Posts by Bronoro

    Witam,

    Na jubileusz: pakiet gratis dla Was


    Niestety na części postaci (kont gry) jest niedostępny - bo ponoć go wykorzystałem, choć tak nie było!

    Przypuszczam, że jest to ten sam pakiet co rok temu i system ma zapisane ustawienia z poprzedniego okresu - innego wyjaśnienia nie ma.

    Czy tak trudno było dodać jakąś zmienną? Baaa, pewnie nie, ale najpierw trzeba by pomyśleć o tym.


    Ehh,


    Ch.

    "

    Witajcie,


    Oferta nie działała prawidłowo i zostanie ponownie przeprowadzona w ten piątek, 17.03.2023 o godz. 15:00 CET.


    Wasz Zespół RoM,"


    Gratuluje wyboru pory aukcji XD


    Pierwsze podejście - sobota godz. 18.00

    drugie podejście - niedziela godz. 18

    trzecie podejście - jednak sobota godz. 15

    czwarte podejście - piątek godz. 15


    W zasadzie może też być o 12:00, albo o 5:00 rano w dowolny dzień.


    Pozdrawiam

    B

    Pierwsze zdanie jest THE BEST!!!


    Rozumiem, że chciałbyś łupić coś innego niż wypada z moba (tzn. dropi)? A to już zabawa na pograniczu semantyki stosowanej języka typu pidgin, gdy część słów jest po angielsku a część po polsku, a wszystko w całkowitym uproszczeniu.


    A co do podnoszenia droprate to poza ewidentny podniesieniem obfitości dropu następuje również zwiększenie procentowej szansy na upuszczenie określonych rzecz. Od ponad dekady farmiący karty chodzą w pt (kiedyś zwłaszcza w honorówce) i starają się odpalić na zwiększenie droprate - bo wtedy jakoś te karty częściej wypadaj :) A mówimy czasem o szansie na poziomie UŁAMKA procenta. Z empirią nie wygrasz kolego.




    Pozdrawiam,


    B.


    (Prawie zbanowany, jeszcze ciut, ciut i…)

    Tytuł wątku jest dobry - przerwa jest 17 lutego, za to w środku...



    "W dniu 16.02.2022, przeprowadzona zostanie przerwa techniczna. Od godziny 8:00 wszystkie serwery oraz strona internetowa RoM będą niedostępne."


    To co, zaczynam Dzień Świstaka i będziemy cofać się do "wczoraj"?



    Pozdrawiam,

    B.

    Witam,


    "

    Labirynt Miłości


    Od 10 lutego do 17 lutego (od jednej przerwy konserwacyjnej do kolejnej) ponownie otwieramy wrota Labiryntu Dasein. Portal będzie znajdował się niedaleko mostu w Varanas."


    Niestety NIE, i jeszcze raz nie tam.



    Pozdrawiam,

    B.

    Ponieważ zamieszczony zrzut jest zrobiony PO skończeniu się promocji weekendowej, jak rozumiem, nastąpiła naprawa problemu. W poprzednich dniach tej paczki NIE było, i mogę na tą okoliczność przesłać stosowne ss, tylko czy o to chodzi? W moim odczuciu odpowiedź jest nieuczciwa i ma charakter ofensywny, bo sugeruje, że nie potrafię spojrzeć na pierwszą stronę IS!!!Bo to że paczka JEST dzisiaj dostępna, nie oznacza że BYŁA dostępna w np. sobotę, czy niedzielę - proszę o JEDNOZNACZNA odpowiedź w tej kwestii - była czy nie - a nie pisanie, tak, by sugerować taki wniosek.

    Ja w zakładce "Wszystkie przedmioty" wczoraj takiej opcji NIE widziałem - a dzisiaj jest. Normalnie Magia Run xd - albo błąd klienta związany z ofertami promocyjnymi, który usuwa pewne inne opcje. Już tak kiedyś było. I była podobna dyskusja - tyle, że nie moja.

