Propozycje ofert w Sklepie z Przedmiotami.

Rekrutacja do zespołu RoM PL została otwarta! Więcej informacji: Rekrutacja do zespołu RoM.
  • Czy Gf zamierza cokolwiek zrobić z potencjalnie zagubionymi skrzyniami? Piszę potencjalnie, bo nadal nie mam pewności, czy rzeczywiście niektóre skrzynie nie docierają do adresata (przypuszczalnie te z tytułami), czy przesyłki z tą samą przemianą po prostu stakują się na poczcie. Podejrzewam, że liczba niedostarczonych przesyłek jest znacząca. Proszę o odpowiedź kogoś z teamu, czy ktoś zajął się analizą tego problemu?

    Czy jest ktokolwiek kto otrzymał tytuł?

  • Czy Gf zamierza cokolwiek zrobić z potencjalnie zagubionymi skrzyniami?

    Jeśli chodzi o to, że ktoś zakupił stacka 5 skrzyń ze sklepu i nie doszły to wystąpił tu błąd, że gra kasowała "nadprogramowe" skrzynki, gdyż się nie stackują w grze.


    Prosimy o kontakt z Supportem Gry i dokonamy stosownych działań :)

    tumblr_p2yqqdl1UT1r6d0kro2_r1_500.jpg

  • ?? Jakoś nie było i nie ma starych przemian, będą jeszcze w ogóle czy teraz już tylko te nowe (beznadziejne) ?

    Faktycznie nie były one dostępne w skrzynkach ani w Kole, ale poprosiłam by w niedalekiej przyszłości je ponownie dodać. Choć z tego co wiem, to nowe potiony są chyba troszkę lepsze po względem statystyk?

    tumblr_p2yqqdl1UT1r6d0kro2_r1_500.jpg

  • Jeśli chodzi o to, że ktoś zakupił stacka 5 skrzyń ze sklepu i nie doszły to wystąpił tu błąd, że gra kasowała "nadprogramowe" skrzynki, gdyż się nie stackują w grze.


    Prosimy o kontakt z Supportem Gry i dokonamy stosownych działań :)

    Z jakiego powodu skrzynki były "nadprogramowe"? Skoro miało przyjść 5 skrzyń a dotarły 4, to nie widzę tu nic nadprogramowego. Czy wiadomo co powinny zawierać zaginione skrzynie?

  • Tosia, wybacz w takim razie źle zrozumiałam - mieliśmy także problem że skrzynki do domu do magazynowania się kasowały jeśli ktoś kupił je w stacku 5.


    Niemniej, jeśli wystąpił błąd z jakimiś innymi pakietami/skrzynkami czy itemami z IS to nadal najszybciej i najlepiej jest zgłosić się do Supportu.

    tumblr_p2yqqdl1UT1r6d0kro2_r1_500.jpg

  • ?? Jakoś nie było i nie ma starych przemian, będą jeszcze w ogóle czy teraz już tylko te nowe (beznadziejne) ?

    Faktycznie nie były one dostępne w skrzynkach ani w Kole, ale poprosiłam by w niedalekiej przyszłości je ponownie dodać. Choć z tego co wiem, to nowe potiony są chyba troszkę lepsze po względem statystyk?


    Z której strony lepsze? xDDD śmiechłem, ja chce Kamiennego strażnika i cienistego strażnika, a nie jakiś szajs na 15 minut

  • Choć z tego co wiem, to nowe potiony są chyba troszkę lepsze po względem statystyk?

    Owszem, nowe potki przemiany są lepsze pod względem statystyk. Ale starsze potki przemiany są lepsze, bo nie trwają 2 minut, a 30 minut lub, w przypadku Kamiennego Strażnika, 2 godziny. Starsze potki są lepsze, bo kupujesz te co chcesz, a nie dostajesz losowo. I raz jeszcze starsze potki są lepsze, bo kosztują bodajże 5 Dias za sztukę, a nie 90 Dias za sztukę(bo mniej więcej tyle średnio Diasów zapewne zejdzie zanim trafisz to co chcesz).

    A przynajmniej mówię to z punktu widzenia gracza. Bo z punktu widzenia firmy jest zupełnie odwrotnie ;)


    Tak więc nowe potki niech sobie łykają pracownicy GF. My nadal wolimy i uzywamy starych :)

  • 1. ja proponuje item , ktory blokuje zdobywanie expa ( w innych grach nawet od GF takie cos widzialem )

    2. Plusy do 30 mogly by byc % tansze przy kupnie 10-15-20 xdd i to na stale