Posts by Teron

  Ponieważ zamieszczony zrzut jest zrobiony PO skończeniu się promocji weekendowej, jak rozumiem, nastąpiła naprawa problemu. W poprzednich dniach tej paczki NIE było, i mogę na tą okoliczność przesłać stosowne ss, tylko czy o to chodzi? W moim odczuciu odpowiedź jest nieuczciwa i ma charakter ofensywny, bo sugeruje, że nie potrafię spojrzeć na pierwszą stronę IS!!!Bo to że paczka JEST dzisiaj dostępna, nie oznacza że BYŁA dostępna w np. sobotę, czy niedzielę - proszę o JEDNOZNACZNA odpowiedź w tej kwestii - była czy nie - a nie pisanie, tak, by sugerować taki wniosek.

  Ja w zakładce "Wszystkie przedmioty" wczoraj takiej opcji NIE widziałem - a dzisiaj jest. Normalnie Magia Run xd

  Specjalnie przed publikacją odpowiedzi dopytałem, czy były jakieś problemy z tym pakietem i czy było coś poprawiane. Nic takiego nie miało miejsca i wspomniany pakiet był dostępny również przez weekend.

  Aha, i nie, nie wykorzystałem tej paczki na mainie, na którym to sprawdzałem - support przecież może to sprawdzić.

  Owszem możemy to sprawdzić, pakiet był odbierany przez wiele postaci w dniach 11 i 12 września 2021. Nie będę w tym miejscu niczego sugerował, ponieważ nie określiłeś jasno nazwy "maina", jak również forum nie jest odpowiednim do tego miejscem. Jeśli jednak nadal nie możesz odebrać pakietu, prosimy o kontakt poprzez Support System, a zostanie to sprawdzone.

  Witaj ipoltorak89 ,


  Dziękujemy za zgłoszenie problemu. Błąd z brakiem znaczników zadań na mapach stref, który występuje obecnie u wszystkich użytkowników, pojawił się wraz z ostatnim patchem 7.4.0.2940. Błąd został już zgłoszony i poprawka powinna pojawić się wraz z kolejną aktualizacją.

  https://zapodaj.net/7de1074b4ccd6.bmp.html

  i wychodzi, że żadne z powyższych co napisałeś

  Już wiem o co chodzi, podczas testu umiejętność pasywną "Ostatnia Linia Obrony" miałem na 0, dlatego też nie dostałem niewidzialnego efektu 621228. To on jest powiązany z tą umiejętnością i również powoduje wyrzucanie z efektu niewidzialności. Zaraz poprawię powyższy post.


  Czyli tak, po włączeniu postaci tarczy otrzymujemy 6 efektów, gdzie 5 jest niewidocznych, a 2 powodują wyrzucanie z niewidzialności. Sprawdziłem i tutaj również powinno pomóc włączenie i wyłączenie postaci tarczy, po wyłączeniu nie powinien być żaden z nich aktywny.

  Witajcie,


  Problem jest nam znany i został już zgłoszony, dwa najczęstsze powody wyrzucania z efektu niewidzialności:


  Powód I:

  • Podczas pobierania wzmocnienia "Tajemnej Sztuki Haidonu" spod Tajemnej Areny (Auli), otrzymujemy 1 z 13 widocznych efektów oraz 1 z 3 niewidocznych. Powodem wyrzucania z niewidzialności są właśnie te niewidoczne, na ich podstawie otrzymujemy 1 z 3 "Darów Haidonu" po przekroczeniu konkretnej ilości wpłaconego złota.
   • Niewidoczne efekty to:
    • 625609
    • 625610
    • 625611
  • Doraźnym rozwiązaniem na pozbycie się tych efektów jest skorzystanie z "Pola Bitwy" np. "Arena 1 na 1". Po wejściu na arenę efekty te są automatycznie usuwane.

