bezgraniczne kamienie do broni

  • nie inwestujcie w bezgraniczne kamienie do broni,mnie tak naciągneli że na 50 wbić jestem 4 plusy do tyłu, to jest ewidentne naciąganie ludzi na kase

  • Ermm... "naciągnęli"? Znaczy, przyszli do Ciebie z Gieefu i przekonywali "kup, kup, będzie fajnie" albo coś w ten deseń?

    Przecież każdy dobrze wie, że te plusy wchodzą jakby chciały a nie mogły. Podziwiam tych, którzy wbili coś na 25+ Albo mieli wyjątkowe szczęście, albo uparci jak diabli, albo nababy jakoweś, albo do reszty poszaleli. Albo wszystko na raz :D

  • XD 50 plusów kupił i wielki płacz, ZIOMEK tu sa ludzie co kupowali tego w setkach jak nie tysiącach sztuk by powbijać +30, a Tobie przy 50 sztukach się dziwisz,że się nie udało :D:D, przy których end game gracz by nawet nie zaczął plusować 1 itemka

  • nie inwestujcie w bezgraniczne kamienie do broni,mnie tak naciągneli że na 50 wbić jestem 4 plusy do tyłu, to jest ewidentne naciąganie ludzi na kase

    Jak naciągnęli kazali Ci kupić? bo jak nie to skasują Ci konto czy coś ? Sam się naciągnąłeś, i teraz masz pretensje do całego świata tylko nie do siebie.

  • sam je kupowałem swego czasu i kupowałem ich w tysiącach i przy 50 to jeszcze nic xD poznasz może ból kiedyś jak w setkach będziesz tracił i otrzymasz +21 :D