Posts by Skjender

    No hej, jak tam negocjacje z RW ? Sądząc po tym ile czasu już minęło od tych śmiesznych informacji, RW chyba okazuje się twardym zawodnikiem w negocjacjach xD

    W tamtym roku był jeden event z szukaniem skrzynek i robieniem screenów. Serio ktoś myśli że nagle wyskoczą z kapeluszem pełnym eventów ? Imo nie będzie żadnych eventów, prócz śmiesznych PD/PT/DROP dla noobów.


    Jeżeli się marzy o wakacyjnych eventach to takie wydarzenia powinno planować się przynajmniej kilka tygodni przed wakacjami i powinny ruszyć z początkiem wakacji stopniowo w każdym tygodniu aplikować co innego. Jednakże GF jest na to zbyt mało bystry, mówiąc łagodnie.

    Wystarczy poczytać co Celes pisze, ewidentnie dziewucha nie ma o niczym pojęcia, nic nie wie ale pisze że będą xD

    No fajnie, w tym momencie ROM pozbył się swojego jedynego elementu endgame jaki oferuje czyli najwyższą instancję, pies trącił czy działała ona poprawnie czy nie.

    Twoja narracja przypomina mi tą z okolic 2012-13 roku, gdzie wszelkie nieścisłości, konflikty czy dramy na forum mierzyło się osiągnięciami w robieniu inst bądź ich nie robieniu oraz eq, które ktoś posiadał, <edit> To forum dyskusyjne a nie miejsce do łechtania ego.



    Usunęłam obraźliwą treść.

    / Vinelya

    tak . na serio . poniewaz pisze to ze swojej perspektywy i gildi w ktorej sie znajduje . mnie sie tam podoba . Wy byscie chcieli tam isc , full dps , 25-30 minut i po inscie . obecnie jest do zrobienia i fajne w tym jest to , ze trzeba ja zrobic taktycznie :]

    Dyskusja o Patchu 7.4.0.2897 Chapter VII - Chassizz itp. itd. etc.


    post nr#53

    Twój kolega z gildii ma inne zdanie na ten temat XD To że jest w jakiś tam sposób do zrobienia nie znaczy że instancja jest grywalna i działa poprawnie.

    Witam, wszystkich!
    Mam tylko takie pytanie, ale najpierw opowiem o sytuacji o co chciałbym dokładnie zapytać :).
    Kiedy nowy chapter gry?
    Od samego początku gry towarzyszyły nam Chaptery gry, czyli inaczej Rozdziały co każdy rozdział jakiś Trailer cinematic zapowiadający co nowego nowe instancje bossy world bossy mapy, a teraz? Teraz nie ma nic dodają nowe mapy instancje WB i nie ma tego klimatu jak kiedyś fabuła gry nie była dalej jakoś ciekawie zapowiadająca czy na prawdę twórcy gry już tak nie próbują trzymać tego klimatu Tak samo instancje nowe instancje są kopiowane i zmienianie tylko lekko tekstur i nic więcej ja wiem, że po przejęciu Gamę forgę gra już upadła była psuta niszczona z miesiąca na miesiąc coraz gorzej i większa maszynka do pieniędzy Ale moglibyście chociaż zachować ten klimat co był kiedyś już od paru ładnych lat gra stoi na tym samym Chapterze gdzie kiedyś co rok półtorej były nowe między innymi pulpity logowania były zmienianie, a teraz gra stoi w miejscu i wszystko na szybko robione instancje po bugowane mapy zero dopracowania szkoda ://. I chciałbym wiedzieć czy to już nie będzie kontynuowane albo czy możemy się spodziewać nowego rozdziału ?


    PS: Tęsknię za tymi starymi czasami gry i klimatami pozdrawiam wszystkich.

    Napisz jeszcze raz po polsku stosując składnię oraz interpunkcję bo nie da się tego czytać. Żeby się zbytnio nie czepiać odpowiem na pytanie zawarte w temacie:


    Code
    1. Kiedy nowy Chapter ?

    Nie będzie nowego Chaptera. Chapter VII to był taki marketingowy chwyt i jechanie na nostalgii.

    Aczkolwiek, jeżeli pojawi się coś takiego to NA PEWNO nie w tym roku. Jeżeli 4 miesiące nowa instancja jest niegrywalna, to absurdalnym jest dodawanie potencjalnego nowego rozdziału.

    Kto wpadł na taki wspaniały pomysł ? Przecież logiki w tym żadnej. Równie dobrze moglibyście nic nie dodawać w grudniu a wyszło by na to samo. Jedyny element endgame jako pieśń przyszłości ? Przecież to są jaja jakieś.

    Mało tego, między ostatnim content patchem a nowym minął równy rok a Ty piszesz że dostępność instancji w trybie hard to jakiś tam proces na przyszłość. Obstawiam że nie wiesz co piszesz bo Twoi koledzy z niemieckiego forum mają inne zdanie na ten temat.