mamy nadzieje, że w przyszłym tygodniu będziemy mogli przekazać więcej informacji na ten temat.

    A bo czemu jest opóźniony? Bo jesteście tak nie ogarnięci że nawet juz teraz urodzinowego eventu nie można wprowadzić zgodnie z planem ? bo co bo nie ma gobo RW nie przygotowało czy jak zwykle macie to wszystko w dupie ?


    śmiech na sali :D:D:D:D:D:D:D