  Powód II:

  • Charakterystyczna umiejętność klasy czempiona "Postać Tarczy". Po jej aktywacji otrzymujemy 6 efektów i te efekty znikają po wyłączeniu postaci tarczy.
   • 621216 (niewidoczny)
   • 621217 (niewidoczny)
   • 621222 (niewidoczny)
   • 621218 (widoczny, zmieniający wygląd naszej postaci)
   • 621228 (niewidoczny, otrzymujemy po rozwinięciu umiejętności pasywnej "Ostatnia Linia Obrony", powoduje wyrzucanie z efektu niewidzialności)
   • 621288 (niewidoczny, powoduje wyrzucanie z efektu niewidzialności)
  • Po wyjściu z instancji efekty związane z postacią tarczy są automatycznie usuwane, a raczej powinny być, jednak nie zawsze tak się dzieje. Widziałem osoby przy których usunięte zostało tylko 5 efektów, a niewidoczny 621228 nadal był aktywny.
  • Rozwiązanie wydaję się proste, przed każdym użyciem Eliksiru Niewidzialności włączyć i wyłączyć postać tarczy.


  Możliwe, że istnieją jeszcze inne okoliczności wyrzucania z efektu niewidzialności. W takim przypadku prosiłbym o więcej informacji, a będę mógł uzupełnić zgłoszenie.


  Poniżej udostępniam makro, którym można sprawdzić ID obecnie posiadanych widocznych oraz tych niewidocznych efektów. Niewidoczne zwykle nie mają konkretnej nazwy i to te najbardziej nas interesują. Po tych ID będę mógł sprawdzić, czy to ten efekt powoduje wyrzucanie i za co go otrzymujemy.


  Code
  1. /script for i=1,100,1 do local name, icon, count, ID = UnitBuffInfo( "player", i ); DEFAULT_CHAT_FRAME:AddMessage(i.." "..name.." "..icon.." "..count.." "..ID); end

  Witaj Lavix ,


  Nawiązując do informacji, które podałeś dziś w zgłoszeniu "Number keys triggers character skills while being in vehicle". Nieco rozjaśniły całą sprawę i powodem jest addon ExtraActionBars którego używasz. Wcześniej nie mogłem odtworzyć napotkanego problemu, bez addona ten problem nie występuje. Teraz po wgraniu addona otrzymuje ten sam komunikat co na zamieszonym video. Niestety jest to błąd dodatku, nie samej gry.

  Chciałbym zapytać co oznacza ta informacja w nowym patchu:  Poprawki

  • [Kraina] Naprawiono problemy z optymalizacją w Nowym Panteonie.

  Podczas walki z ostatnim bossem, gdy gracze zginęli, skrypt czasem się zawieszał i nie resetował walki. Uniemożliwiało to wskrzeszenie i wyjście z instancji, a po wylogowaniu nie było można się ponownie zalogować. Zostało to poprawione.

  Witaj Steamed Bun Invasion ,


  Zgadzam się, zestaw PVP dla klas leczących powinien posiadać bonus do mądrości.

  Już kiedyś pojawił się identyczny błąd przy "Zestawie Odrodzenia Jadeitowego Zęba" (610701), zostało to poprawione, jednak widać że błąd się powtarza.


  Obecnie w grze dostępne do kupienia są dwa zestawy:

  • Zestaw Odrodzenia Wichrów (610725)
  • Odrodzenie Świtu (610749)

  Bonus do siły jest błędem i zostało to zgłoszone w przypadku obu zestawów.

  Dziękuje za dodatkowe informacje, sprawdziłem raz jeszcze ten konkretnie przedmiot i mogę potwierdzić występowanie błędu. Dotyczy on jedynie pancerza Runiczny Napierśnik Świtu (221579), przypisano mu błędy "itemtype".


  Błąd zostanie zgłoszony.

  Miło by było dowiedzieć się dlaczego oraz czy macie jakieś informacje czy wytyczne jak sobie z tym radzić. Również bylibyśmy niezmiernie wdzięczni gdybyście poinformowali osoby odpowiedzialne, że problem ten ma dość spore znaczenie dla graczy i w znacznym stopniu utrudnia grę(na dłuższą metę może brakować moobków do zabijania...).

