Posts by Andrut

Bronoro.

Wczytując się w twoje niezadowolenie oraz odpowiedzi Terona, przypuszczam z czego mogło wynikać twoje niezadowolenie przy brak pakietu w IS przy jednoczesnym niepojawieniu się itemków z nim związanych w plecaku handlowym.

Odbieram dzisiaj ten bonusowy pakiet (identyczny jak poprzednio).

Na postaci, na której miałem zapchany plecak handlowy, bonusowe itemki nie pojawiły się, pomimo, że odebrałem pakiet a część takich samych itemków, już była w tym plecaku. Potrzebujesz 6 czy 7 wolnych miejsc, aby go w pełni odebrać a pojawiające się przedmioty nie wskakują do stosów, które już masz w tym plecaku (mozna to zrobić później, ręcznie). Przy zapchanym plecaku itemki te nie tracą się, jak zwolnisz miejsce, itiemki się pojawią (choć czasem nie natychmiast i być może trzeba przeładować to konto, aby się szybciej pojawiły).

Być może dlatego nie znalazłeś tego bonusowego pakietu w plecaku handlowym, pomimo że z relacji Terona wynika, że poodbierałeś...

Współczuję problemów Bronoro, ja swoje poodbierałem od razu jak się pojawiły - zatem nawet nie miałem okazji doświadczyć takich perypetii. Ale ja tu do innego trochę wątku który równolegle poruszasz. Co jakiś czas mam problemy z logowaniem - nawet w chwilach jak te, gdy środek nocy, a ja sobie odbieram codzienny bonus lojalnościowy. Muszę odczekiwać po każdym wylogowaniu konta, bo jak zbyt szybko wchodzę na następne - kicha - albo wyskakuje "błąd konta lub hasła", albo plansza akceptacji warunków umowy gry, albo w ogóle wszystko się wiesza, zanim cokolwiek wyskoczy. Podobnie, gdy rozmawiam z pokojówkami. Przeskakiwanie pomiędzy postaciami, wewnątrz tego samego konta, często powoduje zwis w postaci "logowanie do postaci konta". I nie wiem, czy to mój klient, którego muszę na nowo postawić, czy to takie "nowe" problemy po łączeniu serwerów.

A do tych, którzy mają wpływ na to jak gra działa. Proponuje wprowadzenie "kary", dla tych "niegrzecznych" - przetasowanie postaci na koncie (tak jak to miało miejsce po łączeniu serwerów). Już chyba miesiąc minął, a ja nadal ładu-składu dojść nie mogę, co gdzie mam (dodatkowo nazwy wielu postaci mi się pozmieniały - zatem całkiem kaszana). Choć obecność większej ilości graczy na jednym serwerze dało trochę plusów - Ja nadal, zamiast sobie pograć - porządkuję ten harmider, aby gra była dla mnie grywalna... Pewnie znów się tym zmęczę i zrobię sobie z pół roku odpoczynku od RoM'ka...

Dziękuję serdecznie Salamandro, ale z niektórymi (jak ja), czasem trzeba jeszcze trochę bardziej łopatologicznie ;)

"Aby tego dokonać, należy wejść na stronę zarządzania kontem - tą samą, gdzie są dane konta tj. adres email, opcja zmiany hasła drugorzędnego, opcja połączenia ze Steam itd."

No szukam i szukam "tej strony" i ni w ząb. Stronna zarządzania GF - no problem, ale ta?

Same + do EXP i beztalencia się tworzą. Ta polityka gry już trwa od jakiegoś czasu. Niestety. Jakoś tak sobie chyba wymyślili, że w ten sposób jeszcze bardziej przetrzebią serwery i zniechęcą nowych graczy... Nie wiem. Natomiast przeczekuję tą innowację od dłuższego czasu i trochę za długo to trwa - wygląda na wyciszanie graczy.

Jest mi niezmiernie przykro z powodu utraty nazw postaci, w wyniku fuzji serwerów.

Reguła jest taka - wyższy poziom postaci - nazwa zostaje. Paskudna reguła.

Np. moja "LOVE". Alchemiczka. Postać techniczna, którą bardzo lubiłem. Co z tego że nie powyciągana na 100(15)... 2 monty, kompletne ubranko anioła (w czasie jak je kupowałem, nie było jeszcze magicznej szafy), 2 bufujące przywoływacze za rubiny... Tego rodzaju postaci miałem więcej. Ktoś w ogóle wie dzisiaj, skąd brało się bocę, żabę czerwoną lub zieloną, albo czapkę mikołaja, która nie miała w ogóle przypisania? Mam taką na 119 HD - to lv 0

Pamiętam, jak w pierwszych chwilach istnienia polskiego serwera, łapałem nazwy...

Wiecie ile to było lat temu? Ech....

