Posts by Destoy

Ktoś mógłby się założyć że chcę się założyć o pewny zakład o przekonanie albo coś... Jednak tu chodzi o więcej...

Musicie stworzyć RoM marzeń.

Tak. Rzucam wam wyzwanie. I mówię wam że nie jesteście godni go podjąć bo WY musicie być pewni że go przejść.

I to czy podejmiecie rękawicę wcale nie zależy ode mnie, tylko od Was.

Tak więc niech znicz zapłonie!

Temat do zamknięcia.

Czy w siedzibie GF ktokolwiek ma kalkulator?

125 krwi nosorożca za 1 mit i 1 kulę expa szczytu 1kk daje 1000 memo za jedną wymianę, co daje 5000 memo na dzień przy 5 wymianach. Jeden przelot po GoH'u to 450 memo i w dobrym pt trwa 15 minut. Czyli trzeba zrobić ponad 11 przebiegów po GoH'u, żeby zebrać memo na 5 wymian. 11 przelotów razy 15 minut na przelot daje 165 minut, czyli 2 godziny i 45 minut. Czyli trzeba biegać po GoH'u ponad 2,5 godziny, żeby mieć 5 mitów. Przypisanych. Żeby mieć tyle mitów wystarczy wbić 3 WB w 3 osoby, co zajmie max 20 minut i te mity nie będą przypisane...

Co więcej, memo to jest bezwartościowa waluta, bo żadnych sensownych statów za memo nie ma i jedyne co może być przydatne za memo to laska leczykowa i sztylet na offhand dla łotra. Ale mimo chodzenia lata na instancje, nie mozna mieć więcej niż 10000 memo, bo jest limit...

Dodam że sytuacja byłaby naprawiona po zwiększeniu ilości mitów mitów o wielokrotność. Nie chcę krytykować ale GF za bardzo przesadza z utrudnianiem eventów i akcji ingame zależnych o GF (patrz np.: poziomy szczytu)

Rozumiem oddzielność podmiotu ale jakie szanse mam że jeżeli napiszę bezpośrednio do RW to mój e-mail będzie w ogóle przeczytany a tym bardziej wzięty pod uwagę? Jeżeli nie do GF ani do RW to do jakiego podmiotu mamy się zwrócić?

Skoro GF jako wydawca zbiera cięgi za RW to może pora zastosować inne środki dyplomatyczne niż do tej pory?

No to bufy na prędkość poruszania się byłyby niedozwolone

Inny pomył to taki powrót w czasie...

Zrobienie określonej instancji posiadając odpowiedni ekwipunek (lvl, ilość atrybutów)

Posty zostały połączone.

/ Vinelya

Może rajd po instancjach?

Począwszy od wiedźmy na ks skończywszy. Taki casual event... Celem sześcioosobowej drużyny byłoby wykonanie runów po wszystkich instancjach w jak najkrótszym czasie po czym nagrania z poszczególnych instancji zmieszczone na yt bądź innej platformie zostałyby zlinkowane w e-mailu. Byłaby walka o najlepsze czasy:P

Hmm... Od jakiejś aktualizacji win10 musiałem potwierdzać dostęp programów do plików.... Może też ty to masz... Gra bez dostępu do plików z zapisanymi ustawieniami nie zapisze ustawień... Ja to wyłączyłem bo problemy stwarzało. Info o próbach zapisu znajdziesz po kliknięciu ikony powiadomień na pasku zadań koło zegara.

Co do niezapisywania ustawień to ja tak nie mam jednak może pomóc wyjście z gry zaraz po wprowadzeniu zmian. A co do samych ustawień to ja mam takie:

Dobrze mi się na nich gra, craszy nie miewam za dużo, a jak są to nie z powodu grafiki, wszystko w miarę ładnie wygląda. W razie potrzeby można majstrować przy dystansie widoczności (raczej zmniejszać niż zwiększać).

-----

edit

-----

Możliwe że to są jedyne najlepsze ustawienia grafiki:P

Patrząc na system dwuklasowy widzę że połączenia różnych klas są wypatkową tych klas np.: K/P trochę leczy ale od biedy mógłby tankować jak by się sprężył i zapewni bufki, W/M to dwie klasy zadające obrażenia i je zadaje, K/W dwie klasy fizyczne których połączenie to jest tank z większymi obrażeniami (i aggro przy okazji) itd. no ale nie wszędzie wyszło im to po równo i taki mag na głównej z jakąkolwiek subką jest słaby... W grze jest ważna specjalizacja klasy (DPS, Tank, Heal) i co na przykład powiedzieć o takim P/W co ani fantastycznie nie leczy ani nie bije ale może robić to i to ale słabo... Moim zdaniem była podjęta zła decyzja odnośnie ostatecznego kształtu systemu dwuklasowego i zamiast dziwnych hybryd subklasa powinna wzmacniać na swój sposób działanie klasy głównej.

No cóż się dziwić w RoM'ie tak właściwie jest 10^2 połączeń klas, to tak jakby było 100 klas i nie każda jest grywalna a developer nie jest w stanie tego ogarnąć w 100% bo każdego by to przerosło...

A co do Toporów magicznych, lachonów fizycznych etc. sam bym się wahał ale chyba wygrałaby próba podjęcia takiego balansu bo być może zwiększyłby grywalność niektórych klas.

Rizelmine90 kolego, to co tu czytasz to są sugestie. Tworzą one tą część talii zmian które gracze by chcieli widzieć w romie. Z tej tali mogą można wybrać karty (czyli sugestie) którymi można odpowiednio dobrze zagrać tworząc kontent i wprowadzając zmiany. Ludzie chcą zmian to i pomysłów jest dużo...

Rozumiem wasz brak ambicji. To o czym mówicie też jest fajne bo można by poprawić starą wersję gry gdzie błędów było mniej a sam pomysł zagrania w romka "od początku" wręcz mnie podnieca.

Jednak ja mówię o czymś więcej. Marzy mi się stworzenie rom od początku, na nowym silniku, z lepszą grafiką, pozbawiony pewnych błędów, lepiej wyskalowanymi systemami (pet system, system walki, system statystyk i.t.d.). Po prostu marzy mi się lepszy rom...

Mój własny pomysł tak mi się podoba że sam bym chciał to zrobić ale nie mam ani funduszów, ani możliwości.

p.s.

Uruchomcie swoje myślenie i wyobraźcie sobie jak by wyglądał taki rom jakby został tworzony właśnie w teraźniejszych czasach...