Nowy Codzienny Bonus Lojalnościowy - dyskusja

  • Nowy Codzienny Bonus Lojalności

    W niedalekiej przyszłości przedstawimy Wam przerobiony Codzienny Bonus Lojalnościowy - począwszy od 10.03.2019 aktywowany zostanie specjalny urodzinowy Codzienny Bonus, który trwać będzie przez 10 dni, po którym wprowadzimy przerobiony nowy Codzienny Bonus.


    Niestety oznacza to, że w dniu 10.03.2019 obecny system zostanie wyłączony a Wasz progres zostanie zresetowany.


    Czekamy na Wasze opinie oraz sugestie!

    Wasz Zespół RoM,



    Wy tak na serio że 10.03 zostaną zresetowane bonusy?! Sobie jaja robicie? 15,03.2019r odbierać mam bonus ze skrzynek z 28dnia, jeśli mi to zresetujecie to kończę grę bo powoli psujecie wszystko juz. NIe pozdrawiam!

  • Camist

    Set the Label from Forum to Game
  • Camist

    Changed the title of the thread from “IS” to “Nowy Codzienny Bonus Lojalnościowy - dyskusja”.
  • ... ojoj ...


    Poza tym, że faktycznie bardzo rzadko leciało na nim cosik intratnego, po tych wszystkich zmianach, tu znowu mam obawy, że wykosi to następnych 'koksów'...


    Oj ROM'kowie, ROM'kowie...


    Fakt eventu urodzinowego (gdzie wszyscy są 'nauczeni' skupienia swojej uwagi na tym, co fajne), to również sposobność do 'przemycenia' jakiejś kolejnej niekorzystnej zmiany.


    Czemuż-to porobiliście z tą grą takie rzeczy, że w każdej zapowiadanej zmianie, zaczynam dostrzegać obawę o kolejne psucie gry... Sadzę i widzę powyżej, że nie tylko u mnie takie obawy.

  • Wy tak na serio że 10.03 zostaną zresetowane bonusy?! Sobie jaja robicie? 15,03.2019r odbierać mam bonus ze skrzynek z 28dnia, jeśli mi to zresetujecie to kończę grę bo powoli psujecie wszystko juz. NIe pozdrawiam!

    Rozumiem, że nie jest to miła sytuacja, ale system ten działa tak, że kiedykolwiek byśmy go nie zmienili to ktoś będzie "tuż przed końcową nagrodą".


    Każdy gracz odbiera te nagrody w innym tempie, więc nawet jakbyśmy poczekali do 15.03, to ktoś inny mógłby za 1 dzień też mieć tą nagrodę, a inna osoba była by już w połowie "następnego miesiąca". I tak niestety w kółko. :(

    Nie ma też możliwości wyłączenia systemu dla osób, które już doszły "do końca" danego cyklu.

    tumblr_p2yqqdl1UT1r6d0kro2_r1_500.jpg

  • No tak... posprawdzałem, że też mam podobnie do Jamoto, ale faktycznie - zawsze ktoś będzie tak miał. Pozostaje mieć nadzieję, że przez te parę dni promocji/rekompensaty poleci cosik lepszego niż dual function czy kupon misji dziennych :)


    PS


    No jednak źle policzyłem i posprawdzałem (starość nie radość ;) ) i spadł mi jeszcze na koniec Tytan do Ekwi.., Współczuję Jamoto, może coś fajniejszego Ci poleci z nowego bonusu, bo mi na tym obecnym, ostatnio od długiego czasu na miesięcznych czy tygodniowych - leciały jakieś same śmieciory (pewnie z powodu mojego focha na doładowywanie konta :P ).

  • Nie takie znowu śmieci. Znaczy - one też, ale nie tylko. Na razie cieszy mnie chyba najbardziej fakt, że wygląda na to, iż resetuje się o północy (licznik do następnych zbiorów) :):):)

  • ??? co , mnie tam po odebraniu bije licznik 24 h

    Nie takie znowu śmieci. Znaczy - one też, ale nie tylko.

