Posts by Razz

    Nie, nie masz racji. Prawo nie działa w ten sposób. Nie ma żadnych odgórnych regulacji VPN. To byłby absurd. Wydawca, może tworzyć dowolny regulamin, który nie jest sprzeczny z istniejącym prawem.


    Pomijam fakt, o zabronieniu geoblokowaniu sklepów, ale tam chodziło o zupełnie co innego.

    Przecież granie w lotro jest znacznie droższe niż w roma, co ty wygadujesz? Tam większość contentu jest płatna.

    Jaki podobny silnik? Grafika tam jest znacznie lepsza. Ta gra funkcjonuje tylko i wyłącznie dzięki popularności uniwersum Tolkiena.

    Nie, nie ma sensu. Pomijąc runki, jedyną sensowną rzecza za żetony są pfs i doładowania (plusy są mało opłacalne). Obie te rzeczy można spieniężyć bezpośrednio na altach. Jak żetony miałyby zastąpić diasy? Kupisz za żetony losowe wydobycie, zaawansowaną odpiskę, nawierty?

    Jak liczyć przeciw komuś to po 1kk dias kiedy na serwie są po 700k cena aktualna... Żeton- darmowy dias- za realną walutę... Bez porównania... t7 po 15kk to Właście tyle płacicie graczom ftp za prace wartą 45kk.... WYZYSK SUPER "KOKSY", SUPER... Dlatego nie warto grać w tą grę...

    Co?

    Ja byłbym za likwidacją rubinów i wprowadzeniu przedmiotów za rubiny do oferty za diasy/żetony/złoto. Oczywiście ceny powinny być racjonalne.


    Jeśli pomysł jest nie możliwy do zrealizowania, trzeba koniecznie przywrócić poprzednią premię rubinową. Obecna jest skandalicznie niska. Rubiny są praktycznie nie do zdobycia...

    Niech wielce elastyczny umósł nie kombinuje więcej, bo zaczynasz pisać głupoty. Szukasz problemów tam gdzie ich nie ma... Już więcej nie chce mi się pisać w tym wątku, bo to nie ma sensu 😑

    No to nie robisz dps/nie tankujesz/nie leczysz sam zresztą powiedziałeś że koksem nie jesteś

    Gram na głównie na m/wrl, czasem na w/m podepszę. Koksem nie jestem, ale eq mam wystarczające by radzić sobie na instach 😉


    Serio nie ma lepszych tematów ile co kto ma/nie ma? Kiedy jest f2p, a kiedy p2w?

    Głupoty gadasz, z altów masz tiery, które sprzedajesz za grubą kasę.


    Gram ładne 5-6 lat, diasy ładowałem dosłownie kilka razy, łącznie wyszłoby może maks 200zł. Kiedyś trochę farmiłem alty, ale mi się znudziło. Nie zatrzymałem się na 85. Super mega koksem nie jestem, ale nowe sety mam. W tej grze gra z innymi, nie samemu.

    No to tak teraz jest. Chcesz ładujesz diasy, nie chcesz zapierniczasz dzienne na altach 🤣 Czy i jaki ma to sens to już inna sprawa 😑


    Wystarczyłoby ogranicz pazerność GF, zwiększyć promocje, dać działającego Cedrika/handel diasami i byłoby "OK"

    Tylko pytanie, po co tak się wydurniać? 🤣 Jak zobaczysz, że ktoś ma broń +18 to będziecie zwoływać radę gildii, która rozstrzygnie czy ktoś kupił diasy czy użył plusów ze skrzynek? Za posiadanie diasów kick z gildii?


    Pomysł jest tak samo denny jak tworzenie gildii, gdzie każdy musi ładować diasy co miesiąc 🤭


    Kto chce ten ładuje, kto nie chce ten nie ładuje, co komu do tego? 🤣


    Większość gier w formacie f2p jest tak na prawdę demem. Po prostu jedni są bardziej pazerni, inni mniej.

    Sklepik jest apką napisaną w jakiejś starej wersji C#, która korzysta ze starego silnika IE :P dlatego tak muli i przycina. Ofc pewnie jest do tego źle/brzydko zrobione jak wszystko czym zajmuje się GF.

    Jak się mylę to mnie poprawcie.