Przerwa Techniczna oraz patch - 27.11.2018

  • Celes

    Co wprowadzacie potajemnie (jakie zmiany,poprawki) w tym patchu, że potrafił sie Wam wysypać patch, który z roku na rok wygląda tak samo?

    Jak może posypać się coś co jest powtarzane cyklicznie i wgrywane co roku nie sprawiało problemów?

    Jak czujecie sie na siłach przed przyszłym wprowadzeniem strefy (mam nadzieje, że jednak będzie) na ile będziemy musieli sie nastawić podczas konserwacji... dwa dni/trzy?

  • Co wprowadzacie potajemnie (jakie zmiany,poprawki) w tym patchu

    Na przykład dziś dodali pakiet z tytułem Bohaterska Ręka Równowagi na Korris, więc prawdopodobnie mają zamiar dotrzymać złożonej kiedyś obietnicy

    Quote from Celes
    • [Główna Linia Fabularna] Przedmiot wymagany do wykonania zadania "Udaremnienie Obrzędu Odpędzenia" nie jest możliwy do zdobycia przez co nie można wykonać zadania. Zostało to już zgłoszone do Runewakera i oczekujemy na poprawkę.
    • Misję "Udaremnienie Obrzędu Odpędzenia" można ukończyć w alternatywny sposób, jednak należy zwrócić uwagę na fakt, że ukończenie jej w sposób, w jaki została zaprojektowana (przechodząc instancję) zagwarantuje dodatkowy tytuł "Bohaterska Ręka Równowagi na Korris". Po naprawie problemu, postaramy się znaleźć rozwiązanie dla graczy, którzy nie byli w stanie ukończyć zadania przechodząc instancje i musieli skorzystać z alternatywnego sposobu jej ukończenia, by móc przejść do następnych misji.

    Nastąpiła jeszcze pewna zmiana która potwierdziła moje obawy... ale o tym pewnie wszyscy się niebawem dowiemy jak już wyjdzie oficjalnie.

    [Ukończone misje: 7277] [Zdobyte tytuły: 763] [Zdobyte karty: 1969]


    RAScrn-Shot-20221112-17523236-cleanupoy.jpg

  • Jak to co droga Gabrielle. Beta-testing beta-testerów ;)

    Na cierpliwość i determinację.


    Takie gotowanie żab przed ugotowaniem serwerów nową strefą ;)


    Humorem to Polianno, humorem...

    Cierpliwość dobra rzecz.

  • Co wprowadzacie potajemnie (jakie zmiany,poprawki) w tym patchu

    Na przykład dziś dodali pakiet z tytułem Bohaterska Ręka Równowagi na Korris, więc prawdopodobnie mają zamiar dotrzymać złożonej kiedyś obietnicy

    Quote from Celes
    • [Główna Linia Fabularna] Przedmiot wymagany do wykonania zadania "Udaremnienie Obrzędu Odpędzenia" nie jest możliwy do zdobycia przez co nie można wykonać zadania. Zostało to już zgłoszone do Runewakera i oczekujemy na poprawkę.
    • Misję "Udaremnienie Obrzędu Odpędzenia" można ukończyć w alternatywny sposób, jednak należy zwrócić uwagę na fakt, że ukończenie jej w sposób, w jaki została zaprojektowana (przechodząc instancję) zagwarantuje dodatkowy tytuł "Bohaterska Ręka Równowagi na Korris". Po naprawie problemu, postaramy się znaleźć rozwiązanie dla graczy, którzy nie byli w stanie ukończyć zadania przechodząc instancje i musieli skorzystać z alternatywnego sposobu jej ukończenia, by móc przejść do następnych misji.

    Nastąpiła jeszcze pewna zmiana która potwierdziła moje obawy... ale o tym pewnie wszyscy się niebawem dowiemy jak już wyjdzie oficjalnie.

    Zamykają grę ? xD

  • Zeno no mów co to jest masz moją uwagę ;P

    W ogole to juz 2 raz w tym tygodniu sie czuje jak osioł że czekam bo serwery znowuuuu dzialaly ile godzine czy dwie i znowuuu ponownie czekamy.

    Poniżające po prostu. pewnie znowuuu nie bedzie gry do 22... nawet nie wiem czemu się łudzę... raz to rozumiem ale żeby tak sie przyzwyczajac GF nie ładnie.. oj nie ładnie..

    Gabrielle8o

  • Camist

    Added the Label Game
  • Ooo znowu konserwa na caly dzien :D:D

    "Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz."



    Marekmagikus W/M/P/S/K 90/90/88/70/75 (OFF)
    Resuctet WD/W/S/M 100/100/100/70 (ON)
    E X I L E S



  • od polnocy dzis do jutra no i caly dzien dzisiaj wtf

    Gdzie? :O


    Bo jedna rzeczy, że mamy przerwę serwerów dziś od 8:00 do teraz, a jutro od 00:30 do ok. 10:00 jest przerwa forum oraz supportu, a NIE gry, więc bardzo proszę nie mylić ;)

    tumblr_p2yqqdl1UT1r6d0kro2_r1_500.jpg