Rzemieślnicy do dzieła! - Pierwszy nieoficjalny konkurs dla crafterów: zasady, zapisy, informacje.


  • Krawcy i płatnerze, stolarze i kowale!

    Człowieki i elfy, a nawet i krasnale!

    Jeśliście rzemiosło posiedli doskonale -

    Chwytajcie swe narzędzia i pędźcie ku chwale!



    Zapraszam do udziału w nieoficjalnym konkursie dla rzemieślników czterech profesji: krawiectwo, kowalstwo, płatnerstwo, stolarstwo. Pominęłam alchemię i gotowanie z uwagi na pewną specyfikę produktów.



    Osoby chętne do udziału proszę o zapisywanie się w tym temacie w postach poniżej, podając (jak to zostało ujęte w powyższych zasadach) nick postaci oraz jej profesję.


    Pozdrawiam i zachęcam do zabawy :)

    Edited once, last by Vimka ().

  • Tak od siebie, w ramach poparcia inicjatywy, dorzucam po 3 stacki "wybranych przez siebie run produkcyjnych' dla IV i V miejsca (oczywiście, o ile Organizatorka nie ma nic przeciwko a takie wygrane zaistnieją).

  • Edytowałam listę nagród, dodając 20, 15 i 10 Dowodów Mitu odpowiednio za pierwsze, drugie i trzecie miejsce. W tym miejscu podziękowania dla Tosia , która zaoferowała od siebie te dodatkowe nagrody :)


    Propelerek - również dziękuję za Twoją propozycję i jak najbardziej jestem za. Oby tylko uczestnicy dopisali...

  • szalonyjohn Doprecyzuj proszę, jaką konkretnie profesję wybierasz na potrzeby konkursu, żebym mogła dobrać odpowiednie zadanie konkursowe. Rano je opublikuję. Jeżeli do tego czasu nie zdecydujesz się na konkretną opcję, będziesz musiał wybrać między zadaniem dla krawców a zadaniem dla płatnerzy.

  • Czas zgłoszeń upłynął. Do konkursu przystępują:



    Baaldarian - płatnerz

    Natanhiggs - krawiec

    Dzaro - płatnerz

    Madleszek - płatnerz albo krawiec (jedno z dwojga)



    A oto zadanie konkursowe:



    Zadanie dla płatnerzy:



    Wytworzyć Płaszcz Górniczy korzystając z receptury na 66 poziom



    Wymagana jakość przedmiotu: dobra (zielona)

    Wymagana trwałość przedmiotu: 105 lub więcej




    Zadanie dla krawców:



    Wytworzyć Jaskiniową Szatę korzystając z receptury na 66 poziom



    Wymagana jakość przedmiotu: dobra (zielona)

    Wymagana trwałość przedmiotu: 105 lub więcej



    Wykonane przedmioty spełniające podane kryteria konkursowe proszę przesłać na skrzynkę pocztową do postaci o nicku Prize.

    Planowo w najbliższy poniedziałek podam wyniki, chyba że wszyscy uczestnicy uporają się z zadaniem wcześniej - wówczas podanie wyników oraz przyznanie nagród również zostanie przyspieszone.


    Powodzenia :)

  • Z przyjemnością ogłaszam zakończenie konkursu dla rzemieślników :)


    Tak oto prezentuje się zawartość skrzynki pocztowej Prize'a:



    Poszczególne prace spełniają kryteria konkursu:






    Oficjalnie ogłaszam listę zwycięzców:


    Pierwsze miejsce: Dzaro


    Drugie miejsce: Natanhiggs


    Trzecie miejsce: Madleszek


    W tym miejscu Dzaro otrzymuje wielce zaszczytny, nieoficjalny, symboliczny, umowny, dożywotni tytuł:


    Mistrz Nad Mistrze Rzemiosł Wszelkich 2018


    Nagrody gwarantowane za udział dla uczestników zostaną już za chwilę wysłane na skrzynki pocztowe w grze, jak również zwrócone zostaną prace konkursowe. Co do nagród za zajęcie poszczególnych miejsc - proszę zwycięzców o wskazanie, jakie runy produkcyjne chcą otrzymać. Mogą to zrobić tutaj albo w grze.


    Dziękuję wszystkim uczestnikom za udział i gratuluję wygranej :)


    P.S. Aleście się z tym uwinęli :D Chyba za łatwe dałam :D


  • No tak, wychodzi na to, że jeśli Baaldarian ukończył konkurs - zdobył IV miejsce, co daje mu do "nagrody pocieszenia" :) Proszę o informacje w sprawie.


    Gratuluję zwycięstw oraz wygranych, jak i również Vimce - zakończonej powodzeniem inicjatywy.

  • Co do Twojej nagrody pocieszenia, Propelerku: rozmawiałam z Baaldarianem w grze i on wybrał runy łączące. Przepraszam za opóźnienie, ale jakoś tak mi wyszło...


    Jednocześnie informuje, że nagrody główne zostały rozesłane - chyba nawet tego samego dnia, co zakończył się konkurs.


    Jeszcze raz dziękuję wszystkim za udział, jak również tym wszystkim, którzy przesyłali mi pewne sugestie. Skorzystam na przyszłość :)

  • Event całkiem fajny (szkoda, że tak późno wróciłem i skończyłem na końcu ale to nic! ), liczy się udział i dobry pomysł Vimki. Poziom trudności ciut za niski, gdybyśmy musieli sie wstrzlić w konkretne dura przedmiotu (np. każdy inne) to juz byłoby nieco trudniejsze ale jak wspominała organizatorka " w przyszłości będzie lepiej" :D

    Ja ze swojej strony chciałem podziękować za możliwość udziału w konkursie oraz oferuję swą pomoc w organizowaniu kolejnych :-)

  • Camist

    Closed the thread.
  • Camist

    Added the Label Polski