    Aha, i nie, nie wykorzystałem tej paczki na mainie, na którym to sprawdzałem - support przecież może to sprawdzić.

    A pytam się, że by ewentualnie wykluczyć istotny błąd mojego klienta - bo jakoś co jakiś czas się on po protu sypie. I już nie raz bywało, że potrzeby był reinstall, bo czegoś nie było, mimo że było.

    Od dwóch dni nie mogę znaleźć "rekompensaty" obiecanej w tym wątku:


    Problemy po łączeniu serwerów


    Czybym nie zauważy jak znikł nam jeden tydzień, bo 16 ma DLA mnie dopiero BYĆ w czwartek, ale jak widzę dla GF już był XD


    Mam nadziej; że to ja nie potrafię odnaleźć w gąszczu tych nowych atrakcji w sklepie tej torby z rekompensatą, bp jeżeli to jednak GF z sobie wiadomych tylko powodów ją skasował to... masakra, powinna być < rekompensata za brak rekompensaty.


    Ehhh.

    Minęło 21 godzin i Gaia znowu leży.

    Jak tak dalej pójdzie, to za niedługo będzie więcej niedostępna niż w grze :

    Czy support przewiduje jakieś... rekompensaty tych... inconveniences?

    Było ogłoszenie, że event włączony jest ponownie, to proszę o wskazanie lokacji do portalu - bo w stałym miejscu go nie ma.

    Poziom dezynwoltury w stosunku do graczy (którzy jeszcze zostali na "najlepszych i jedynych legalnych serwerach") przekracza granice absurdu :(


    Pozdrawiam,

    B.

    (Prawie zbanowany, jeszcze ciut, ciut i…)

    Zaraz krzyknie, żeby jechać bronić Częstochowy :D


    Nie wiedziałem, że Marcin jest wśród nas :P



    Pozdrawiam,

    B.

    (Prawie zbanowany, jeszcze ciut, ciut i…)

    Hej,


    Potwierdzam w całej rozciągłości info o tym PAC - czasem po crashu ten addon jakoś się buguje i potrafi potem wywalać na postaciach przy przywoływaniu peta (nawet na tych, na których nigdy peta nie było ).

    Naprawa jest banalna - usunąć PAC, zalogować się do gry, ponownie wylogować i zainstalować PAC.



    Pozdrawiam,

    B.

    (Prawie zbanowany, jeszcze ciut, ciut i…)

    Hej,


    Dawno już na Burzowe nie chodzę ale chyba trzeba to zmienić, bo to - jak czytam - niezła impreza jest.

    Dwie strony postów - i to już po ingerencji moda - WOW!

    I ten zły Asgard, co to wszystkim w tej grze trzęsie - pewnie to ONI anulowali ostatnią LP3 - XD


    A swoją drogą radzę trochę umiaru w propozycjach zmiany tego eventu - bo pewnie się skończy, tak jak z Panteonem, po prostu go wyłączą.


    B.

    (Prawie zbanowany, jeszcze ciut, ciut i…)

    Witam,


    Sprawdź sobie stare posty z opisem problemów z procesami wbp.exe


    Nawet pojedynczy taki proces w pewnych warunkach potrafi "wziąć" ponad 50% aktywności procesora.


    Gogle pomaga:

    wbp.exe

    Pozdrawiam,


    B. (Prawie
    zbanowany, jeszcze ciut, ciut i ponownie zamilknę)

    Wow-bow, jak to mówią stare szkockie..... ilu nowych uczestników forum, i to takich "Since 2010", niestety niepamiętających, że kiedyś nikt się swojego nicku z gry na forum nie wstydził:P Ciekawe dlaczego? Przecież to dokładnie to samo co narzekanie na anonimowe niskolevelowe alty na Burzowym!


    Ale to taki off-top trochę, przyjmę na klatę, gdy mod mój post wywali ;)


    Pozdrawiam,


    B. (Prawie
    zbanowany, jeszcze ciut, ciut i ponownie zamilknę)