Posts by Teron

Witaj Eldron ,

Niestety Chrysalia jest strefą, w której działające tam skrypty potrafią się zawiesić, jest to częsty przypadek. Gdy zaistnieje taki problem, można go zgłosić w odpowiednim temacie na forum.

Po otrzymaniu zgłoszenia, odpowiednia osoba z uprawnieniami do resetowania zostanie przez nas poinformowana.

Dodatkowo informuje, że strefa Chrysalia została przed chwilą zresetowana, brakujące potwory wróciły :)

Jeśli dobrze zrozumiałem, nie można przenieść skinów przez nadal zablokowaną zakładkę. Nie powinno mieć to miejsca, sam z tego korzystałem i 3 zakładkę zwróciło. W takim przypadku należy napisać zgłoszenie poprzez System Supportu, tam się temu przyjrzymy.

Jeśli autor tematu miałaby dodatkowe pytania lub wnioskował o ponowne otworzenie tematu, prosimy o kontakt z zespołem forum.

/Temat zostaje zamknięty. Teron

Witaj Destoy ,

Czy coś zmieniacie w grze? Próba optymalizacji? Dostosowania pod nowszego windowsa?

Nic mi nie wiadomo, by takie zmiany zaszły.

Crashe były, są i... może kiedyś to się zmieni X/

Jednak można ograniczyć ich występowanie. Na starym, jak i nowym forum temat wielokrotnie poruszany. Przykładowo "Powrót do gry - aktualny stan ".

Od siebie dodam, że warto zrezygnować z niektórych addonów, gdy nie są nam niezbędne np. Quest Helper, ItemPreview2, DungeonLoots. Mimo że się przydają, ich sposób działania mocno wpływa na stabilność gry.

Pozdrawiam,

Teron

Witaj Praethorians ,

Prawdopodobnie antywirus wykasował jeden z plików potrzebnych do uruchomienia Client.exe, uznając, że jest on szkodliwy.

Przechodząc do głównego folderu z grą:

...\Program Files (x86)\Runes of Magic

lub jeśli grasz poprzez Steam

...\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Runes of Magic

Prosiłbym o następujące informacje:

• Czy w głównym folderze z grą znajduje się plik Client.exe? Jeśli tak, jaka jest to wersja pliku? (wystarczy na niego najechać, obecnie mamy 7.3.0.2872)
    • Czy w głównym folderze z grą znajduje się plik ClientUpdate.exe?

Pozdrawiam,

Teron

Zawartość Tajemniczej Torby z Vortis została dostosowana w dzisiejszym patchu 7.3.0.2872 :)

Obecnie może zawierać:

/Temat zostaje zamknięty.

Witajcie,

Jest to znany nam błąd i został już zgłoszony. Nie posiadamy jednak informacji, kiedy zostanie to naprawione.

Grając prywatnie, widuje go sporadycznie i raczej nie jest uwarunkowany konkretnymi czynnikami. Skrypt, który tam działa nie zawsze widzi, że dodatkowe moby zostały już zbite. Tymczasowym rozwiązaniem jest zgubienie aggro i reset taktyki jak już Caer wspomniał.

Wszelkie dodatkowe informacje i spostrzeżenia są zawsze mile widziane, mogę je sprawdzić i dodać do już istniejącego zgłoszenia ;)

Pozdrawiam,

Teron

Witaj Rizel90 ,

Czy udało się rozwiązać problem i odzyskać brakujące skiny?

Opisana tu sprawa w większości przypadków powiązana jest z fuzją serwerów, która miała miejsce 14.09.2017.

Jeden z punktów o jej przeprowadzeniu informował:

Quote from Celes

Co stanie się z Magiczną Szafą?

Nie musicie martwić się swoją Magiczną Szafą. Gracze z niektórych serwerów zostaną poproszeni o zalogowanie się do panelu zarządzania "Moje Konto" na stronie głównej, gdzie będą mogli sprawdzić oraz wysłać swoje kostiumy na postacie na nowych połączonych serwerach. Jeśli nadal posiadacie tam kostiumy po ostatnim łączeniu serwerów, to nadal będą one zachowane i dostępne.

Jeśli jeszcze nie przesłano swoich skinów, opcja ta jest tam nadal dostępna.

