Posts by Talking

    Nie mogę sobie tego nawet uzmysłowic w głowie XD


    Event dostaje mase negatywnych opinii, że jest własciwie cały do kitu - co robimy? Dajemy go jeszcze raz :D


    Jedyna fajna rzecz jaka była w poprzednim to że był rozbity na 4 tygodnie i można było robic na luzie wszystko, to sie graczom podobało. Co robimy? Dajemy go krótszego na 2 tygodnie ^^


    Powiedzcie mi co wy w tym GFie bierzecie bo odlot jest konkretny XD ale faza :|

    Cześć, Czy ktoś na PL serwerze oferuje expienie postaci za golda na instancji np. Świątyni Słońca? Jeśli tak to prosiłbym o kontakt kto i jakie ceny są.

    To zdecyduj się, czy chcesz te eventy w grze czy nie. I uspokój się z tymi "łapkami" i "łapkujcie żeby widzieli".

    wut? Chyba po to na tym forum jak i w innych grach na forach, facebookach itp zrobili system Likeów/reakcji żeby z niego korzystać. Po to, żeby nikt nie pisał co chwilę "popieram" "popieram" , "nie popieram" tylko jak mu się coś podoba to dawał like, albo jak nie to nie dawał :D


    Próbuje zmusić tych poprapańców do pracy, a ty mnie jescze krytykujesz gdy szczególnie jak nas traktuje teraz wydawca powinniśmy się trzymać razem ...



    Co do eventów to jedyny ciekawy w ciągu ostatnich 2 lat to był labirynt dassein (i nagrody też były całkiem ok). W miarę dobry był też straszliwy dwór, ale poziom (łatwy i wyżej; solo spokojnie się robiło postacią dps) eventu zdecydowanie nie był dostosowany nawet do postaci endgame i nagrody były w dużej mierze bez- lub małowartościowe (np. fragmenty szczytu na postaci z odblokowanymi poziomami szczytu, z którymi wtedy nie było co zrobić).

    Tak Labirynt był całkiem spoko, moim zdaniem dużo lepszy od tego dworu, chociaż dwór też koncpecja ok tylko te nagrody mogliby dopracować.


    Eventy na exp te co teraz dają raptem 100%? To też kpina, co to jest jak ktoś ma wbić ten poziom szczytu tak jak oni chcą.. 300% to powinien byc minimum.

    Ja to widzę tak:


    - Eventy na forum krzyżówki, wykreślanki - parodia i nagrody słabe, w dodatku ja chce grać a nie na forum krzyżówki rozwiązywać. Raz na jakiś czas coś większego spoko, ale nie że takie regularne z nagrodami ze śmietnika. :thumbdown:


    - Eventy w grze takie, że o konkretnej godzinie i z teamem - jeden wielki CRASH, ta gra nie nadaje się na coś takiego więc tego to ja nawet nie chce i się nie wybiorę. :thumbdown:


    - Eventy w grze, ale takie że typu eventy na mity czy coś podobnego. Przydałyby sie nowości!! to całkiem ok i uważam, że ta gra sie tylko na takie nadaje. :thumbup:


    A jedyny ostatnimi czasy jaki mi się podobał event to ten z misjami gdzie można było zdobyć wino, pierożki i tytuł. Jeden z lepszych eventów ostatnimi czasy :thumbup:

    - Zamiast miesięcznego promo na meble, moglibyście zrobić promocje ale na przemianki np. też na miesiąc. To znacznie rozsądniejsze zrobić przemianki, bo skoro jest mniej osób to dana osoba musi zrobić więcej np. obrażeń więc przemianki by się lepiej sprzedawały na wakacjach niż jak rzucicie raz w roku podczas jakiś świąt. Więc dodajcie promo na przemianki.

    Wygląda na to, że jeden z moich postulatów został spełniony. Nie wiem czy to zbieg okoliczności czy nasze propozycje wraz z likami przysiosły efekt, w każdym razie zawsze coś.