    Mnie na 9 kont same śmieci (najlepszy gift 10 doładowań, najgorszy 1000 energii domku) , jak to są urodzinowe prezenty to nie mam pytań?

    Po za tym czemu wszyscy nie dostają jednakowych prezentów , tylko losowe?

  • Jeśli odbierałeś tuż po północy, możesz tego nie zauważyć. Ja odbierałem bladym świtem i mi licznik wskoczył od razu w taki sposób, jakby się miał znowu o północy zresetować. Mam nadzieję, że to tak pozostanie, a nie tylko podziała na czas tego bonusowego bonusu lojalnosciowego.


    PS


    Żeby jeszcze pety się resetowały o 6 jak większość rzeczy (teraz się resetują o 7), byłoby mniej komplikacji z tym, co się robi czasem przed pracą/szkołą czy innymi porannymi obowiazkami... Ta godzinka różnicy robi spore utrudnienia (choć jest to nieporównywalne utrudnienie w stosunku do tego, jak się przedtem resetował bonus lojalnościowy - tamto było wyjątkowym przegięciem; czasem brakowało paru minut (z to z powodu jakiegoś laga, czy crasha) a konsekwencją była zwykle wielogodzinna zwłoka).

    Edited once, last by Propelerek ().

  • ??? co , mnie tam po odebraniu bije licznik 24 h

    Nie takie znowu śmieci. Znaczy - one też, ale nie tylko.

    Mnie na 9 kont same śmieci (najlepszy gift 10 doładowań, najgorszy 1000 energii domku) , jak to są urodzinowe prezenty to nie mam pytań?

    Po za tym czemu wszyscy nie dostają jednakowych prezentów , tylko losowe?

    A to po prostu nie zmienili sposobu działania skrzynek za logowanie?

    Edited once, last by Razz ().

  • Z tych lepszych (dla mnie): perfumy, potężny wzrostu zwierzaka, mix szczęścia drużyny, z tych gorszych - nawet nie pamiętam, ale chyba maluśka doświadczenia i coś tam jeszcze... a.. standard agregator jeszcze był. Co zastanawiajace... ciekawe, czy to tak 'losowo' się poukładało - ale im starsze konto, tym słabszy bonusik. Bo po co mi agregator na koncie, które mam tak z pół roku (przestałem się mieścić z itemkami których używam)... na innym koncie bym się ucieszył, ale - może jeszcze się kiedyś przyda. Perfumy spadły na najmłodsze konto (ze dwa miesiące?), gdzie nie mam w ogóle żadnego peta. Czyli norma... bonus motywacyjny a nie lojalnościowy (niestety). Jednak, jak mnie uczono (i sam też uczyłem)... darowanemu koniowi... zatem cieszę się że w ogóle leci cosik, bo kiedyś przecież przez długi czas nie było w ogóle żadnego bonusu "lojalnościowego".


    PS -> Razz


    Żeby Ci nie było smutno i stronniczo - podpowiadam, że Babcia (a pochodziła z Polski na terenach obecnej Ukrainy), uczyła mnie też :

    " [ Abdarił djed pana starimi gatjami ] "

    :):):)


    PPS


    a i mamy też takie 'nasze', fajne... że szklanka wypełniona w połowie, może być zawsze: do połowy pusta, lub pełna.

    Edited 2 times, last by Propelerek ().

  • ??? co , mnie tam po odebraniu bije licznik 24 h

    Nie takie znowu śmieci. Znaczy - one też, ale nie tylko.

    Mnie na 9 kont same śmieci (najlepszy gift 10 doładowań, najgorszy 1000 energii domku) , jak to są urodzinowe prezenty to nie mam pytań?

    Po za tym czemu wszyscy nie dostają jednakowych prezentów , tylko losowe?

