Brak bonusu exp

Rekrutacja do zespołu RoM PL została otwarta! Więcej informacji: Rekrutacja do zespołu RoM.
  • Wydarzenie : doładowanie 200 PD 200 PT przemieszczone na 21-28 lipca .


    Kpina z graczy. Nawet nie podali powodu. Ani przepraszam ani cmoknij mnie wd ... pę. Norma.

    Edited once, last by Grambogram ().

  • Jestem tego samego zdania. Ogłoszono to 2 godziny temu. Poustawiałem sobie tak swoje zajęcia, by w tym tygodniu skorzystać z tego bonusu. 21-28 zaplanowałem zupełnie coś innego. Kpina, to mało powiedziane!

  • Powód można znaleźć na forum > Neues Event

    Licznik PD na gierce Trening w terenie przy pewnej ilości się przekręcał i zamiast dodawać, odejmowało PD szczytu. Nic dziwnego, że przenieśli.

    [Ukończone misje: 7277] [Zdobyte tytuły: 763] [Zdobyte karty: 1969]


    RAScrn-Shot-20221112-17523236-cleanupoy.jpg

  • Powód można znaleźć na forum > Neues Event

    Licznik PD na gierce Trening w terenie przy pewnej ilości się przekręcał i zamiast dodawać, odejmowało PD szczytu. Nic dziwnego, że przenieśli.

    Zeno, ale to powinno być podane i u nas na forum, a nie tylko na niemieckim

  • The reason can be found on forum> Neues Event

    The XP counter in the Field Training game rolled over at a certain amount and instead of adding up, it subtracted the peak XP. No wonder they moved.

    sorry i invade in english. it wasnt a statement by gamemasters or developers and there wasnt one at all from them. its just me and some others wo wrote it in the german forum
    (i feel like translating the side messed with this funktion :S)

    Edited once, last by Esteem ().