Specjalna receptura przemiany magii 09.12-09.1

Rekrutacja do zespołu RoM PL została otwarta! Więcej informacji: Rekrutacja do zespołu RoM.
  • Ja przepraszam, ale informacja:

    "Specjalna receptura przemiany magii 09.12-09.1"

    ...to trochę mało informacji.

    Mam ją sobie wyczarować siłą woli i niewiedzy?


    W jaki sposób pozyskać taką recepturę?


    BTW

    Czy można gdzieś wymienić kule 1 000 000 na 10 000 000 ?

  • Można było przerabiać w Transmutatorze. teraz chyba to wyłaczyli bo jest exp +300% i za 1kk PD szczytu dostawalo by sie 2kk (50 000 000 zwyklego to 500k szczytu a na 300% dało by to 2kk )

  • Dzięki za info. Próbowałem po prostu w transmutorze, ale nie działało (teraz już wiem dlaczego, ale też nie rozumiem, bo będzie kiedyś kolejne 300%...). Ale przydało by się takie info od obsługi gry, bo jak tego nie ma, to zgaduj zgadula, kombinuj jak koń pod górkę i zwiedzaj bez sensu pół Taborei. Jakiś GM (na różowo) odpowiedział mi na kanale świata, że nie działa i mam se poczytać forum (tak jakbym nie miał lepszych zajęć w święta niż przekopywanie ze słownikiem/translatorem postów w 5 językach [informację o tym, że 20 XII nie ma zapowiadanego prezentu na skrzynkę znalazłem w anglojęzycznym forum - tutaj nas olali).


    PS

    I po co ta dezinformacja o jakiejś RECEPTURZE ???


    Manipulanci od siedmiu boleści.

  • Wymiany te działały tylko przez około dobę i wyłączyli bo po wymianach był problem z stackami nie rozdzielało poprawnie tylko po wymianie większej ilości było nawet 200 sztuk w stacku a prawidłowo powinno być 20 max i znikały te kule po relogu, na którymś forum pisało że wrócą jeszcze do tych wymian po nowym roku bo aktualnie npc'e od wymian są zajęte.