Profesje

  • Witam.

    czy ktoś mógłby w sposób bardzo zwięzły opisać, ile można sobie wybrać profesji pierwszorzędnych (Zielarstwo, Górnictwo, Wyręb drzew), a ile drugorzędnych (Alchemia, Gotowanie, Stolarka, Tworzenie zbroi, Tworzenie oręża, Krawiectwo)?

    Czy muszę też brać je wszystkie?

    Czy można się oduczyć jakiejś profesji?

  • Wziasc mozesz wszytkie,



    etapy profesji sa podzielone na 20 lewelowe "odcinki"



    0-20 uczen

    20-40 rzemieślnik

    40-60 ekspert

    60-80 mistrz

    80-100 legenda


    po kazdym etapie musisz zrobic misje u NPC by podnieśc umiejętności.



    Bez talonów z IS mozesz na poziom "Legendy" nauczyc sie:


    1 zbieractwa , 1 wytwarzanie , sadzenia




    pozostałych zbieractw mozesz nauczyc sie do poziomów pośrednich, to samo dotyczy wytwarzania.




    Zbieractwo dziala tak ze na poziom + 40 mozesz podniesc 2 z 3 , a potem jedno na +60; ale jak awansujesz tym jednym na +80 to poprzednie mozesz podniesc na poziom 60-80; a to trzecie co ci zostanie na 40 poziomie mozesz wtedy podniesc na poziomy 40-60. Wiec bez talonów mozesz miec:


    1 zbieractwo na poziomie 100;

    1 na poziomie 80;

    1 na poziomie 60



    Z wytwarzaniem jest podobnie:


    1 na poziomie 100;

    1 na poziomie 80;

    1na poziomie 60;

    1na poziomie 40.

    2 na poziomie 20


    Tak mozna "oduczyc się" profesji, (NPC cofa ja np z legendy na mistrza , robiac miejsce na awans w innej )



    i jesli np masz Krawiectwo na poziomie 100 ( lub powyzej 80) a chciałbys to zmienic na Płatnerstwo to NPC cofnie ci umiejetnosci z "legendy" na "mistrza" ( poziom 80) i bedziesz mógł rozwinąc Płatnerstwo na poziomy 80-100


    tak samo dzialaja zbieractwa NPC redukuje ci poziom o 1 klase w "dół" w jednym zbieractwie i daje Ci mozliwosc awansowania w innym zbieractwie.



    jeśli chciałbyś rozwinąć wszytkie profesje na maxymalny poziom to potrzebujesz:


    2 talony rzemieślnika

    3 talony eksperta

    5 talonów mistrza

    7 talonów legendy

  • O, i o to mi chodziło cały czas, ale wielkie dzięki za dokładne opisanie "mojego problemu" :)



    Odpowiedź została udzielona. Zamykam temat.

    / Vinelya

  • Vinelya

    Closed the thread.
  • Camist

    Added the Label Polski
  • Camist

    Removed the Label Game