Posts by Pan Doria

    Są dwie wejsciówki na burzowe , jedna w godzinach porannych , druga w godzinach wieczornych i jest to dobre rozwiazanie. Wprowadzenie limitu zdobywanych skrzyń to chyba najgorszy z mozliwych pomysłów jaki do tej pory widziałem odnośnie burzowych.


    Jeżeli wyznacznikiem konca fali było by zabicie bossa to "Burzowe wg twojego pomysłu " trwało by 10 min jesli trafił by sie ktos złośliwy xD - wejscie zbicie pokoleji 20 bossów i po twoich burzowych.


    Aktualnie jest ze po zbiciu ostatniego moba z fali zwyklego lub bossa skrzynki znikaja po około 30 sek. U ciebie nie było by czasu nawet na zebranie 10 skrzynek z kazdej fali bo zawsze znalazl by sie ktos kto by for fun ubil Ci te wszytkie 20 bossów jeden po drugim.



    Odnośnie itemów instancyjnych wypadajacych z burzowego to spowodowało by ze ludzie zamiast robic party na instancje to poprostu chodzili by tylko i wylacznie na burzowe.


    i znów napisze że chyba jesteś tu strasznie zagubiony / samotny / nielubiany że nie umiesz znalezc party na instancje z set skilami.

    Dla Twojej wiadomości to właśnie tak działa party w tej grze :) zwiększa szanse na drop przedmiotów . A dodatkowo przebywanie w party honorowym zrównuje poziom mobów z twoim poziomem co powoduje brak "kary" za różnicę poziomów.


    Dzienne i minigierki mogą być wykonywane raz dziennie na kazdą postać i tak powinno zostać. Jeśli ktoś chce powtórzyć to są odpowiednie do tego talony.


    wprowadzenie limitu postaci na konto / limitu na IP spowodowało by zamkniecie tej gry z prostego powodu ze tworzenie altów jest odpowiedzią graczy na niedorobienie tej gry , prosty przykład 3 postacie na konto = 3kkk golda na konto co przy dzisiejszych cenach itemów to bardzo ale to bardzo mało. Chyba ze jednoczesnie zwiekszony byłby limit golda na postaci do wartosci powiedzmy 1000kkk .



    Jak chcesz w tej grze Grindowac to nikt Ci nie zabrania :)



    co do expienia subki to chyba musisz byc bardzo samotny w tej grze lub szczególnie nie lubiany bo wg mnie bedac w jakiejkolwiek gildi nie ma problemu by ktos Ci pomógł w podexpieniu subki w szczególnosci postaci leczacej .

    To może zainwestuj te 100 PLN w Dias i kup sobie to co potrzebujesz :). Jak byś nie zauważył to istnieje cos takiego jak codzienny bonus za zalogowanie i dostajesz tam własnie potki na PD/PT , potki na misje , potki na droop; Runki o jakich piszesz dostepne sa z wielu eventów, wystarczy grac i wykonywac misje eventowe by miec pakiety z których takowe runki wypadaja. Co do plecaka na itemy z Craftu to bezsensowny pomysł, kazdy kto chce crafcic znajdzie sposób na te kilka itemów ktore aktualnie potrzebuje do craftu. Co do cenedrili to jedyny sensowny pomysl , wystarczy menu podobne do waluty i serca wpadajace tam zamiast do plecaka.

    Może pewnym rozwiązaniem było by wprowadzenie wiekszej ilości kanałów dla tej mapy , oraz np skrócenie czasu odrodzenia się bossów. Innym sposobem jest zmiana sposobu respienia sie tych bossów i dodanie dodatkowo jako "respiący sie podczas zadania".

    Zmień strefę , bład wynika prawdopodobnie z addonu do poczty.


    Ale błąd zamku rzeczywiście jest denerwujacy, postacie sa wyrzucane z gry po kilku min przebywania w okolicach skarbca

    nie jest udostepniony na teren pl, po prostu ci przetlumaczyli gre i to wszystko. mam sklep internetowy w ktorym mam 3 jezyki polski, angielski i niemecki. wysylam paczki do niemiec tez. I co myslisz ze mam cos przetlumaczone? Guzik mam mam po polsku te dokumenty o prywatności. prawnik mi nie kazal tego tlumaczyc bo ja nie dzialam w niemczech, mam firme w pl tu place podatki i dzialam na terenie polski wiec tylko po polsku mam. Rownie dobrze musialbym przetlumaczyc te dokumenty za wszystkie jezyki w UE bo ktos moze mi przyjdzie z wloch cos kupić, a moze z portugalii. Ja cie goscio rozumiem, ale to jest takie prawne obejscie

    Dobra rada. Zwolnij prawnika jesli masz sklep w 3 opcjach językowych dla każdej musisz miec komplet przetłumaczonych warunków formalno-prawnych i OWU.



