Jak się dostać na poprzednie postacie ze starego Launchera ?

Rekrutacja do zespołu RoM PL została otwarta! Więcej informacji: Rekrutacja do zespołu RoM.
  • Witam.


    Ściągłem właśnie Nowego Launchera , grę od nowa na moim nowym laptopie . Loguję się po staremu na konto Game Forge , dodaję konto do Launchera , wyskakuje lista serwerów , wchodzę na serwer i nie widzę swoich postaci.


    Od kiedy jest nowe wejście na grę ?

  • Z tego co wiem, to... Skoro zalogowałeś się na SWOJE konto Gameforge, to twoje konta z gry powinny tam już być bez konieczności dodawania ich na nowo. Sprawdź czy logujesz się dobrymi danymi. A najlepiej zaloguj się starym loginem konta z gry i hasłem do konta Gameforge, na którym to konto powinno być.

  • Po zalogowaniu na nowego Gameforge wciśnij strzałkę obok napisu GRAJ w celu aktualizacji wszystkich kont


    A jeśli to nie pomoże to musisz po kolei dodawać konta i je aktualizować



    Posty zostały połączone.

    / Vinelya

  • Po zalogowaniu na nowego Gameforge wciśnij strzałkę obok napisu GRAJ w celu aktualizacji wszystkich kont

    Szczerze ci powiem pierwsze słyszę. Logowałem na laptopie niedawno i wszystko po zalogowaniu na konto GF miałem gotowe

  • Dziękuję wszystkim za pomoc. Oczekiwałem odpowiedzi w nocy. Niestety z rana uporałem się z problemem.

    Wszystko już działa


    Żebym wcześniej wiedział że załapie mi "Po staremu" Login i hasło z gry , na kliencie GF , zrobiłbym to od razu.

    Niestety miałem wcześniej konto GF po staremu jak i po nowemu. Problem był z dołączeniem do konta GF , ale po próbach wszelakich kombinacjach , jest prosty sposób by powstało konto GF , bezpośrednie logowanie kontem z gry "Po staremu"


    Problemy są tylko przy odzyskiwaniu haseł , ze starej strony + hasło dodatkowe.

    W takich sytuacjach pisać tylko do Supportu.

  • Vinelya

    Closed the thread.