Jubileuszowy pakiet jest niedostępny

Rekrutacja do zespołu RoM PL została otwarta! Więcej informacji: Rekrutacja do zespołu RoM.
  • Witam,

    Na jubileusz: pakiet gratis dla Was


    Niestety na części postaci (kont gry) jest niedostępny - bo ponoć go wykorzystałem, choć tak nie było!

    Przypuszczam, że jest to ten sam pakiet co rok temu i system ma zapisane ustawienia z poprzedniego okresu - innego wyjaśnienia nie ma.

    Czy tak trudno było dodać jakąś zmienną? Baaa, pewnie nie, ale najpierw trzeba by pomyśleć o tym.


    Ehh,


    Ch.

    "Cenzura jest potrzebna.

    Cenzurowanie jest sztuką.

    Dobry cenzor powinien być artystą.

    Poza tym to jest gra."


    Ucieczka z kina "Wolność"

  • Ja jeszcze nie zdążyłem tego w pełni dostrzec, bo byłem dopiero na drugim z kont, ale na pierwszym miałem w sklepie do odebrania jakiś gratis na jedna postać, a na drugim koncie tego nie mogłem w żaden sposób znaleźć - użyć...


    Pozdrawiam Brono. Ta dziwnie zachowująca się postać obok ciebie, gdy stałeś na Rynku obok Owsteina ok 1 w nocy, a potem zacząłeś robić to samo... to tylko ja ;)


    PS


    Po odwiedzinach w dniu dzisiejszym wszystkich kont - jedynie na niecałych 10% z nich miałem możliwość odebrania jubileuszowego gratisu z ISu, a i tak to był zupełny chłam - crapy po prostu!

    Edited once, last by Andrut ().

  • Potwierdzam brak pakietów jubileuszowych, nie mam na żadnym koncie.


    Czy otrzymamy informację co z pakietami jubileuszowymi ?

    Czy też mamy o nich zapomnieć bo nikogo nie interesuje że Gracze ich nie otrzymali ?