    Były na weekendzie przemianki w ofercie, no chciałem na cały miesiąc ale dobre i to. :thumbup:


    Czekam i liczę, że pozostałe propozycje też będą spełnione. Lato się już zaczęło, wakacje się już zaczęły, zaraz lipiec. A ja zapowiedzi eventów letnich nie widze, :thumbdown::/ Pojawią się czy sie nie pojawią? My wciąż chcemy eventy pamiętajcie.

    Bardzo mnie ciekawi co GF zrobi w grudniu tego roku:

    - wyda oświadczenie o zamknięciu serwerów US/EU:?:

    - czy może jednak wprowadzi większe zmiany w tym bublu niż te które zrobił do tej pory :?:

    Spokojnie. Oni w GF i RW dopiero testują system poziomów szczytu. W grudniu dowiemy się, że system nie działa tak jak założyli i wprowadzą zwykłe lvle zamiast poziomów szczytu.

    E tam nie martw się. Wtedy pewnie osoby, które wbiły poziom szczytu, a zostanie im to usunięte to dostaną rekompensatę - uniwersalne mikstury i odznaki za zasługi dla gildii. Także wszystko zostanie wyrównane, a gracze szczęśliwi. Dodatkowo pewnie promocja na diamenty 20% :D

    Brak słów gracze czują się zdezorientowani. Nie wiemy czy teraz wbijać te poziomy czy nie, bo zaraz znowu zmniejszycie o połowę i znów będziemy czuć się poszkodowani.

    Ludzie wbijali to przez taką ilość czasu, a wy sobie zmniejszyliście o połowę i elo.

    Serio nic nam nie zwrócicie, kompletnie żadnej rekompensaty?


    Moglibyście chociaż część zwrócić dając jakiegoś NPC z kulkami, albo nowa wersja eventu doświadczenia szczytu? Żeby przykładowo w te 3 dni trwania eventu był exp 1/5 lub coś podobnego? Event doświadczenia jakiś 300%? Nic naprawdę dla nas nie zrobicie? Nie zależy wam na tym, żebyśmy byli chociaż po części zadowoleni o ile da się to tak nazwać?

    Nie gram strażnikiem, ale mimo wszystko taka ludzka cecha nie pozwala mi przejść obojętnie widząc jak koledzy którzy poświęcili dużo pieniędzy na strażnika teraz muszą cierpieć. To może dodam coś od siebie.


    Napisaliście w patchnotesie:

    [Klasa][Strażnik] Celność zwierzątek Strażnika oraz innych sytuacji potwór vs potwór została dostosowana. Przelicznik celności został zmieniony, aby był zgodny z tym co mogą osiągnąć gracze w starciu z potworami.


    A teraz skomentujmy. Nie nie została celność dostosowana do tego co może osiągnąć gracz w starciu z potworami. Strażnik nie chybia w bossa, zaś jego pet teraz chybia, a napisaliście że został dostosowany do tego co gracze mogą osiągnąć w starciu z potworami. A więc tak nie jest bo strażnik teraz może osiągnąć mniej niż gracz. Więc zgłaszam błąd.


    Każdy kto popiera że to jest błąd i ma negatywną opinie o tym patchu niech da like. Pokażmy swoje niezadowolenie.

    A co z ludźmi którzy wbili szczyty zbierając 3x300 fragmentów ? czy zostanie im zwrócona różnica w ilości ? ,jaka to sprawiedliwosc :(zebrac 36 a 900 fragmentow to wielka roznica ,poswiecony czas ,runki przenoszace czemu inni bez wyslilku osiagneli cos na co ktos musial sobie zapracowac?

    O tym to nawet nie wspomnę, że powinni postawić NPC, który dawałby kulki szczytu albo te 900 fragmentów dla całego serwera, bo zmiana jest kosmiczna, a ludzie dużo się namęczyli żeby te 900 fragmentów zdobyć.

    Dzięki, że się wypowiadacie ale ja to zbytnim entuzjastą takich eventów w grze 1 godzinnych nie jestem, tutaj bardziej chciałem zasugerować takie duże eventy na całe lato/wakacje.


    Widze, że dostałem pare likeów w 1 poście gdzie wrzuciłem pomsysł. Dzięki wam i jeśli ktoś jeszcze popiera rzucajcie like, żeby było widać że jest nas dużo.