  Błąd nie występuje bez powodu czy też losowo, trzeba spełnić konkretne warunki. Niestety nie posiadam jeszcze wytycznych co w tej sprawie będzie robione, a częsty reset strefy może być uciążliwy. Oby prędko to poprawili.


  Prosiłbym o informację, gdyby spotkał ktoś 2 takie potwory w tej samej strefie. Wedle moich ustaleń trafia się tylko 1 na strefę.

  Witaj thormord ,


  Czy błąd nadal występuje? Sprawdziłem kilka losowych przedmiotów za Punkty Honoru, które zostały dodane wraz z ostatnim patchem. Nie mogę potwierdzić występowania błędu, bez problemu można umieścić je w skrzyni oraz na pokojówce.

  Gratuluje po 2 miesiącach post został poprawiony. Jak bym nie napisał w nim to pewnie przez kolejne X dni lub miesięcy dalej by wisiał nie poprawiony to tylko pokazuje jak niekompetentni jesteście :)

  Kontekst zdania się nie zmienił, postanowiłem jedynie sprecyzować informacje. Każdy kto napisał w tej sprawie do supportu otrzymał identyczną informacje.


  Obecnie jedyne rekomendowane przez nas sposoby logowania to platforma Gameforge i Steam.

  Witaj Crepu ,

  "Odłączenie konta gry od konta GF w niektórych przypadkach jest możliwe, niestety proces ten może trochę potrwać, o ile zostanie zatwierdzony. Sprawa będzie rozpatrywana przez Gameforge Support, jednak można napisać do nas poprzez Support System RoM, postaramy się pomóc, by przyśpieszyć cały proces weryfikacji. Ważne, by możliwie dokładnie wyjaśnić całą sytuację"

  Z jakich to powodów konto może zostać odłączone od launcher'a

  Jak już informowałem w odpowiedzi na zgłoszenie, "odłączenie" jest możliwe jednak musi zostać połączone z innym kontem Gameforge. Proces łączenia w znacznym stopniu zmienia dane logowania i technicznie nie jest możliwe pozostawienie go bez konta Gameforge.


  Przewodnik był pisany w dniu wprowadzenia nowego launchera jako pomoc w zaznajomieniu się z procesem instalacji oraz łączenia konta gry z kontem GF. Nieco później otrzymaliśmy sprostowanie, że technicznie nie ma możliwości całkowitego odłączenia. Dlatego również chciałbym tutaj sprostować swoją wypowiedź, aby nie była myląca.

  • W niektórych przypadkach możliwe jest przeniesienie swojego konta gry z jednego konta GF na inne, niestety proces ten może trochę potrwać, o ile zostanie zatwierdzony. Sprawa będzie rozpatrywana przez Gameforge Support, jednak można napisać do nas poprzez Support System RoM, postaramy się pomóc, by przyśpieszyć cały proces weryfikacji. Ważne, by możliwie dokładnie wyjaśnić całą sytuację.

  Błąd naprawiony w patchu 7.3.0.2891. Błędnie przypisane tekstury pasków i spodni zostały przypisane do odpowiednich przedmiotów.


  Stalowy Pas Wichrów Stalowe Nagolenniki Wichrów
  Ochronny Pas Wichrów Ochronne Nagolenniki Wichrów
  Pas Masakry Wichrów Nagolenniki Masakry Wichrów
  Pas Szybkości Wichrów Nagolenniki Szybkości Wichrów
  Pas Czarodzieja Wichrów Nagolenniki Czarodzieja Wichrów
  Leczący Pas Wichrów Leczące Nagolenniki Wichrów
  Kolczy Pas Wichrów Kolcze Nagolenniki Wichrów
  Elastyczny Skórzany Pas Wichrów Elastyczne Skórzane Spodnie Wichrów
  Runiczny Pas Wichrów Runiczne Spodnie Wichrów
  Pas Odrodzenia Wichrów Spodnie Odrodzenia Wichrów