Posts by Zaqes

Despite the problems with servers and the result of draw want to say THANK YOU to guild Unbreakable for Fair Play behaviour :) See you next time - hope without problems :)

And as the main thread is blocked I created this one. Please, delete it in next 2 days if necessary or just move it to the Main SW thread :)

Guild Mlekolaki

A ja mam pytanie:

Co z eventem na mity?

W tym roku nie planowany jest event na Dowody Mity, w takiej formie w jakiej był poprzednio.

W tym roku nie planowany jest event na Dowody Mity, w takiej formie w jakiej był poprzednio.

A jest w ogóle planowany w jakiejś innej formie, żeby można było zdobyć ich wystarczającą ilość? :D

Słyszałem, że plan na event jest taki:

Proszę o przekazanie sugestii wyżej 8)

I've heard there is some kind of chances to get it from a bag. This bag can be obtained as a reward from one quest in the game. And you can only obtain just 1 item(not a recipe, a material) from this Bag.
    I don't know the name of the quest. I don't know the name of the Bag. And I don't know anything specific. I just heard exactly what I wrote above :D Also I remember few years ago one person was showing on chat his orange recipe for one material(like the one you mentioned in the first spot), but don't remember which one exactly. That was Ore for sure.

Nope, there are some changes. For example now all the settings of the client are properly saved. So, for example, if you run your game in the smaller window than default resolution, the game starts now with the right proportion on your next launch.
    But... Who cares about informing us of any changes? ¯\_(ツ)_/¯ We are just players

giphy.gif

Inaczej tego nie jestem w stanie skomentować :D:D A przy "pisaniu" tego posta sie popłakałem ze śmiechu :D:D

No to stealek nie wiem... Ostatnio jedna osoba w gildii miała problem z nadmiernymi crashami. Pomógł dopiero trzykrotny reinstal gry i patchera ._.

A ja niestety nie znam się aż tak na komputerach żeby pomóc ci napisać program czy też skrypt, który wymuszał by poprawne zamknięcie gry :<

Guzik żeście naprawili.

Loguje konto1, odbieram bonus, wyłączam. Loguje kolejne konto, konto2, wyłączam. Chce zalogować na poprzednie, konto1 - no nie możesz tego zrobić, bo postać jest w grze! I tak dzieje się z każdym zalogowanym kontem, dopóki nie zrobi się restartu komputera albo z poziomu menedżera nie wyłączy wszystkich procesów związanych z gfclient, gfservice itd... To co to za naprawa, skoro wcześniej tak się nie działo za każdym razem. Owszem, czasem postaci nie można było zalogować ponownie, ale CZASEM, a teraz jest to ZA KAŻDYM RAZEM.

Jeszcze "Pozyskiwanie listy serwerów" robi dokładnie to samo, pomimo, że postać w ogóle nie została zalogowana, to i tak JEST W GRZE!!!

Bubel żeście kolejny wypuścili.

Ja tam wciąż wszystkim będę polecał przeinstalowanie GF Clienta :D Mi pomogło i nie mam więcej problemów :P

Pomyślałem, że taki temat się przyda, co by wszystko było w 1 miejscu.

Więc ja zacznę...

Widzę wartościowe poprawki wprowadzono w tym patchu

Ciekawe kto skorzysta z tych poprawek :D Pewnie ten... no... Jak mu tam było Vimka ? Ten co tak pytał i pytał, a potem robił po swojemu? :D I miał pierdyliard postaci i myślał, że nikt się nie domyśli?

No i ten nowy quest do festiwalu... Mmmmmmm... Na bank będzie ciekawy ten event teraz :D

p20NOH5.gif

Odpowiedzi na twoje pytania są proste:

1. Nie.

2. Nie.

Przykro mi, to jest Gameforge. Wojny w fazie BETA są odkąd tylko pamięć sięga :P I to się nie zmieni :P A co za tym idzie - nie ma co liczyć na jakiekolwiek poprawki, skoro nawet o poprawki do zwykłego contentu trudno ;)

Choć z tego co wiem, to nowe potiony są chyba troszkę lepsze po względem statystyk?

Owszem, nowe potki przemiany są lepsze pod względem statystyk. Ale starsze potki przemiany są lepsze, bo nie trwają 2 minut, a 30 minut lub, w przypadku Kamiennego Strażnika, 2 godziny. Starsze potki są lepsze, bo kupujesz te co chcesz, a nie dostajesz losowo. I raz jeszcze starsze potki są lepsze, bo kosztują bodajże 5 Dias za sztukę, a nie 90 Dias za sztukę(bo mniej więcej tyle średnio Diasów zapewne zejdzie zanim trafisz to co chcesz).

A przynajmniej mówię to z punktu widzenia gracza. Bo z punktu widzenia firmy jest zupełnie odwrotnie ;)

Tak więc nowe potki niech sobie łykają pracownicy GF. My nadal wolimy i uzywamy starych :)