    A odnośnie tematu. Z wypowiedzi Celes w temacie podlinkowanym przez Lavix wydawca gry zdaje sobie sprawe ze musi to być przetłumaczone , ale jak to bywa z wszytkim w tej grze poprostu brak im czasu w tym natłoku obowiązków :D, a wy im jeszcze dorzucacie na głowe kłopot z Burzixem :), i instancjami niedopasowanymi do poziomu oferowanego przez gre , teraz to tłumaczenie sie opóźni o kolejne kilka lat.

    Też tak myślę, dajcie sobie już spokój , nie włączajcie już tego, wstydu sobie oszczędźcie , nie obrazimy się jak to będzie już koniec, wszyscy zamkną etap z romem , i pójdą dalej :)

    Hahaha może właśnie zamkneli tylko zapomnieli poinformować Celes i bidulka siedzi i robi nadgodziny zamiast się relaxowac w domku :).




    Bo gracze pomarudzą pomarudzą i pójdą spać a nasza Pani CM musi czekać aż ktoś się zorientuje i powie że może zgasić światło :P

    W najlepszym wypadku bez wsparcia od Runewalker ta gra umrze smiercią naturalną , pozatym GF i tak od bardzo dawna nie kupował od wydawcy gry żadnych nowych zawartości. Bez wsparcia RW ta gra przetrwa do pierwszego poważnego buga ;> a potem tylko czarny ekran.

    Głownym problemem Rom jest to że gra jest w wersji 32 bity a dodatkowo moze obsłuzyc max 2gb RAM (pozostałe 2 Gb do których ma dostep aplikacja 32 bity zarezerwowane jest dla systemu), pewnym rozwiazaniem jest modyfikacja plików .exe by obsługiwały 4gb RAM, ( np program 4gb Path ntcore) ale dopóki Wydawca nie zdecyduje sie na wydanie 64 bitowej wersji crashe zawsze beda , bo gra przy szybkiej zmianie stref/duzej ilosci tekstur/detali poprostu sie zapycha

    Wziasc mozesz wszytkie,



    etapy profesji sa podzielone na 20 lewelowe "odcinki"



    0-20 uczen

    20-40 rzemieślnik

    40-60 ekspert

    60-80 mistrz

    80-100 legenda


    po kazdym etapie musisz zrobic misje u NPC by podnieśc umiejętności.



    Bez talonów z IS mozesz na poziom "Legendy" nauczyc sie:


    1 zbieractwa , 1 wytwarzanie , sadzenia




    pozostałych zbieractw mozesz nauczyc sie do poziomów pośrednich, to samo dotyczy wytwarzania.




    Zbieractwo dziala tak ze na poziom + 40 mozesz podniesc 2 z 3 , a potem jedno na +60; ale jak awansujesz tym jednym na +80 to poprzednie mozesz podniesc na poziom 60-80; a to trzecie co ci zostanie na 40 poziomie mozesz wtedy podniesc na poziomy 40-60. Wiec bez talonów mozesz miec:


    1 zbieractwo na poziomie 100;

    1 na poziomie 80;

    1 na poziomie 60



    Z wytwarzaniem jest podobnie:


    1 na poziomie 100;

    1 na poziomie 80;

    1na poziomie 60;

    1na poziomie 40.

    2 na poziomie 20


    Tak mozna "oduczyc się" profesji, (NPC cofa ja np z legendy na mistrza , robiac miejsce na awans w innej )



    i jesli np masz Krawiectwo na poziomie 100 ( lub powyzej 80) a chciałbys to zmienic na Płatnerstwo to NPC cofnie ci umiejetnosci z "legendy" na "mistrza" ( poziom 80) i bedziesz mógł rozwinąc Płatnerstwo na poziomy 80-100


    tak samo dzialaja zbieractwa NPC redukuje ci poziom o 1 klase w "dół" w jednym zbieractwie i daje Ci mozliwosc awansowania w innym zbieractwie.



    jeśli chciałbyś rozwinąć wszytkie profesje na maxymalny poziom to potrzebujesz:


    2 talony rzemieślnika

    3 talony eksperta

    5 talonów mistrza

    7 talonów legendy