    Zaraz weekend ten tydzień się kończy, a nastepny jest w sumie ostatnim tygodniem czerwca. Więc następny tydzień będzie decydujący czy nas słuchają i zrobią letnie eventy czy nie. Bo jak mają robić to pewnie by zrobili na początku wakacji czyli zapowiedź powinna być już w przyszłym tygodniu.


    Sprawdzamy Was! #chcemyletnieeventy

    Dodaliście nowe misje jako alternatywną metodę wbijania poziomów szczytu. Fajnie. Ale nawet tą metoda te kulki nie mają dużo expa i to będzie trwało bardzo długo. Żeby nawet wbić ten 5 poziom szczytu tymi kulkami z questów to ile to zajmie rok, czy może nawet więcej?


    I co 13 fragmentów dostają tylko 3 osoby? Fajnie czyli czarnoksiężnicy będą zawsze tymi pierwszymi trzema zapewne :/ ?


    Jeszcze jakby 13 dostawał każdy albo więcej osób, niż tylko te pierwsze 3 to może lepiej by było, albo chociaż żeby te questy na fragmenty dało się powtarzać...


    Dopóki z tym coś nie zrobicie to kolejne łapki w dół :thumbdown:

    za długo gram żeby się zdziwić ,że ruszą tyłki ,aby zrobić takie rzeczy

    Ja wiem, ale skoro robią takie rzeczy często czy na urodziny czy na święta to nie widzę problemu, żeby kliknąć event na mity na wakacje i jakiś exp event przecież to 2 kliknięcia pewnie.


    Niestety takowe eventy niespecjalnie ożywią serwer.

    Gra wymaga gruntownej przebudowy to fakt, ale rzucam pomysły które są już robione od czasu do czasu na święta więc nie ma chyba problemu żeby je zrobić na wakacjach przynajmniej tyle bo to chyba mogą sami zrobić, a zawsze jakieś urozmaicenie będzie

    Zbliżają się wakacje ciężki dla serwerów okres gdzie wiele osób przestaje grać i wieje po prostu nudą, a jak jest nudna to kolejne osoby przestają grać i się to sypie jak domek z kart i potem po wakacjach populacja zmniejszona o 10% jak zwykle.

    Więc może prośba o jakiś letnie eventy? Coś co by trwało całe wakacje, albo chociaż ich połowę, szczególnie pierwszą bo na początku wakacji jest najgorzej.

    Proponuje przede wszystkim:

    - EXP event, ale taki 200%, nie ten 100% bo to jest za słaby event, a jeszcze jak ktoś chce sobie powbijać poziomy szczytu i nie róbcie na 3 dni i jeszcze weendowe, niektórzy pracują w weekend i chcą sobie w tygodniu pofarmić, więc zróbcie chociaż z tydzień, a najlepiej 2 takiego eventu.

    - Event na mity - tylko błagam jak już ten z instancjami to zostawcie te co są, ale też dodajcie jakieś nowe, a nie ciągle ten sam...

    - Wymiany zodiaków, niektórzy chcą sobie nadrobić albo zrobić legendy.

    - Zamiast miesięcznego promo na meble, moglibyście zrobić promocje ale na przemianki np. też na miesiąc. To znacznie rozsądniejsze zrobić przemianki, bo skoro jest mniej osób to dana osoba musi zrobić więcej np. obrażeń więc przemianki by się lepiej sprzedawały na wakacjach niż jak rzucicie raz w roku podczas jakiś świąt. Więc dodajcie promo na przemianki.


    To takie minimum które powinno się pojawić i licze że coś z tym zrobicie, bo raz że wakacje i coś takiego ożywi serwer, a dwa, że panuje epidemia i mniej osób planuje wyjazdy więc to będzie krok w stronę tych których dotknęła epidemia finansowo i muszą spędzać wolny czas w domu, a tez tych którzy z obawy o swoje bezpieczeństwo posiedzą w domu.



    Jeśli się podoba wam mój pomysł dajcie like, żeby widzieli że takie coś ma poparcie! :thumbup: