Pierwszy Nieoficjalny Turniej PvP na Nawii - zasady, zapisy, informacje.

  • W tym wątku poruszane będą sprawy związane z organizacją Pierwszego Nieoficjalnego Turnieju PvP na Nawii. Z uwagi na konieczność zachowania przejrzystości proszę Użytkowników o powstrzymanie się tutaj od zbędnych komentarzy. Gdyby ktoś chciał się wypowiedzieć na temat tego turnieju (do czego zachęcam) - proszę uczynić to w oddzielnym temacie.



    Zacznijmy od zasad:





    Chętni do udziału proszeni są o zapisanie się w postach poniżej, podając nick zgłaszanej postaci, klasę główną i subklasę wraz z poziomami.

    Zapisy potrwają do 22 września - czyli do najbliższej soboty.

    Edited once, last by Vimka ().

  • Reynmar

    Zwiadowca/Strażnik 100/100

    The real question here seems to be "Don't you see that the Upgrade System of RoM is way to expensive? "

    To that question I would say, what is too expensive? To expensive is a price no one is willing to pay...


    by Phelan (responsible for the Community Management, Support, Localization, Facility Management and Human Ressources departments in Gameforge)


  • Czas zgłoszeń minął. Lista uczestników prezentuje się następująco:


    1. Tosssti

    2. Navika

    3. Gucio

    4. Zaveid

    5. Reynmar

    6. Dorak

    7. Gvynbleid

    8. Bellato


    Pominęłam tu zgłoszenie Melitele, gdyż był to... trol. Dosłownie i w przenośni :D


    Screen z wygenerowanych losowym ciągiem liczb od 1 do 8, oznaczających poszczególnych uczestników:





    Na jego podstawie pary do pojedynków ułożone są następująco:


    7. Gvynbleid - 8. Bellato


    3. Gucio - 5. Reynmar


    1. Tosssti - 2. Navika


    4. Zaveid - 6. Dorak


    Z uwagi na małą liczbę zgłoszeń etap rozgrywek klasyfikacyjnych, jak opisano w punkcie III zasad Turnieju, zostaje pominięty. Uczestnicy przechodzą od razy do pojedynków turniejowych (punkt IV zasad), które będą startowały od poziomu ćwierćfinału z uwagi na liczbę ośmiu zgłoszonych postaci.


    Orientacyjny termin rozgrywek turniejowych - niedziela 30 września (czyli za tydzień). Dokładne ustalenie terminu i godziny zostanie wkrótce omówione z zainteresowanymi osobami.


    A tak wygląda tabela rozgrywek:



    Edited 2 times, last by Vimka ().

  • Bardzo miło mi poinformować, że Pierwszy Nieoficjalny Turniej PvP na Nawii zakończył się chwilę temu :)


    Oto oficjalne wyniki:


    I miejsce - Dorak

    II miejsce - Bellato

    III miejsce - Reynmar


    Tabelka rozgrywek przedstawia się następująco:





    Gratuluję wygranym :) Wszystkim uczestnikom dziękuję za fajną zabawę i za poświęcony czas. Dodam od siebie, że bardzo dobrze się bawiłam, obserwując Wasze pojedynki. Ta adrenalina! :D


    Nagrody roześlę w najbliższym czasie.

  • Dziękuję Vimko za zorganizowanie nam fajnej zabawy. Dzięki za to, że chciało Ci się bezinteresownie zainwestować w to wydarzenie swój czas i fundusze. Ściskam <3

  • Hej,


    Widać, że wszystko według starej zasady: nie ważne, jak kto walczy, ważne, kto zna jurorów :)


    Klauzula antymoderacyjna: prezentowane w niniejszym poście opinie i oceny mają charakter prywatny i indywidualny,

    do czego mam niezbywalne prawo. Mając na uwadze powyższe proszę trzymać z daleka „nożyczki”. Obejmuje to również frazę

    „Pozdrawiam, B. (Prawie zbanowany, jeszcze ciut, ciut i ponownie zamilknę)” będącą opisem stanu faktycznego,

    a nie komentarzem do sposobu/trybu działania supportu i moderacji.


    Pozdrawiam,

    B. (Prawie zbanowany, jeszcze ciut, ciut i ponownie zamilknę)

    "Cenzura jest potrzebna.

    Cenzurowanie jest sztuką.

    Dobry cenzor powinien być artystą.

    Poza tym to jest gra."


    Ucieczka z kina "Wolność"

  • Bardzo przepraszam za zamieszanie spowodowane moim zamotaniem z powodu podekscytowania epickimi walkami, jakich byłam świadkiem... Krótko mówiąc, pomyliłam się w tabelce. Powinna ona wyglądać tak:




    Jeszcze raz podaję zwycięzców:


    I miejsce Dorak

    II miejsce Bellato

    III miejsce Reynmar


    P.S. Na prośbę Troooola dodam tylko, że wygrała Melitele.