Nowe forum - Dyskusja

Rekrutacja do zespołu RoM PL została otwarta! Więcej informacji: Rekrutacja do zespołu RoM.
  • Brakuje mi na tym forum takiej funkcji jak "Subskrypcje" ze starego forum, czyli lista ulubionych wątków gdzie zawsze można jakiś temat dodać lub skasować. Póki co jeszcze mało treści tu na nowym ale w przyszłości może się przydać. Możecie przekazać gdzie trzeba, fajnie jak by dodali.


    Edit: Moje przeoczenie... jednak jest taka funkcja i można obejrzeć pod zakładką "Forum > Watched Threads", zmyliło mnie to że dodawało każdy wątek w którym się wypowiedziałem ale to też można ustawić.

    [Ukończone misje: 7277] [Zdobyte tytuły: 763] [Zdobyte karty: 1969]


    RAScrn-Shot-20221112-17523236-cleanupoy.jpg

    Edited once, last by Zeno ().

  • Witaj Zeno ,


    Taka funkcja jest dostępna również na tej wersji oprogramowania forum. Możesz z niej skorzystać używając ikonki "Manage Subscription" znajdującej się w prawym górnym rogu każdego tematu oraz działu.

    Dzięki odpowiednim ustawieniom na forum, możesz dostosować otrzymywanie powiadomień o każdym nowym poście/wątku w danym temacie/dziale.


    Aktualnie subskrybowane tematy/działy możesz przeglądać udając się do Forum>Watched Boards/Threads


    Jeśli miałbyś problem z ustawieniem tych funkcji, skontaktuj się z dowolnym członkiem zespołu forum - a postaramy się pomóc :)

  • Prosze o wytłumaczenie mi jak mam napisać wiadomość prywatną do pana Camista z pytaniem czemu on closed mój temat, na temat przerwy technicznej,

    Najwyżej będą zakładane nowe , przy każdej ok.


    P.S.Gdzie język polski tego forum, bo nie widzę? Po wejściu na kogoś, nie mam, lub nie mogę znaleźć opcji z wiad. prywatną , i wszystko jest po ang.

  • Witaj thormord,


    Aby wysłać Prywatną Wiadomość do danego użytkownika, należy udać się do jego profilu, a następnie klikając na ikonę "User" wybrać opcje "Create Conversation".


    Innym sposobem jest np. kliknięcie na ikonę "Conversations" w prawym górnym rogu, a następnie skomponowanie odpowiedniej wiadomości.


    Wspomniany temat został zamknięty, ponieważ skupiał się na ten moment jedynie na Przerwie Technicznej z dnia 28 czerwca, która się zakończyła, a dyskusja na jej temat nie była kontynuowana. Proszę się jednak nie martwić, wciąż w przyszłości chcąc rozpocząć dyskusję na temat innej przerwy możesz utworzyć kolejny temat, który w miarę upływu czasu może zostać połączony w jeden wspólny temat.


    W przypadku pytania o polską wersję forum - tak jak informowałem powyżej: Aktualnie dostępna jest jedynie angielska oraz niemiecka wersja forum, zaś sugestia co do innych/pozostałych wersji językowych została przekazana do osób odpowiedzialnych za fora w naszej firmie. Nie mamy jednak na ten moment dodatkowych informacji do przekazania w tej kwestii.

  • Razz jeśli chodzi ci o styl forum, to niestety nie mamy jeszcze nowego - musi on zostać stworzony przez odpowiedni dział i musimy niestety jeszcze poczekać.

    Czy masz może coś innego na myśli? ;)

    tumblr_p2yqqdl1UT1r6d0kro2_r1_500.jpg


  • Interesuje mnie ta zakładka "Contents", jest to dodatkowa funkcja edycji której nie ma każdy użytkownik czy wklejony surowy kod źródłowy?

    [Ukończone misje: 7277] [Zdobyte tytuły: 763] [Zdobyte karty: 1969]


    RAScrn-Shot-20221112-17523236-cleanupoy.jpg

  • Witaj Zeno,


    Jest to funkcja domyślna, którą posiada każdy użytkownik na naszym forum. Służy ona m.in do segregacji i błyskawicznego przenoszenia się do konkretnych treści w danym poście, dzięki utworzonym nagłówkom.

    Jednym ze sposobów z jej skorzystania jest użycie ikony "H" - "Headline", w górnej części pola do tworzenia posta. Następnie wybraniu odpowiedniego rodzaju nagłówka i rozpoczęcia tworzenia jego nazwy.


    Przykładowo: Wybrana funkcja "Heading 1" będzie oznaczać nagłówki, zaś np. "Heading 2" podpunkty do wcześniejszego.


    Jeśli w poście zawarte będą nagłówki utworzone za pomocą wspomnianych funkcji, nasze forum natychmiastowo utworzy "spis" - podobny do tego, który zamieściłeś powyżej.


    W przypadku dodatkowych pytań, niejasności lub problemów z używaniem tej funkcji, zapraszamy do kontaktu :)

  • szkoda że ten ktoś kto się włamał nie skasował tego syfu ;) GF zasłużył na to żeby ktoś walnął na ich serwery porządny włam i pokasował wszystko może wtedy by zbankrutowali bo ich informatycy nie potrafili by tego naprawić <3

    "Nothing is true, everything is permitted"


    The only thing GM can do is delete and close topics -GF

  • Camist

    Closed the thread.