Posts by Gienek

  No i niestety po tygodniu problem nadal występuje.

  Nie pomaga:

  - reinstalacja gry, Gra sie instaluje , updejtuje a potem ciagle komunikat o niezgodnej wersji.

  - klienta GF, Klient sie instaluje aktualizuje sprawdza pliki i wyskakuje komunikat o niezgodnej wersji.

  - podmiana plików. Ciagle komunikat o niezgodnej wersji, bo klient sobie ściąga je skądś i podmienia z powrotem xd


  Moze dzisiejsza konserwacja cos naprawi :D

  Niestety podmiana plików nic nie dała :( , opcja napraw również, jak również przeinstalowanie gry .


  Wogółe pierwsze co zrobiłęm to uzyłem napraw , a potem zainstalowałęm gre ponownie ....

  Witam


  Gdzie i w jakiej formie mozna zgłaszać używanie niedozwolonych modyfikacji podczas wojen ?


  Chodzi mi o :


  - przechodzenie przez rożnego rodzaju bariery ( mury, bramy, budynki)

  - umieszczanie "przeszkadzajek" w miejscach niedostępnych dla normalnego gracza ( wewnątrz wież, wewnątrz bram i murów)

  - targetowanie i używanie skili wymagających targetowania poprzez bariery ( mury, bramy, podłogi, sufity)

  - używanie modyfikacji typu "flyhack" "antyfear" , modyfikacji umożliwiających widzenie postaci ukrytych przez klasy nie mające wykrycia

  Zawsze maja 50% szans ze wgrają dobry hahaha :D , jak sie nie uda , wgrywają raz jeszcze ( a my czekamy) ale potem juz mają łatwiej bo zostaje im tylko jeden do wgrania , chyba ze pomylą i wgrają ten sam co poprzednio hahahaha :evil:

  Nie, po prostu jest to jakby kolejna wersja patcha o tym samym numerze :)

  Wraz ze zmianą na patchowanie przez GF Launcher, zmienił się nieco proces i RW daje "wersje" danego patcha - kilka maintenancy temu tak samo mieliśmy "dwa razy" ten sam numerek.

  Jak rozumiem wgrywacie nowa porcje lagów i crashy , a jak sie okazuje ze gracze jeszcze jakoś umieja grac to wgrywacie kolejna porcje :D :evil::P8):love::saint::):);)

  W tym roku nie planowany jest event na Dowody Mity, w takiej formie w jakiej był poprzednio.

  A można uzyskać informacje w jakiej formie będzie planowany w tym roku , a w jakiej formie w przyszłym ? I czy znowu będzie do wykonania tylko przez postacie z maksymalnie ulepszonym ekwipunkiem a zwykli gracze będą jak zwykle zdani na kupowanie ich na AH za kosmiczne ceny ?


  Czemu nie zrobicie usprawnienia by mity wpadały automatycznie do portfela walut po podniesieniu ( zapobiegło by to handlowi mitami na AH) i zmianie by mity z WB wypadały każdemu z party w ilości np 2 sztuk, przy jednoczesnym ograniczeniu ze maksymalne party na WB to np 6 osób.

  Lub wprowadzenie wymiany innych walut na mity ( kawałki lustra, pamiatki, łuski ) , w jaki sposób "zwykli" gracze mogą zdobyć lepsze staty skoro rynek mitów jest zmonopolizowany przez kilku graczy którzy ciągle zbijają hardowe bossy w kilka min po ich pojawieniu się.

  W związku z nie wprowadzaniem w tym tygodniu nowej zawartości gry może była by możliwość przekazania do działu zajmującego się wprowadzaniem zmian / naprawą błędów prośby o naprawienie błędu związanego z brakiem możliwości dodania do systemu bonusowego tytułów za zaliczenie stref od "Wybrzeża Rozpryskującej Rzeki " do "Vortis" ( Tytuły nie posiadają przyporządkowania do poziomu odznaki IV i brak w nich dodatkowych statystyk które powinny być wg. bazy danych.) . Dodatkowo dopilnowanie by tytuł za zaliczenie nowo wprowadzanej strefy był również tam dodany.


  Przydało by się by brakujące i niedostępne receptury i karty zostały również naprawione.


  Powyższe sugestie były poruszane wielokrotnie na forum i przekazywane odwiedzającym serwer Game Master, i brak jakiejkolwiek reakcji.


  Niektóre receptury czekają na dodanie już od ponad 7 lat!!! ( zostały usunięte z dropu skrzynek na minigierkach i nie zostały dodane nigdzie indziej) a Wy zajmujecie się wprowadzaniem "przeszkadzajek" typu konta GF zamiast zajęciem sie sprawami które "bolą" graczy.  Bo tak na koniec to chyba sugestie, prośby i uwagi graczy powinny być dla Was wyznacznikiem tego co oczekujemy , a nie pomysły na to w jaki sposób wyciągnąć jak najwięcej kasy od pozostałej tu jeszcze garstki ludzi. No chyba że to przemyślana strategia na wyciągniecie jak najwięcej z upadającego tytułu, bez zwracania uwagi na to czego oczekują wasi klienci.

  Witam


  Czy możecie sprawić by wraz z nową strefą i planowanym podniesieniem maxymalnego poziomu ( o ile jest to planowane bo narazie jest to jak Yeti ) producent gry zmienił klienta na wersje 64 bitową zgodną z najnowszym windowsem i obsługującą wiecej niz 2Gb RAM ?


  Dodatkowo prosił bym o informacje czy wogóle planowane jest podniesienie poziomu zbieractwa zwierzątek do poziomu powyzej 61 , czy po podniesieniu maksymalnego poziomu postaci podniesiony bedzie równiez poziom zbieractw/rzemiosla/sadzenia.


  Czy wogóle mozemy uzyskać informacje czy wogóle planowany jest taki update i co bedzie zawierał ?  Bo jak na razie to od poprzedniego lvl up karmicie nas tylko pustymi obietnicami, wiem ze wam sie skomplikowała sytuacja po rezygnacji Runewalkera z rozwijania gry ale chyba jako operator gry mozecie jakos wymóc na wydawcy to co powinniscie dostac od niego ( strefa 102 jest przeciez gotowa od ponad roku a inni operatorzy gry mają zagwarantowany content do 120 lvl )

  Popieram , z poziomu lauchera powinna byc opcja usunięcia konta, nie odłaczenia od accountu tylko usuniecia. Mam utworzone automatycznie 5 kont , na których nie ma postaci i tylko mnie myla bo generowane sa nazwy zawierajace orginalny mail.