Posts by Andrut

    Było niestabilnie Salamandro przez ok pół godziny. Wyglądało na awarię z logowaniem jak uprzednio, a później nawet nie dało się kliknąć wejścia do logowania postaci z planszy interfejsu GF, tak jakby ten mały klawisz "play" przy konkretnym subkoncie był zupełnie nieaktywny (wcześniej zawieszało się logowanie "w trakcie"). Przelogowałem grę, to ekran logowania GF był pusty. Gdy po jakimś czasie znów przelogowałem grę - wszystko wróciło do normy.

    Coś poszło nie tak :)


    Gdzieś po północy (wymieniałem jeszcze monety kwiatów, wymieniałem runy), na jednym subkoncie w IS, zauważyłem darmowy pakiet. Odebrałem i wpadł mi z niego "aniołek" (ale plansza "po-zakupowa" pokazywała, że odebranie 2 talonów misji dziennych jest już wykorzystane). Sprawdziłem tu informację, i znalazłem o darmowych pakietach rekompensujących niedogodności...


    Nie, ani do papieża, ani do supportu nie będę w tej sprawie pisał - w sumie nie ma dla mnie taka różnica żadnego znaczenia, ale coś zadziałało nie tak jak powinno.


    Tuż przed 8.00, na innym koncie tez odebrałem ten pakiet. Tym razem, były w nim faktycznie 2 talony misji dziennych.

    Oczy na zapałki, ale w piguły setek (i nie tylko setek) sobie porobiłem. Wreszcie zbieraczami mogę sobie zbierać, co potrzebne, bo poziomy zbieractwa powbijałem już dawno temu, i to na wielu altach.... nie będzie problemu pocraftować (no może przez chwilkę krawiectwo ;) )


    BTW... może coś z petami da się jeszcze zrobić, bo tak trochę stoją na tym 60 LV (w pet-crafcie i ze skillami).... ale z tym, to chyba dużo zachodu...


    Jeden z tych najlepszych eventów z całego czasu gry.


    Dziękuję serdecznie.

    Przy pobieraniu bufków, to jeszcze nie ma takiej tragedii, da się to szybko obskoczyć, ale mam solidnie rozwinięty skarbiec (to wymaga ogromnej ilości materiałów), by alty mogły sobie swobodnie korzystać z ubranek i materiałów potrzebnych na bieżąco...(skrzynka pocztowa tez jest obok) i jest tragedia. Ten błąd czyni go prawie bezużytecznym... Gdy usiłowałem poznać funkcje zamku (wcale nie obok skarbca), rozwijać go - też mnie wylogowywało co ok. 3 minuty.


    NATOMIAST...


    Tak, nadal crashuje, wylogowywuje w Varanas, ale odnoszę wrażenie, że rzadziej, niż to było wcześniej.


    W "Crashanis" dawno nie robiłem żadnych misji - nie wiem czy się poprawiło.

    Oj pany! Przenosicie swoje frustracje. Nie wiem jak gra chodzi ostatnimi czasy, bo gdzie indziej moja uwaga - domyślam się jednak, że moja krytyka wypowiedzi (parafrazuję) "błędy zostały naprawione, darmowych pakietów nie będzie" była słuszna...


    JEDNAK!!!


    Nie przypominam sobie wcześniejszych sytuacji, w których gra nie działała, były jakieś błędy/omyłki/niedociągnięcia oficjalnej publikacji...

    a... reakcja ce strony GM,MOD była taka szybka.

    Nie przypominam sobie też, by w przypadku awarii, informowano graczy na bieżąco, co się dzieje - zwykle odnosiłem wrażenie, że to ma małe znaczenie dla obsługi tej gry. Postrzegam tu indywidualne bardzo podejście Salamandry do graczy, pozytywna zmianę na plus, różne osoby/osobowości przewinęły się przez obsługę tej gry!!!


    Oczywiście ordynarne wpisy, nawet jeśli u podstaw leżą uzasadnione frustracje - POTĘPIAM W CAŁEJ OKAZAŁOŚCI!

    Prawie godzinkę pochodziło, ale dalej jakieś cyrki się dzieją z tym logowaniem (wylogowane konto - bo nie wrócił do wyboru postaci po wylogowaniu postaci; zwis - próba ponownego zalogowania na to konto daje komunikat: "to konto już jest zalogowane na tym serwerze" a nie jest - i nie da się wejść do wyboru postaci)...


    Spokojnej nocy.

    Chciałem sobie parę postaci przygotować do eventu, a tu lipa.


    O 19.02 wylogowało w zwis i ta sytuacja trwa nadal (19.28).


    Szukam informacji - na forum EN - dwie godziny temu było ponoć to samo.


    Serwery mają dziś wiatry, czy jak? (to humorystyczna uszczypliwość Salamandro, nie sarkazm - dostałem alert o wiatrach, ale u mnie cisza, spokój za oknem) ;)

    Ujednolicenie (aż sobie sprawdziłem).

    Sarkazm -spotęgowana ironia, używana zazwyczaj jako sposób wyrażenia negatywnego nastawienia do czegoś lub kogoś; złośliwość, często używana, by skrytykować zaistniałą sytuację lub zachowanie czy stan.


    No, nie koniecznie. Więcej w tym było humoru niż złośliwości, to raczej uszczypliwość. No, ale mój humor jest specyficzny. Odbiór twój - nie chciałem urazić.


    Dzięki Salamandro za poprawkę (bez cudzysłowów). Przeprosiny mi nie potrzebne, ale tez miłe i godne uwagi, może ktoś skorzysta ;)

    Tak ogólnie to gratki, że takie eventy są organizowane... zawsze to coś, może na chwilkę przystawię, tą odstawioną grę ;)


    Jednak...


    Ten opis eventu... czemu nie z wtrąceniami japońskimi, albo w hindi, czy suahili?


    Sporo po angielsku rozumiem, nawet komunikacja mi jakoś idzie, ale skoro to polskie forum, to po polsku proszę! W szczególności, że nazwy są czasem tłumaczone... tego... poetycko ;)

    Ja tam się cieszę z dzisiejszych recept, póki co - same niskie mi poleciały, ale lubię się bawić w crafting i wreszcie coś nowego. No i jajka... Parę lat ich nie było a teraz już drugi raz. Pety zupełnie w zaniedbaniu (ranczo i jajka z niego to zupełnie jakieś halo a ponoć z lustrami też wcale nie wesoło). Choć obłowiłem się na tym letnim evencie w jajka, ale na wiele postaci zabrakło mi itemków lub dni (na niektórych kontach mam bardzo wiele postaci, z wielu historycznych serwerów). Ale ogólnie z tym MOA to zupełna kicha, choć na dwóch postaciach udało mi się już dostać ten na broń maga i trochę mi zeszła ta złość. Ale latanie każdego dnia o określonej godzinie pod instę to głupik jakich mało. A może nie mało, ta gra taka jest...

    Ja po północy dostałem na jedno konto kulkę. Czasem trzeba długo poczekać, zatem nawet nie sprawdzam, wchodzę na wybraną postać na koncie - i następne konto... Szkoda mi czasu na czekanie. Zwykle, jak czasem sprawdzam następnego dnia - te itemki z poprzedniego dnia są - nie zauważyłem by wystąpiły jakieś braki - jedynie te opóźnienia z pojawieniem się na skrzynce, które czasem bardzo długo trwają (nie zawsze). Może trafiłeś na godzinki jakiejś zwiechy.


    PS


    Przed chwilą postać stała pod skrzynka jakieś 10 minut - i nic, sprawdzę jutro (ale pewnie będzie).

    Dzięki za info. Próbowałem po prostu w transmutorze, ale nie działało (teraz już wiem dlaczego, ale też nie rozumiem, bo będzie kiedyś kolejne 300%...). Ale przydało by się takie info od obsługi gry, bo jak tego nie ma, to zgaduj zgadula, kombinuj jak koń pod górkę i zwiedzaj bez sensu pół Taborei. Jakiś GM (na różowo) odpowiedział mi na kanale świata, że nie działa i mam se poczytać forum (tak jakbym nie miał lepszych zajęć w święta niż przekopywanie ze słownikiem/translatorem postów w 5 językach [informację o tym, że 20 XII nie ma zapowiadanego prezentu na skrzynkę znalazłem w anglojęzycznym forum - tutaj nas olali).


    PS

    I po co ta dezinformacja o jakiejś RECEPTURZE ???


    Manipulanci od siedmiu boleści.

    Ja przepraszam, ale informacja:

    "Specjalna receptura przemiany magii 09.12-09.1"

    ...to trochę mało informacji.

    Mam ją sobie wyczarować siłą woli i niewiedzy?


    W jaki sposób pozyskać taką recepturę?


    BTW

    Czy można gdzieś wymienić kule 1 000 000 na 10 000 000 ?

    Ja przepraszam bardzo, ale po co Wam taka broń - na skina ? Przecież to 50 LV z nadziubdzianymi na full crapowymi statystykami. Przypominam, że nie da się zrobić wierzchowca MOA. O czymś nie wiem?



    A ja już się niczego nie spodziewam. Choć - wreszcie płatek śniegu w worku. Bo wierzchowce, które wiszą na skrzynce przez dwa lata, a nie da się ich użyć, gdy event się skończy to przeginka na miarę RoMka. Zgadzam się z Licho. Ten bardzo długi event letni - wspominam dobrze, Te późniejsze, włącznie z obecnym (nie mam zamiaru bawić się kolorowanki) - kicha na miarę RoMka.


    Tak ogólnie - Wesołych Świąt.


    PS


    Już widzę - "Owenstein i jego przyjaciele" się pojawili, ale jak zwykle - zarwij parę nocek, to jak zmanipulowane szczęście pozwoli - Jest szansa (bliska napotkaniu Hilarzu), że może skorzystasz... Echhhh... Prezent, który tylko go udaje!

    Kiedyś bawił, teraz tylko w........ (nerwia). Masz rację Mustek, świętą rację. Myślałem, że w ten świąteczny event jeszcze się trochę pobawię, ale szkoda mi nerwów. Jest tyle innych zadbanych gier. Tu jedynie odcinają kupony.

    Zacytuję/sparafrazuję kogoś, kto kiedyś na tym forum bywał: "... ani żadnej innej gry która [z tej stajni... Augiasza] jest!"

    O co chodzi z ta grą?


    Cytując: problemy zostały naprawione... koniec bonusowych pakietów... Ja się pytam, na poważnie: które błędy zostały naprawione???


    40 min dziś przed 6.00, aby zebrać 5 magicznych kamieni (nie wiem nawet ile okrążeń zrobiłem, ale na dopalaczu do wierzcha). 40 min aby podnieść niskolewelowy itemek do +2 (marginalizując kasę), Tysiące priusów, aby podnieść skrzydła do +5 (tak na oko ze trzy miesiące dziennych). Na tym ma polegać ta gra? Na tym ma polegać naprawa problemów z grą? Korytarz Strażników (ogólnie ten labirynt ma tendencje do crasha, gdy się do niego wchodzi), a tu nie pozwala mi zebrać łupu, tak jakby postać była w party (a nie jest!!!) i łup wielu potworków staje się dostępny dopiero po czasie, gdy staje się dostępny dla wszystkich... O tych wszystkich innych, stałych, nie naprawianych od zarania dziejów problemach, nawet szkoda mi czasu i energii, aby tu pisać..


    Polityka beztalenci w grze (deficyt PT), manipulowania łupem (często psińco dają te wasze +100, nawet jak się jest w party, to przeogromnie zmanipulowana sprawa),..


    Tak ma być?