Plecak codziennego bonusu lojalnościowego

Rekrutacja do zespołu RoM PL została otwarta! Więcej informacji: Rekrutacja do zespołu RoM.
  • Temat był już poruszany, jednak wracam do niego.


    Niektóre konta mają już wiele lat a codzienny bonus lojalnościowy tez już działa od bardzo długiego czasu. Łączenie serwerów spowodowało, ze niektóre konta mają wiele postaci. Zatem itemki, które otrzymujemy w ramach codziennego bonusu lojalnościowego, czasem tam "wiszą" długi czas, do momentu aż na którejś z postaci okażą się potrzebne. No właśnie. I tu pojawia się problem. Dopóki tych itemków jest mało - wszystko "chodzi" w miarę w porządku. Gdy gracz korzysta z gry od długiego czasu - ma tam zwykle zgromadzone spore zapasy. Okropnie wtedy działa korzystanie z tego dobrodziejstwa. Ma się wrażenie, że obsługuje to jakieś oprogramowanie z czasów ZX Spectrum, które nie "potrafi" korzystać z zasobów systemowych. Być może jakaś poprawka, która tworzyła by stosy identycznych przedmiotów lub po prostu inne rozwiązanie korzystania z tego dobrodziejstwa dało by mniejszą uciążliwość dla gracza. Czasem wydobycie przedmiotu (z uwzględnieniem próby podjęcia w pierwszej kolejności - tych tych najstarszych) to długie i uciążliwe minuty. Na uwagę w tym wszystkim zasługuje też fakt, który zgłasza wielu graczy. Cały IS w ogóle - z niezrozumiałych przyczyn, bo korzysta się z niego "obocznie" - pochłania niewspółmiernie dużą ilość zasobów systemowych. To zupełnie niezrozumiałe, bo lata temu, kiedy komputery były o wiele słabsze - nie było takich problemów. Nie przypominam sobie, by IS kiedyś był uciążliwością gry - to raczej było miejsce, z którego korzystało z różnych powodów - z przyjemnością. Zupełnie niezrozumiały dla mnie fakt, ponieważ - jak sadzę, jest to podstawowe źródło dochodów z gry, zatem powinno być wyjątkowo staranie zadbane. A nie jest.


    Tu moja sugestia - zadbania o ta część gry, bo ja osobiście, tego "miejsca" wyjątkowo nie lubię i mam wrażenie, że gdyby nie "zysk" z codziennego bonusu lojalnościowego - w ogóle omijał bym IS szerokim łukiem. Nie koniecznie z powodu oporu przed zakupem jakiegoś itemka, ale przede wszystkim z powodu makabryzmów związanych z obsługą sklepu przez gracza.

  • Camist

    Closed the thread.