Rozmowy nt nowych stron dodanych do Magicznej Szafy

Rekrutacja do zespołu RoM PL została otwarta! Więcej informacji: Rekrutacja do zespołu RoM.
  • Czy Twoja szafa pęka w szwach od strojów na różne okazje? Nie martw się, dzielny bohaterze, gdyż usłyszeliśmy Twoje prośby i na nie odpowiedzieliśmy! Z radością informujemy, iż tchnęliśmy powiew świeżości w Twoją Magiczną Szafę powiększając ją!

    3 nowe strony zostały dodane i są dostępne w Magicznej Szafie

    Niby bezużyteczna sprawa, ale akurat mnie to bawi a mam całe sterty ubranek, które mi wiszą w plecakach IS, bo tam gdzie chciałbym je dać nie ma już miejsca a szkoda mi wydawać na takie banialuki jak dodatkowe strony tej szafy - diamenty.


    Plusik za to. Szczególnie, że festiwal ubraniowy już niedługo ;)


    PS


    NIE JEST TAK JAK TO OPISANO W ZAPOWIEDZI. Szafa nie została powiększona.

    Edited 2 times, last by Andrut ().

  • No przykro mi. Nie 3 nowe strony, tylko - jak sądzę - ustawienia kostiumu od I do V... coś tak bezużytecznego, że nawet z tego nigdy nie korzystałem i jak sadzę - tego było 2 a jest pięć. PIĘĆ możliwości ustawień kostiumu a nie pięć stron szafy. Czyli FEJK ta informacja o kolejnych stronach szafy. Kolejne strony szafy nadal płatne. Czyli znów jakaś fajność po ROMkowemu.


    Nie mam już do was sił.

  • Witaj Andrut


    W ogłoszeniu nie ma błędu, jak podano, zostały dodane 3 nowe strony w Magicznej Szafie, gdzie każda ze stron to dodatkowe 50 miejsc na skiny. Przed zmianą było można mieć maksymalnie 7 stron, obecnie już 10.


    Numer strony Koszt zakupu w diamentach
    1 strona darmowa
    2 strona darmowa
    3 strona 89
    4 strona 99
    5 strona 109
    6 strona 119
    7 strona 129
    8 strona (nowa) 299
    9 strona (nowa) 399
    10 strona (nowa) 499


    Każda kolejna strona do zakupu pojawia się po zakupieniu poprzedniej. Zatem strona 4 będzie widoczna po zakupie 3 itd.

  • Hekarti

    Changed the title of the thread from “No wreszcze coś fajnego.” to “Rozmowy nt nowych stron dodanych do Magicznej Szafy”.
  • Czyli różnica dostrzegalna dopiero po wydaniu 545 diamentów :):):)

    I daje możliwość wydania kolejnych 1197 diamentów. Wow!

    Ale dziękuje za wyjaśnienie różnicy, która się pojawiła.

    Poprzednia informacja była zupełnie nieczytelna.


    Odtąd gra nabrała zupełnie innego wymiaru.