Odzyskiwanie starego konta

  • Dobry wieczór.

    Minęło chyba kilka lat odkąd przestałem się logować. Chciałem zajrzeć do gry z ciekawości.
    Teraz nie pobiorę gry bez zalogowania się do gameforge client, a ten na podany przeze mnie email chce zakładać nowe konto.

    Domyślam się, że stare konto zostało skasowane/zarchiwizowane. Chyba, że jakimś sposobem można pobrać klienta inaczej i w nim bezpośrednio się zalogować używając starych loginów/haseł?

    Jak postępować w podobnej sytuacji?


    Z góry dziękuję za odpowiedzi.

  • Dobry wieczór, Geston


    Z treści Twojego postu wnioskuję, że pobrałeś już Klienta Gameforge. Jeżeli pamiętasz login i hasło do Twojego starego konta gry, sugeruję przyłączenie tego konta do Klienta GF. W tym celu użyj opcji "Dodaj konto":



    Więcej szczegółowych informacji na temat Klienta Gameforge znajdziesz tutaj:


    Nowy launcher Gameforge Client - krótki przewodnik po instalacji oraz aspektach technicznych


    Jeżeli jednak zapomniałeś danych dostępowych do Twojego starego konta gry, proszę o kontakt poprzez System Support, a postaramy się udzielić Ci pomocy.


    https://runesofmagic.support.gameforge.com/index.php?fld=pl


    Pozdrawiam -

    Salamandra.

  • Dotarłem do tego momentu, nie pamiętam hasła do mojego konta.

    Skorzystałem więc z opcji odzyskania hasła. Na mój adres email przyszedł link do resetowania.

    Po jego kliknięciu dostaję komunikat:

    "The request to change password has failed.

    You cannot request a new password since this link is no longer valid."


    Próbę ponowiłem, bez sukcesu.

  • Witaj ponownie, Geston


    W tej sytuacji ponawiam prośbę o kontakt poprzez System Support. Będziemy wówczas mogli dokonać administracyjnej zmiany hasła.

    Nadmieniam, że z poziomu forum takie działanie jest niemożliwe, stąd wręcz nalegam na wysłanie zgłoszenia. Proszę w nim podać nazwę konta gry oraz odpowiedni adres email. Przypominam, że tych danych nie należy udostępniać osobom postronnym, a tym bardziej zamieszczać na forum.


    Pozdrawiam -

    Salamandra.

  • Też mam taki komunikat. Chciałem dodać starsze konto do launchera ale widać zapomniałem hasła. mail przychodzi, klikam i ten sam komunikat się pokazuje.

    No matter how, no matter where, a way is important.

  • Witam.
    Żona, po kilku latach przerwy, również chciała wrócić do gry. Zainstalowaliśmy nowego launchera i wszystko szło ok do momentu dodania konta. Wyskoczył komunikat, że "Dodanie konta nie powiodło się". Nie wiadomo, czy konto jeszcze istnieje, czy złe hasło wpisujemy... Fajnie by było je odzyska, włożone tam było sporo kasy.
    Pozdrawiam.

  • Dzień dobry Radug1910 , Destoy


    Pozwolę sobie powtórzyć to, co napisałam w postach powyżej: w przypadku problemów z uzyskaniem dostępu do starego konta gry lub zmiany hasła, proszę o kontakt poprzez System Support. Z poziomu forum nie jesteśmy w stanie udzielić tutaj pomocy, wysłanie zgłoszenia jest konieczne.


    Jednocześnie sugeruję zapoznanie się z poniższym poradnikiem w celu prawidłowego sformułowania zgłoszenia:


    System Support krok po kroku - poradnik



    Pozdrawiam -

    Salamandra.


  • Teron

    Closed the thread.