System zwierzątek

Rekrutacja do zespołu RoM PL została otwarta! Więcej informacji: Rekrutacja do zespołu RoM.
  • 1. To system zwierzątek zodiaku. Spędziłem miesiąc "farmiąc" skrzynki m.in. po to, by porobić sobie wreszcie na postaciach użyteczne zodiaki. System "bałaganienia" w grze jest dość spory i "porządki" zajmują w niej sporą ilość czasu (jeśli się po prostu nie wyrzuca, tego co się kiedyś może przydać). Ucząc się systemu "zodiaków", porobiłem na niektórych postaciach zwierzątka, którym przypisałem konkretną właściwość. Używając teraz kryształów, porozwijałem zodiaki i staram się zunifikować ich funkcje na poszczególnych postaciach - np. jeśli używam "panny" do łupu - a na jakieś postaci był kiedyś zrobiony dorosły rak na łup - staram się to zmienić. Tworząc zwierzątko "legendarne", ustaliłem już inny parametr dla raka, taki jakiego używam dla większości postaci. I niestety - dorosłego raka już dawno nie ma - stał się legendarnym (o innych własciwościach niż był dorosły), tworze po dłuższym czasie (być może nawet - po latach) dorosłego raka (kto spamięta, że na tym koncie i tej postaci - kiedyś dorosły rak był na "łup"), a tu z automatu w dorosłym raku wskakuje "łup". Trochę to bez sensu. Sądzę, że nawet zrobienie drako nie zresetuje mi właściwości dorosłego raka na tej postaci. Pomieszanie z poplątaniem się robi i tych starszych postaci, nie da się poukładać tak, aby był porządek. Szkoda.


    2. System zwierzątek (klasyczny). Już temat był jakiś czas temu poruszany, ale również sądzę, że wymaga "odświeżenia". Kiedyś, to chociaż czasem na jakimś evencie "zleciała" paczka złotych jajek (50) i można było coś gdzieś czasem trochę rozwinąć. Teraz? Hmm... Z nudów można umrzeć na tej farmie Millerów usiłując porozwijać pety dla kilku postaci. Jeśli na evencie urodzinowym, lecą amulety na talent dla peta a rozwój talentu (użycie tych amuletów) wymaga nieskończonej ilości godzin spędzonych na farmie Millerów, to się po prostu odechciewa. Pamiętam, że kiedyś też czasem wpadło jakieś złote jajko z kury, czy (chyba) u goblinów, ale to jak sądzę już dawno historia. Podbijam tu potrzebę modyfikacji systemu zwierzątek (klasycznych) do aktualnie istniejących potrzeb. Pamiętam, że na samym początku było nieźle, ale używanie przez graczy botów do farmienia (nielegalne) jajek porobiło sporo zamieszania. Po-blokowano tu wiele rzeczy, ale spowodowało to dysproporcję, pomiędzy tymi, którzy rozwijali pety nieuczciwie a tymi, którzy to robili i robią zgodzie z założeniami. W każdym razie - jako użytkownik gry - również opiniuję o modyfikację tego systemu do aktualnego poziomu gry.

  • 1. istnieje addon o nazwie PetBuffs, który pokazuje Ci jakiego buffa da zwierzątko zodiaku po przyzwaniu


    2. złote jaja w dużej ilości można zakupić u NPC który wymienia nagrody z Lustrzanego Świata, obecnie na farmę Millerów idzie się tylko po to żeby je wymienić na eliksiry.

  • Dzięki serdeczne Onyx.


    Ad. 1 - addon, zainteresuje się nim - faktyczne mam potrzebe, ale to powinno być nie z "addonu" i możliwe do zmiany (moja opinia)


    Ad. 2 - jejku... jak mi brakowało takiej informacji. Do tej pory nie miałem żadnej motywacji do tego, by sobie porobić wejścia do lustrzanego świata na żadnej postaci ;)

  • 1) Gracz nie ma dostępu i nawet nie może mieć prawa dostępu zmiany kodu gry... Takie prawo powinien mieć tylko i wyłącznie deweloper.

    a) Jak najbardziej jestem za sugestią i podpisuję się pod tym oboma rękami :)

    2) Ja rozwijam swoje pety tak jak kolega wspomniał wcześniej. Bez eventu z talizmanami idzie wolniej ale jakoś idzie, pod warunkiem że ma się czas lustra zrobić co jakoś mi nie wychodzi...

    No matter how, no matter where, a way is important.

  • Camist

    Closed the thread.