Posts by Skjender

To ja też podsumuje krótko:

1. System napisany na kolanie w pośpiechu, zerżnięty z innej gry. Sama mechanika jest okej ale JAK ZWYKLE kompletnie skopane wykonanie.

2. Ograniczenie expa na poziom szczytu w wysokości 1/100 jest absurdalna. Kto to kur.. wymyślił ? XD Wbijasz 130kk expa a tak naprawdę wbijasz go 13kkk.

3. "Profity" za wbijanie poziomów szczytów to istny sabotaż..

4. Współczynnik znalezienia złota ? Jakie złoto ? gdzie ? kiedy ? Może RW chciał poziomy szczytu dodać do Guardians of Ember, ale mu się gry pomyliły.

5. Uzależnienie poziomów szczytów od jedynego elementu ENDGAME jaki oferuje ta gra, czyli instancji uważam za farsę. W tej chwili zatrzymaliście rozwój jakiegokolwiek endgamowego gracza na rok czasu albo i dłużej. Pewnie każda kolejna instancja będzie już od tego uzależniona.

Pocieszam się tym, że prawdopodobnie zmienicie to, ale pewnie minie pół roku zanim tęgie głowy wymyślą co tu zrobić. Quest na ostatniego Bossa na Belathis, który blokował wszystkie późniejsze mapy zmieniliście, więc cała nadzieja że przemyślicie to co wprowadzacie.

Nowy System Poziomu Szczytu został dodany.

• Gracz musi osiągnąć poziom 100 na głównej jak i pobocznej klasie.
    • By odblokować System Poziomu Szczytu, gracz musi ukończyć zadanie "Przejście Granicy Szczytu" od NPC Leya Peak.
    • Doświadczenie Poziomów Szczytu zdobywane przez gracza odpowiada 1/10 normalnego doświadczenia.
    • Obecny maksymalny poziom Poziomów Szczytu wynosi 5. W przyszłych aktualizacjach, maksymalny poziom będzie zwiększany oraz dodany zostanie ekskluzywny ekwipunek Poziomów Szczytu.

Nie wiem na czym to będzie polegało, ale jeżeli to jest to o czym myślę to będzie to świetny system niespotykany w grach MMORPG.

Kiedy nowy pacz ? Miał być jesienią, ale którego roku ? :E

Fioletowe skrzynie - itemy typu mały pakiet oczyszczenia, talon misji dziennych trafiłem

Czerwone skrzynie - jakieś śmieci typu kolorowe potki na siłę, zręczność itp

Ogólnie beka bo będąc dwa razy w labiryncie udało mi się znaleźć tylko jedną skrzynię czerwoną i dwie fioletowe

Z tego bossa co ma 500kk HP wiadomo już co leci ? :E

mimo wszystko ja i tak wam nie wierzę za grosz. Swoją drogą jeżeli rzekomo RW "pracuje" nad nową zawartością to na przyszłą mapę - Chassizz poczekamy znowu rok albo lepiej.

Cóż możesz nam nie wierzyć, Twoje prawo. ;)

Co do kolejnej części chaptera, to obecne plany wydawnicze zakładają ten rok, więc mam nadzieję nic nie ulegnie zmianie ;)

Grając w Runes of magic blisko 10 lat mam prawo wam nie wierzyć w kwestii jakichkolwiek zapewnień/obietnic/informacji. Jak już tak zakładacie to byś chociaż mogła napisać czy jesień czy zima XD

to byt i kolegów w EU zazwyczaj jest juz policzony

Jako ciekawostkę możemy podać, iż nie zawsze tak to wygląda. Przykładem jest gra 4Story, również wydawana przez naszego wydawcę. Międzynarodowe serwery producenta (Zemi) zostały niespodziewanie zamknięte, zaś europejskie serwery Gameforge'a wciąż działają nie przerwanie od jakiegoś czasu.

Azjatyckie serwery RuneWaker'a to były jak nazwa wskazuje - ich serwery, więc mogli samodzielnie decydować o ich stanie, przyszłości etc. Podjęli natomiast decyzje o ich dezaktywowaniu, jednak prac nad samym produktem nie porzucili i pracują aktualnie nad nowościami dla nas.

Nie ładnie tak kopiować posty z niemieckiego forum. W ogóle polecam czytać niemieckie forum, o wiele więcej informacji użytkownik jest w stanie się dowiedzieć niż tutaj. Tam przynajmniej wypowiadają się ludzie kompetentni (CM DE czy GAME ADMIN) a u nas Celes tylko lajkuje posty, offtopuje albo nic nie pisze. Na niemieckim forum CM zapewnił że gra będzie dalej rozwijana i RW pracuje nad nowym chapterem, ale mimo wszystko ja i tak wam nie wierzę za grosz. Swoją drogą jeżeli rzekomo RW "pracuje" nad nową zawartością to na przyszłą mapę - Chassizz poczekamy znowu rok albo lepiej.

Witam ponownie,

Z informacji które posiadamy: owszem RuneWaker zamyka swoje własne serwery tajwańskiej wersji gry, nie ma to natomiast żadnego wpływu na sam produkt, bądź działanie europejskich serwerów. Prosimy się nie martwić nasze serwery pozostaną otwarte, zaś aktualizacje wciąż tworzone i wydawane. Ponadto trwają również pracę nad nowym Chapterem, w związku z tym prosimy o cierpliwość i oczekiwanie na nowości!

No fajnie fajnie. Żeby te info nie okazało się od czapy, byleby coś napisać i "uspokoić" graczy.