Posts by Zaqes

Z tego co wiem, to... Skoro zalogowałeś się na SWOJE konto Gameforge, to twoje konta z gry powinny tam już być bez konieczności dodawania ich na nowo. Sprawdź czy logujesz się dobrymi danymi. A najlepiej zaloguj się starym loginem konta z gry i hasłem do konta Gameforge, na którym to konto powinno być.

A mi się tak przypomniało...

Czemu wraz z wprowadzeniem patcha z lvlem Szczytu zostały wprowadzone zmiany do Strażnika Honoru? Na tą chwilę ten pan oddziałuje na wszystkich w pobliżu, nie tylko na wrogów. Czy jest to zamierzone działanie czy wynik błędu?

Tak samo - gdzie się podziała informacja o wprowadzeniu poprawek? Dlaczego nie zostaliśmy poinformowani o naprawieniu Furii Sacesa czy też zmian w Czarnoksiężniku/Wojowniku i jego elitki do Cięcia? Albo zniesieniu limitu odpałek na expa w wysokości 500%? Albo zmianie Przewodnictwa Duchowego, które, po zamienieniu moobka boostowało expa, a teraz go obniża? Albo naprawieniu honorówki? Jak równiez podejrzewam, że kilku innych zmianach, których jeszcze nie odkryliśmy?

Czy stosowne osoby mogły podpytać o pełną listę zmian i poprawek z ostatniego i przedostatniego patcha oraz poinformować nas o tym czy takową listę dostaniemy czy też nie, a jesli tak, to jak ona wygląda?

Bylibyśmy wdzięczni

Podpinam się. MARTWICA jest nową epidemią opanowującą Taboreę i jest mega irytująca. Najlepsze przykłady to właśnie te wskazane wyżej. Inny wręcz wspaniały przykład widzicie na zdjęciu w spoilerze

Chyba każdy wie o co tu chodzi...

Robiąc tez Lustra dziś w nocy zauważyłem pewną zależność. Za każdym razem gdy przeniesiecie się na nową mapę, np. z Varanas na Obsydianową Twierdzę czy też wejdziecie na Lustra, i zabijecie moobka to nie będzie można podnieść dropu z takowego moobka. Jest to ZAWSZE pierwszy zabity moobek. A przynajmniej to ZAWSZE aplikuje się od czasu zakończenia ostatniej konserwacji, po której problem się nasilił, a sam błąd zaczął występować po wprowadzeniu ostatniego patcha. I dlatego właśnie taka Królowa czy Olbrzymi Strażnik leżą sobie martwi i będą leżeć, tym samym blokując możliwość zdropienia karty czy też wykonania questa.

Z tego co mi wiadomo to również Salamandra zbierała informacje o tego typu moobkach. Miło by było dowiedzieć się dlaczego oraz czy macie jakieś informacje czy wytyczne jak sobie z tym radzić. Również bylibyśmy niezmiernie wdzięczni gdybyście poinformowali osoby odpowiedzialne, że problem ten ma dość spore znaczenie dla graczy i w znacznym stopniu utrudnia grę(na dłuższą metę może brakować moobków do zabijania...).

To są normalne problemy z tą grą własnie przez... Złe ulokowanie pamięci z powodu złej optymalizacji.

Pod Esc wejdź w Ustawienia Audio i Wideo i poustawiaj MAKSYMALNIE tak: fa7dbedbcfb669c7e78b2394021d03ee.png

Paski nie mogą być dalej niż na zdjęciu. W przeciwnym wypadku czekają cię właśnie crashe i te ostrzeżenia. Co prawda nadal będą się zdarzać, ale zdecydowanie rzadziej. Najbardziej crashogenny jest dystans widoczności. Jeśli nadal będziesz miał problemy to najpierw obniżaj Dystans widoczności. Oczywiście wszystko co jest odznaczone również ma być odznaczone u ciebie(wyjątkiem jest Skala UI - to włącz lub wyłącz i ustaw sobie wedle życzenia)

To jest klata akurat, i nie ma chyba żadnego związku z tym że nie da się włożyć do skrzynki w domu.

Do skrzynki owszem, ale na pokojówkę to już problem :P Itemki często maja pozamieniane ikony, więc lepiej przeczytać z opisu itema co jest czym...

Natomiast co do skrzynek... Nie mam pojęcia. Nie losuję tych itemów, więc trudno mi powiedzieć. Wyskakuje ci jakiś konkretny komunikat o błędzie?

To mamy nowego celebryte na serwerze xD Gratki i w ogóle. A teraz prosze o realizację talonu na Hudrusa xD Zapewnie bonus -100% do expa xD

I jeszcze proszę zmienić ilośc expa na kolejne poziomy, bo wam chłopak zejdzie przed kompem xD

Niestety nie zaobserowałem jak często trafiał mój Chiron, bo byłem zbyt zajęty leczeniem i przeżyciem na drugiej postaci :D Poza tym mój Zwiadek ma lvl 60, więc brak elitki 70 na jakimkolwiek połączeniu z nim na subie :P

5. Czy poziom szczytu działa na zwierzęta przyzywane przez klase strażnik? To,że dębowy wędrowiec trafia zawsze to każdy wie, ale jest takie połączenie jak strażnik/zwiadowca gdzie centaur Chiron już nie zawsze trafia, a zwłaszcza gdy przeciwnik ma większy lvl.

Jeśli ten system nie działa na te zwięrzeta, to właśnie zabiliście topowe połączenie pod dps, bo centaur nigdy nie trafi w przeciwnika o 12 czy w przyszłości nawet więcej poziomów wyżej.

Odpowiem ci na część tego pytania. Otóż... Centaur Chiron trafia. Nie zawsze, ale trafia. I to bez wbitego poziomu 101(czyli poziomu po oddaniu questa)