Gdyby jednak tej opcji tam nie było, prosimy o kontakt poprzez System Supportu jak już Vinelya poinformowała :)

Pozdrawiam,

Teron

Witaj Piltik,

Temat trochę już wisi bez odpowiedzi. Czy udało się rozwiązać problem i zakończyć zadanie?

Przyjrzałem się misji Los Półludzi. Po rozmowie z Akuya Białą Gwiazdą odpala się cutscenka. Możemy za nią podążać lub stać w miejscu, a gdy tylko się zakończy, zadanie zostaje zaliczone.

Obszar zadania nie jest zbyt duży, przez co łatwo z niego wyjść tym samym resetując cutscenke. Poniżej granica za którą nie należy wychodzić:

Pozdrawiam,

Teron

Jeśli autor tematu miałaby dodatkowe pytania lub wnioskował o ponowne otworzenie tematu, prosimy o kontakt z zespołem forum.

/Temat zostaje zamknięty. Teron

Pytanie! Co robiłeś jako tester?

Zacznę może od wyjaśnienia jakie mam zadania w Tech Teamie. Jako testerzy otrzymujemy dostęp do odpowiednich narzędzi, gdy tylko otrzymamy patch od RW jest on sprawdzamy pod względem wprowadzonych poprawek i aktualnej zawartości. Jeśli coś wykryjemy, tworzymy odpowiednie zgłoszenia i przekazujemy je do działu QA (ang. quality assurance). Gdy zgłoszenie jest wyczerpujące, odpowiednie osoby podejmują dalsze kroki w tej kwestii.

Identycznie sprawa wygląda z sugestiami zmian i zgłoszeniami które wysyłacie nam przez forum, ta lista jest naprawdę długa =O

To w takim skrócie, więcej szczegółów nie mogę zdradzić przez zobowiązanie do ochrony danych.

Do zespołu dołączyłem niedawno i wciąż zapoznaje się z tym jak działa, akurat miałem możliwość testowania kilku ostatnich patchy. Aktualizowałem kilka zgłoszeń, dzięki czemu mam nadzieje, już niedługo zobaczymy efekty.

Przyznam, że również wątpiłem w skuteczność tego zespołu, po tym jak ze strefą Enoch otrzymaliśmy popsutą instancję "Świątynia Słońca Wiecznego Snu". Nie wypowiem się jak to wyglądało przed moim dołączeniem, ale zapewniam że zespół istnieje i nie jestem tu sam ;)

Niechaj ci słonko świeci a ptaszki zawsze wiosennie śpiewają.

:):):)

Dziękuje, akurat dzisiaj u mnie chłodny, deszczowy dzień. Przydało by się to słonko :)

Kiedy w końcu wynajdą sposób na zrobienie z "porwanej skóry" - "wytartego buta kobolda"... bo od samego początku nie wiem co z tymi skórkami robić ;)

Podejrzewam że każdy chciałby epickie buty z najnowszych instancji. Trochę słaby biznes na zszywaniu wydartych butów :S

No i... jak mam rozwinąć umiejętność posługiwania się strzelbą/bronią palną, bo już setny poziom nastał, a ja dalej nie potrafię tego poczynić na żadnej postaci?

Broń drzewcowa to samo, kto wie co tam twórcy kiedyś planowali. Jedna z wielu tajemnic RoM.

Pewnie testował wojny oblężnicze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Takich zgłoszeń również nie brakuje, wiele oczekuje na realizację.

Witam wszystkich serdecznie! :)

Jestem Teron i od niedawna pełnię funkcje Testera w Tech Team Runes of Magic, a teraz również mam przyjemność dołączyć od teamu PL jako Game Master.

Prywatnie w Runes of Magic gram od kilku dobrych lat i miałem okazję poznać wielu z was. Obecnie mogę spojrzeć na całość z nieco innej perspektywy i liczę, że moja wiedza oraz doświadczenie związane z grą będą pomocne. Do moich zainteresowań można również zaliczyć zagadnienia informatyczno-techniczne co wiąże się bezpośrednio z moją pracą.

Wolny czas poza grą lubię spędzać oglądając anime i seriale. Aktualnie oglądam i mogę polecić takie anime jak „Dororo”, „Tate no Yuusha no Nariagari” czy „Yakusoku no Neverland”. Co do seriali najbardziej wyczekuje 8 sezonu GoT który już niebawem :love:

Jeśli macie jakieś pytania – zapraszam!

Pozdrawiam i życzę przyjemnej gry,

Teron