Większość przetrwała fuzje polskich serwerów, straciłem tylko jedna, czy dwie, na których mi zależało...

Teraz - masakra jakaś. Mini, Maxi, Mili, Gram, Alfa, Beta, Gama,.. w piguły tego. Nie mówię o tych typowo technicznych postaciach, jak np Gong, ale o tych przeogromnie starych, którymi czasem grałem sobie...

Większość fajnych nazw postaci potraciłem.

Gro tych postaci, które zatrzymały nazwę, to pewnie nikt już dawno nimi nie gra - ale miały wyższy poziom - i nazwa dla kogoś innego. Co z tego, że logował się pewnie wieki temu i nie zamierza pewnie w ogóle...

Smutne to bardzo.

To już było przy poprzednich fuzjach :(

Ja mam teraz nawet po 30 postaci na niektórych kontach, ale kipisz taki, że się nie da ogarnąć.

Te konta, na których było 8 i nie miałem postaci na innych serwerach też kicha (zostało 8). Techniczne konta - postaci poukładane po kolei, a tu miszmasz.

Kicha ogromna.

Niektóre bugi są czasem naprawiane (buahahahaa), a nigdy nie czytałem, by ktoś akurat ten bug zgłaszał. Bug powtarza się co roku (na tym festiwalu).

Otóż:

Co najmniej raz na dobę (zwykle podczas "wykopków" o 16-17), niektóre miejsca wskazywane przez zajączki - bugują się (nie da się ich zebrać przez cały okres aktywności niektórych miejsc wykopków, lub prawie do końca możliwości ich zebrania).

Niewiele w tej grze jeszcze bawi, zatem - skoro "wykopki" mają jednak popularność - może by tak w końcu to naprawić.

Jak widać na załączonym do gry "obrazku", RoM świętuje dłuuugi uziemiony weekend promocją (ubogą i krótką) na to, co można zdobyć piriusami. Aha... no jeszcze Wielkanoc można obchodzić, ale tylko jako event. Gratki.

Tego rodzaju "podpowiedź", wymaga poznania twoich preferencji co do stylu gry. Ta powyższa jest bardzo słuszna, jednak nie uwzględnia faktu, że do twojego "endgame", trochę czasu minie a tu może pojawić się "nerfienie" (nierzadka sprawa w grze) czy nowe obszary z innymi wymaganiami (buahahahahaa).

Nie było mnie jakiś czas (przerwa w grze fajna rzecz). Trochę spóźniony, ale wpadłem na urodzinowy "poskrzynkować" w Ukrytym Ogrodzie. Hmmm. Czułem się trochę jak Will Smith w "I'm the Legend". Takich pustek to jeszcze nie widziałem. Ciekawe czy na AH też nie ma czym i z kim handlować - przypuszczam, że to samo. Cóż, chyba posprzątam postaci po festiwalu i znów sobie pogram w coś innego.

Ale kicha. Gratulacje GF. Na pewno zadzieram kiecę i lecę na wasze nowe "swordy". Zniechęciliście mnie do siebie skutecznie. Niestety. Smutne to i przykre.

..bo mieć jakieś informacje w sprawie a "mieć jakieś informacje do przekazania w tej sprawie" w aspekcie "informacje o tym, co zrobiliście w tej sprawie" czyni z tematu:

Potka Niewidka=Fcap

Tabu.

Ciekawe bardzo.

No ale wiesz Moon, żeby było na temat... zredukowane ilości pkt pakujemy w "golasy", cała kraina "zagolasowana" na nowo budowaną klasą "golasów" a insty jak nowe - bossy i potworki tez na golasa ;) I jeszcze nawiązując do tematu tekstur - może by i teksturki "zagolasować" - insty byłyby nie do poznania. No coś z tymi punktami, co to Celes obiecuje że szeptać tam gdzieś komuś kiedyś będzie... trzeba będzie porobić. A przynajmniej pomarzyć...

No wyobraź sobie normalnie Moon... jak za starych dobrych czasów... stado "golasów" tłucze przez 15 min wilczka przy Zagrodzie Heleny. Oczywiście wilczka bez skóry... bo tez "golas".

No to chyba lepiej 5 nowych kont wypełnić i mieć co robić podczas eventów w których opłaca się ich użyć.

Bo jak sądzę wbicie 10 lv szczytu daje podobny zysk co wbicie 5 lv szczytu :)

Ale chyba ciekawsza by była gra, gdyby dodali nową klasę - "golas", dostępną dla każdego po wbiciu 100 lv i można by ją było expić od nowa (skoro "golas" to bez ubranka i broni). W końcu tyle altów na serwerze, że pewnie wiele osób miało by co robić ;) A i letnie plażowanie w grze byłoby zrealizowane.