Gashe z okazji 10 urodzin

  • Skoro włączyliście bufka żabi maniak i gashe na " 9 urodziny " śmiech na sali xD to czemu gashe , pecik kwiatek i certy lecą tylko na nowe postacie tzn takie które w tamtym roku nie brały udziału w urodzinach a stare postacie które posiadam od kilku lat dostają tylko bufka żabi maniak i 1 certyfikat? nie ma co postaraliście się.. żenua

  • ?? Ja tam ani jednej gashy i buffa żabi maniak jeszcze nie dostałem na żadną postać xDD


    Myślałem że to dopiero od 19, tak ktoś pisał xD


    Quote

    Kostiumy dla legend: Największe podziękowania należą się honorowym weteranom Taborei. Jeśli Wasze konto w tym roku także zaliczy 10 lat istnienia, to w ramach nagrody otrzymacie ekskluzywny pakiet kostiumu "Legendy Taborei". Jeśli jesteście z nami od co najmniej 7 lat, to otrzymacie pakiet kostiumu "Bohater Taborei".


    A te pakiety to kiedy ??

    Edited once, last by thormord: By nie pisać, post pod postem xd ().

  • jest buff i gasha ... na 9-te urodziny ... poziom zażenowania którego się nie spodziewałem ...

    "Mamy dobry team,

    wybitnych specjalistów,

    wydawca robi co może,

    a graczom żyje się coraz lepiej"

  • odpowiedź dostaniesz mooooże w poniedziałek :D


    poza tym daj sobie spokój, taki syf leci, że nie warto ...

    "Mamy dobry team,

    wybitnych specjalistów,

    wydawca robi co może,

    a graczom żyje się coraz lepiej"

  • Mam pisać do suportu jak nie dostalem gashy na żadnej postaci ,na żadnym koncie?


    xDDDDDDDD

    Gashe i pakiety z pecikiem lecą tylko na nowe postacie które nie uczestniczyły w evencie rok wcześniej na stare nie lecą i chciałabym wiedzieć dlaczego ?

  • Jesteśmy za starzy na gashe na 10 urodziny to nam się nie należą :D:D

    Tak poważnie już to też nic poza certyfikatem nie dostałem, to jestem rozczarowany brakiem mimo że nie leciały z niej jakieś przydatne itemki ale jednak była ...

    No chyba że my zamiast gash dostaniemy te jakieś skiny zamiast gash 8o8o8o

  • Ej tam noo....


    No pomyślcie.


    Jesli dla "starszych wyjadaczy", zapowiada się jakiś lepszy "wypas", który dopiero nastąpi...

    Co z tymi wszystkimi "steamowiczami" itp.


    To pięknie, że o nich pomyśleli i cosik dla nich leci.

    Ja wiem, otworzyłem jakieś gashe i nic intratnego dla mnie nie spadło, ale dla początkującego, to nie lada bonusik.


    Tyle żalu o itemki dla "początkujących"... wstydźcie się. I nie zawiść-cie. Szkoda na to energii, w dodatku przeobrażanej w czyste zło.


    Poczekajcie "grzecznie" na swoją kolej ;)


    Wiosna idzie, świat jest piękny :):):)

    Taborejski też.

  • Przepraszam bardzo - gdzie jest informacja o zróżnicowaniu "prezentów". Mam się tego domyślić, czy z gwiazd wyczytać?

    Nie mam żalu, zawistna nie jestem i jakoś się nie wstydzę:)

  • Raczej im się bugnęły, bo na jednym koncie, które jest starsze niż rok (w poprzednim evencie postacie brały udział) wpadła gasha. Na innym nie :F


    EDIT:

    wychodzi na to, że gashe wpadają tylko postacie, które nie mają wysokie poziomu. Nie ważne czy stare, czy nowe.

    Edited once, last by Razz ().

  • Teraz lognąłem więcej postaci i na nie których lecą, a na niektórych nie :/ Coś im ostro się popsuło? Czy to taka losowa gra? Raz wpada, a raz nie? xd

  • Razz...

    Na tych "starutkich" kontach, mam postaci 3, 5 lv.. (po fuzjach tak zostało)... i nic nie leci...

    Być może to zróżnicowanie wieku postaci + wiek serwera z którego pochodzi (wiek utworzenia postaci). Ale wlazłem na postać 3lv na bardzo starym koncie i nic nie poleciało (gasha, kwiatek, "petardy" ;) ). To nie koniecznie są błędy.


    PS


    Wczoraj nie miałem zbyt wiele czasu, tylko cześć swoich postaci "obskoczyłem"... ale te zdzisiejszego świtu (os ok 5.00), załapały się jeszcze na "wczorajszego" (od północy dziś do 6.00) żabiego maniaka + dzisiejszego (co dało im 2 lv).

  • Skoro gashe lecą na nie na wszystkich postaciach niezależnie od wieku konta/postaci/lvl to jest to błąd. Bo teraz kilku znajomym wypadła gasha na wysokolvl starej postaci. WTF???

  • 3 postacie z lvl 100/70, 100/100, 100/60 - na każdej z nich dostałem gashe - nie pytajcie jak to działa bo chyba nikt nie wie

    "Mamy dobry team,

    wybitnych specjalistów,

    wydawca robi co może,

    a graczom żyje się coraz lepiej"

  • 3 postacie z lvl 100/70, 100/100, 100/60 - na każdej z nich dostałem gashe - nie pytajcie jak to działa bo chyba nikt nie wie

    To ja już nic z tego nie rozumiem. No chyba, że masz te postaci na stosunkowo "świeżych" kontach, bo to nie jest byt trudne w obecnym stanie gry, polecieć szybciutko do setki.