    A to po prostu nie zmienili sposobu działania skrzynek za logowanie?

    No tak wnioskuje z tego że przez ten okres , mają być specjalne urodzinowe gifty.



    Quote

    Event Loginu odbędzie się również między 10.03. a 19.03. i zagwarantuje Wam fantastyczne prezenty, jeśli tylko nie omieszkacie codziennie wpadać do gry. Pod koniec pomyślnej serii loginów czeka na Was wspaniała finałowa nagroda!


  • A i co będzie po tym 10 dniu dalej co 10 dni czy wróci co 28?

    Po zakończeniu specjalnego, urodzinowego Bonusu Lojalnościowego (który trwa właśnie teraz), wprowadzony zostanie nowy, przerobiony codzienny bonus lojalnościowy. Nie mamy jeszcze dokładnych informacji jak będzie wyglądać ta nowa wersja, jednak jak tylko będziemy znali więcej szczegółów w tej kwestii postaramy się je Wam przekazać.

    Na razie cieszy mnie chyba najbardziej fakt, że wygląda na to, iż resetuje się o północy (licznik do następnych zbiorów) :):):)

    Owszem wraz z kolejnym dniem, rozpoczyna się możliwość pobrania kolejnej skrzynki bonusu lojalnościowego. Prosimy zauważyć, iż aby otrzymać nagrodę za 10 dzień bonusu lojalnościowego, należy otwierać skrzynki codziennie przez 10 dni, rozpoczynając od dzisiaj tj. dnia wprowadzenia specjalnego urodzinowego bonusu lojalnościowego. Nie ma możliwości pominięcia jednego z dni, a następnie otrzymania 10 skrzynki kilka dni później niż po 10 dniach.


    A to po prostu nie zmienili sposobu działania skrzynek za logowanie?

    Tak jak już wspomniałem aktualnie trwa specjalny bonus lojalnościowy, stworzony z okazji urodzin naszej gry. Bonus ten będzie trwał przez najbliższe 10 dni, a po tym czasie zostanie zaprezentowany nowy przerobiony system bonusu lojalnościowego.

  • A i co będzie po tym 10 dniu dalej co 10 dni czy wróci co 28?

    Nie, po 19. marca włączony zostanie nowy przerobiony/dostosowany dzienny login. Nie wracamy do tego loginu, który już był.

    ??? co , mnie tam po odebraniu bije licznik 24 h


    Jeśli odbierałeś tuż po północy, możesz tego nie zauważyć. Ja odbierałem bladym świtem i mi licznik wskoczył od razu w taki sposób, jakby się miał znowu o północy zresetować. Mam nadzieję, że to tak pozostanie, a nie tylko podziała na czas tego bonusowego bonusu lojalnosciowego.

    Licznik resetuje się od teraz zawsze o 00:00 w nocy. Tak samo będzie, gdy wprowadzimy nowy zmieniony "normalny" dzienny login po urodzinowym za kilka dni.

    Zmiana timera jest jedną ze zmian, o które zawsze prosiliście i mogliśmy to dla Was zmienić w koncu :)

    tumblr_p2yqqdl1UT1r6d0kro2_r1_500.jpg

  • Od północy, IS pokazuje błąd. Sądzę że ma to związek z podmianą m.in. "nowego" bonusu lojalnościowego. I mam również nadzieję, że rano problem zniknie :):):)


    PS


    Rano już wszystko z IS działa ("po staremu", z zachowanym progresem i nowymi itemkami)

    Wróciła "stara" skórka CBL a w niej zachowany progres sprzed eventu 10-cio dniowego. Ponadto - na koncie, na którym odbierałem dziś bonus - a przypadł mi tygodniowy - dostałem "hartowany mgławicowy" :):):). Reszta itemków (środka tygodnia) na razie bez zmian.



    Post został przeniesiony do odpowiedniego tematu.

    / Vinelya

    Edited once, last by Propelerek ().