Posts by Lavix

Obecnie jest tylko kilka osób z jakimś itemkiem w eq wbitym do +30, ale gdyby wprowadzić plusy do +40, to na pewno ilość tych osób by się zwiększyła, a jako, że plusy +30 można kupić tylko za diamenty w IS, to na pewno więcej osób by kupiło diamenty za realne pieniądze. Dwoma słowami byłoby to obopólnie korzystne - zarówna dla graczy jak i dla wydawcy.

Celes czy można prosić o przekazanie sugestii dalej?

Szkoda tylko,że nawet z naszym PL_teamem nie można pogadać na discordzie czy teamspeaku lub wiadomościach prywatnych forum ( bo nawet nie odpisują i mają to w D wymigując się, że prowadza tylko wolontariat _ Serio jakby się GF dowiedział jak prowadzicie ten wolontariat wywaliłby was na zbity pysk od razu_ i nie można dostać normalnych informacji tylko dostaje się gotowe odpowiedzi, pisane nawet za Zuriego ). Nie potraficie się dowiedzieć konkretnych rzeczy od producenta gry, to po co tam siedzicie, bo Waszej pracy związanej z Serwerem Nawia (gdzie robicie tylko jeszcze większy zamęt wprowadzając wasza krucjate pomagajmy słabszym gnójmy topke, to uwaga , ale topka skończy grać to Ci słabi dalej będa biegać po gohu i zamkniecie serwer GRATULUJE) nie można nazwać dobrze wykonaną pracą (ale wiadomo papier o wolontariacie jak zresztą każdy przyjmie wszystko)

Wolontariat wolontariatem, ale Celes to CoMa, która nic nie wie, nic nie potrafi się dowiedzieć, nic nie umie załatwić, a jedyne co robi, to tylko wrzuca postów kopiuj-wklej o przerwach technicznych i eventach i bierze za to pieniądze. Cytując z oficjalnego opisu zadań CoMa:

Oficjalny reprezentant wydawcy i pracownik firmy Gameforge. [...] Jest głównym łącznikiem pomiędzy wydawcą, a graczami - informując społeczność gry o nowościach oraz przekazując wszelkie uwagi i sugestie do wydawcy.

Mi by było wstyd być takim CoMa. Ale po co się produkować. Celes i tak tego nie przeczyta, bo nie obchodzą ją gracze.

Poprawiam pierwszy cytat z postu, który został edytowany przez Moderatora :)

//Volveremos

Celes czy w związku z wprowadzeniem 10 poziomu szczytu osoby, które wbiły co najmniej 2 poziom szczytu przed zmianą punktową wymaganej ilości punktów doświadczenia dostaną "zwrot" (w sensie uwzględnienia punktowego) punktów doświadczenia szczytu? Przy zmniejszeniu wymaganej ilości punktów doświadczenia szczytu o połowę, wbicie 10 poziomu szczytu w dużym przybliżeniu wymaga podobną ilość punktów doświadczenia, jakie potrzebne były na wbicie 5 poziomu szczytu przed zmniejszeniem wymaganej ilości.

Grobowiec Dusz został wprowadzony 1,5 roku temu, ale "prosimy o cierpliwość" :v

Jak widać ani GF, ani RW nie są zainteresowani tą grą.

- Eventy w grze takie, że o konkretnej godzinie i z teamem - jeden wielki CRASH, ta gra nie nadaje się na coś takiego więc tego to ja nawet nie chce i się nie wybiorę. :thumbdown:

To zdecyduj się, czy chcesz te eventy w grze czy nie. I uspokój się z tymi "łapkami" i "łapkujcie żeby widzieli".

Co do eventów to jedyny ciekawy w ciągu ostatnich 2 lat to był labirynt dassein (i nagrody też były całkiem ok). W miarę dobry był też straszliwy dwór, ale poziom (łatwy i wyżej; solo spokojnie się robiło postacią dps) eventu zdecydowanie nie był dostosowany nawet do postaci endgame i nagrody były w dużej mierze bez- lub małowartościowe (np. fragmenty szczytu na postaci z odblokowanymi poziomami szczytu, z którymi wtedy nie było co zrobić).

Event z misjami? Przecież ta gra opiera się na robieniu misji i z pewnością są osoby, które te same misje robiły na wielu postaciach. Nagrody? 3x wino? Może starczy na 2, max 3 przeloty po instancji.

Tej gry już nic nie uratuje, bo tutaj jak coś się dzieje w grze to wszystko naraz (event na mity, tajemniczy ogród, certyfikaty z lustrzanego świata, event na PD, PT i łup), a następnie przez resztę roku nic się nie dzieje.

Zanim zaczniesz cokolwiek pisać, pomyśl.

Kolejna złota rada, której sam nie stosujesz.

Na pomoc, dawanie rad i pomysłów trzeba sobie zasłużyć, a zachowanie pewnych użytkowników przetaczające się od początku wątku skutecznie doprowadziły, że nie dostaniecie nic, jeśli jednak jesteście zainteresowani metodami, które kiedyś działały w 95% (i zapewne się nic nie zmieniło) to możecie mi zapłacić ;)

No tak, czyli nic nie wnosisz w ten temat poza napisaniem "fcapowi można przeciwdziałać" bez żadnych konkretów.

P.S ja jestem przekonany, że każdy z was ma modele, może się znajdzie jedna czy dwie osoby na 100, które nie mają. Argument z dupy

Nie bądź taki pewny siebie. Ale tak, jeśli zredukowałeś cały akapit do ostatniego zdania, to może się wydawać argumentem z dupy.

O czym bredzisz, gościu? Piszesz tak jakbym był aktywnym graczem, a już dawno zrezygnowałem przez K/My, które nie można bić i trzeba albo koło nich przebiegać albo olewać, co jest czystą kpiną dla każdej magicznej klasy. Ludzie nie mogą grać, czym im się podoba, bo muszą przeciwdziałać ich dyscyplinie czyli idą na czystki stając się kapłanem bez obrony, łatwym celem dla innych, w dużej mierze przychodzą ginąc, bo nie ustoją mocniejszego dpsu, ale grają tym, by czyścić k/mów. Mogą iść w inne subklasy, kto jednak będzie czyścił?
    Gra to rozrywka i powinno bawić się czym się żywnie podoba, a nie zmieniać klasy i iść na coś innego ponieważ taka jest jedyna kontra na te dyscypliny...

Czyli zrezygnowałeś, bo trzeba było grać p/r, żeby czyścić k/m, ale nie masz nic przeciwko fcapowi, któremu przeciwdziałać można tylko na p/r?

Stwierdzenie, że konto z 1 postem założone przed napisaniem tego posta nie jest sugestią, że jest to multikonto. Ale najwyraźniej Volveremos uważa inaczej.

W każdym razie, trainer jedyne, co w tym wątku robisz to sugerujesz, że umiesz grać, a inne osoby nie umieją, przy okazji niesamowicie lejąc wodę. Może podasz swój nick z gry? Bo łatwo jest tak "anonimowo" rzucać słowa, ale pisanie takich rzeczy, gdy inni wiedzą, jaki masz nick w grze, wymaga już odwagi. Zdobędziesz się na tę odwagę?

Zanim zaczniecie na kogoś stękać i mówić jaki to ktoś jest słaby i stosuje najprostsze umiejętności to spójrzcie na siebie i swój talent.

Zanim zaczniesz dawać innym rady, sam się do nich zastosuj.

A wracając do tematu: nie znam tego makra, o którym piszecie, ale proszę, wytłumacz mi jak na p/r można użyć czystki na osobie, która użyła eliksiru niewidzialności i przejmuje wieżę. Wedle mojej wiedzy p/r nie ma żadnych skilli obszarowych, więc nie może "wykryć" niewidzialnej osoby, żeby użyć na niej pustki. Pozostają w takim przypadku 2 opcje: użyć czystki zanim ktoś dobiegnie do wieży i użyje eliksiru niewidzialności lub użyć czystki po tym, jak drugi gracz z naszej gildii użyje jakiegoś skilla obszarowego, dzięki czemu osoba ta nie będzie już niewidzialna (choć wtedy można użyć zniknięcia, ale wtedy przy bliskiej odległości można stargetować taką osobę). I to przy optymistycznym założeniu, że osoba, która robi fcap nie jest w teksturze wieży i nie ma się przeszkody między sobą a celem. A są liczne dowody na to, że jedna osoba, która używa techniki fcap używa modeli...

Dziękuje za opinię nic nie warty graczu, który nie potrafi ani trochę odnieść się do zawartej choćby części wypowiedzi i "doczepię" się, żeby pokazać jaki to ja jestem mądry i bystry bo zauważyłem nowe konto. Usuń konto jak nie masz nic do powiedzenia, albo siedź cicho, proste.

Przepraszam, jeśli odniosłeś wrażenie, że Twoja opinia mnie obchodzi.

ja mialem przed 57-8% cos takiego a po wpadl mi 2 lvl i kilka % wiec mnie wyropwnali ... ale pytam o tych co juz maja 5 lvl xd ( niewiem jak to jest w przypadku tych co juz mieli wbity 2 lvl przed zmianami xd )

moze nie tyle wyrownali tylko juz mialem wbite te 65kk expa wczesniej wiec tak czy siak wpadl xd

brana była tylko nadwyżka punktów doświadczenia nad obecny poziom szczytu, więc jeśli kto miał wbity drugi poziom szczytu, to połowa expa na 2 poziom nie została wyrównana

Punktowa zmiana ilości wymaganego doświadczenia poziomów szczytu to najgorsza możliwa decyzja podjęta przez wydawcę. Ten sam efekt, ale bez problemów przedstawionych w tym wątku, można było osiągnąć chociażby przez zmianę mnożnika punktów doświadczenia szczytu na 1/50. To, że nie było przymusu wbijania poziomów szczytu, nie zmienia faktu, że punktowo ludzie zdobyli tyle doświadczenia, ile zdobyli, a wydawca sypnął im teraz piach w oczy (to dosyć łagodne określenie w tej sytuacji) poprzez nieuwzględnienie punktów doświadczenia szczytu z poprzednich poziomów (swoją drogą pewne w bazie danych nie mają rekordu oznaczającego całkowitą liczbę punktów doświadczenia, bo tak jest taniej i musieliby każdemu ręcznie to zmieniać :v). W taki sposób wydawca pokazuje, że za nic ma stracone czas, odpałki i realne pieniądze przez graczy. Ale to już niepierwszy raz, kiedy obecny wydawca lekceważy graczy.

Celes czy zostaną podjęte jakieś kroki? Czy chcecie stracić ostatnią garstkę aktywnych graczy?

Chyba o tym Lavix, że czasem... być może ktoś oczekuje, że za każdy taki item'ek otrzyma Pakiet Smoczej Przygody,

no tak, bo najłatwiej w dyskusji brnąć w skrajności. nikt nic nie pisał, żeby to było nie wiadomo co, ale łatwo jest sobie wymyślić chochoła i go atakować.

W innym przypadku to jest po prostu HATE.

no tak, bo wszystko jest zero-jedynkowe. fałszywa dychotomia. "nie zgadzasz się ze mną? TO JEST HEJT!!!!"